Laserové radary Policie ČR

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

:-) To jo.. To bych jim zakázal.. Jako hostesky, že když makaj, tak si nesměji sednout, tak by fízlové nesměli odkládat radary z ruky (byť třeba na stativ) :-D

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od labolatolni_mys »

čechy krásné čechy mé... ještě že su z moravy a tady jak jsou fšichni nalití tak sou fšechny silnice tak křivý že najít tady rovinku 500m bude zázrak. A i kdyby ji našli tak na ní bude 150 odboček kde můžu uject.
a neříkejte mi že detektory nejsou, rozhodně dojde u odražených paprsků k různým odrazům do všech směrů... dřív nebo později na to česky ručičky beztak ěnco vymyslí.
Obrázek

Tuningsport
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Tuningsport »

labolatolni_mys píše:čechy krásné čechy mé... ještě že su z moravy a tady jak jsou fšichni nalití tak sou fšechny silnice tak křivý že najít tady rovinku 500m bude zázrak. A i kdyby ji našli tak na ní bude 150 odboček kde můžu uject.
a neříkejte mi že detektory nejsou, rozhodně dojde u odražených paprsků k různým odrazům do všech směrů... dřív nebo později na to česky ručičky beztak ěnco vymyslí.
Detektory nejsou a podle mě ani nebudou.
Jsou akorád rušíčky.
Ten paprsek se neodraží do stran,detektor ho muže chytit ale pozdě.neni čas na zpomalení.
paprsek se od tebe odrazí zpět a ve vteřině jseš změren

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od labolatolni_mys »

ale pitomost, lidi trošku mozku najděte ve své hlavě, copak si myslíte že lasserový paprsek svítí 0,1 vteřiny a pak nic? Blbost! Svítí pořád tam kam je nasměrován, na vzdálenost 500m to musíte mít fakt hodně dobře nasměrovaný a zaměřený na protijedoucí auta.

Navíc si protiřečíš, říkáš že se paprsek neodrazí od auta a pak říkáš že se za 0,1 v vrátí... Tudíž se od auta opravdu odrazí a neříkej mi že jsi nechodil do školy a nikdy neslyšel o tom že úhel dopadu rovná se úhlu odrazu?

Tady jsou fakt fšichni inteligenti jak cyp, je to prostě úplně stejnej princip jak u radaru akorát s tím že zachytit lasserový zbytek je težší, ale určitě by se to dalo zvládnout. Je to jen otázka času, protože podle mě se vrátí z původnícho paprsku jen zlomek jeho původní energie a zbytek se rozptýlí po okolí kde může upozornit někoho jiného. :wink:
Obrázek

Tuningsport
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Tuningsport »

Asi tak,nemíním se o tom hadat.dost jsem se o tom informoval a tak to je. kdyz bude čas najdu o tom něco dám to jsem :)

Uživatelský avatar
RostaTDI
Profík
Profík
Příspěvky: 964
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od RostaTDI »

Mě by jen tak ze srandy zajímalo, jestli ho někdo znáte osobně (labolatolni_mys) ???
Jestli je i v životě takový drsňák, jako při ťukání do klávesnice... :lol:
My life is my car! Das Auto!

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od labolatolni_mys »

jafněěě, šmirglpapír je oproti mě hedvábnej šátek :lol:
Obrázek

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Hammer »

Myši, zkus si napřed přečíst něco a laseru. Pak sem dodávej svoje úvahy.
Začni tím, jak rychle se laserový paprsek pohybuje (nápověda - je to rychlost světla) a tudíž si zkus spočetnout, za jak dlouho je zpět na vzdálenost 500 metrů. :lol: :lol: :lol: Nápověda: za tu dobu se rozhodně nestačíš posrat!!!! :lol: :lol: :lol:
Pak se podívej, co laserový paprsek dokáže detekovat a co rušit. Najdeš to na vojenských sránkách když se podíváš na důvod, proč laserem naváděné pumy doplňují pumy shazované na souřadnice GPS.
No a nakonec si udělej na auto zařízení na vyvíjení mlhy nebo kouře a tak a val!!!! :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“