Laserové radary Policie ČR

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Mára_VR6 »

S-H-A-R-I-K píše:labolatolni_mys : mam takovej dotazel kolik najedes tak za tejden , mesic , rok Km dik za tvuj cas .
já mám pocit, že náš večerníček najede víc km třeba v NFS U2 nebo GTA a podobně, na silnici to asi tak horký nebude :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
ma-jkl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 829
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od ma-jkl »

to večerňajs:
chlape...chápu, že je horko...ale ty tvý "hypotézy" postrádají absolutně logiku...musím uznat, že ty sis možná namastil ego, ale bohužel nám všem ostatním logicky smíšlejícím si spíše ukázal svůj opak...a pokud se bavíš diskusí na toto téma řešit takovýhle kraviny, tak bych řekl, že moc v životě radostí nemáš... :wink:
...ford?

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od labolatolni_mys »

za rok cca 15 000 90% město

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Tomášek »

labolatolni_mys píše:za rok cca 15 000 90% město
TDI - idealni auto do mesta :)

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Hammer »

RomeoMontek píše:2 Večerníček...hele vyberou si tě z kolony úplně v poho, koukal bys jak jim to jde...prostě vstoupí do vozovky a vytáhne si tě a klidně i s autem co bude před tebou a bude tě zpomalovat a pak mu řeknou pane řidiči, jeďte dál...a tebe si properou jako prase...navíc pokud se jim nebude zdát nechnický stav vozidla a to třeba úpravou nárazníku - není homologováno - nebezpečné pro provoz na pozemních komunikací a seš ve vagíně...
S tím vytažením jednoho vozidla v koloně je to přesně tak. Není to žádný problém. Dva pruhy, tři, to je fuk.

-2Hammer - ruku do ohně za to nedám, ale to o tom, že laser nejde "přerušit" mě připadá pouze jako pohádka od policajtů - prostě kdo chce si pořídí anti-laser a policie má po prdeli..(Po dopadu laserového paprsku začne rušička vysílat náhodné pulsy proti zdroji signálu a řidiči je signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a ohlásí operátorovi chybu měření anebo vůbec nic...či tak se to píše...)...[/quote]

Laser se dá rušit, má na něj vliv řada faktorů včetně velmi obyčejných věcí. Zapomínáš ale silně na jednu skutečnost, když jsi u fantazírování o rušícím přístroji: ten policajt za tím radarem ví na které auto míří a ví, co mu radar při tom tvém "rušení" říká: má rušičku. 8)
Ty vogo, to by si snad pořídil leda magor. Za rychlosti podle toho kolik přešvihneš je 1000, 2000 a 5000 - 10000 flastr, za rušičku násobně víc, zpaměti to nevím.
Každopádně až budu moct, zase něco vyzjistím a to na tohle téma: možnost rušení té bestie a její mouchy.
RomeoMontek píše:Jinak sem se v úterý setkal s hlídkou s tímhle radarem:-))..státní policie s ním měřila v obci Chrastičky (směr Praha - Písek, kousek před Čimelicema). Já byl schovanej zrovna za dodávkou...nevím přesně jaký místo měřili,mám tucha, že začátek vesnice...ale mi hned zbrzdili na 45 před vjezdem do vesnice:-)))...

Co se mi líbilo, bylo jak se schovali...za krajnicí na "parkovišti" stál kamion...oni se schovali za něj, radar koukal jen nejnutněji jak to jde, 3 chlapi stáli za sebou a koukali do něj...připadalo mi to vcelku jako výstup z nějaké estrády - tělo za tělem a jen první hlava kouká rovně a pak jsou vidět jen 2hlavy každá do boku:-))))...
No dovedu si představit být tam já, tak se tlemím ještě blběji. Přece jen je to nová věc a každý si to chce osahat. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Bastard »

s tou rušíčkou to je asi takhle- levnější jenom ruší a na radaru se objeví nápis Jammed-jakože rušeno,doslovně přeloženo zamarmeládováno :lol: a ty dražší umí nějakou kulišárnu,že asi vyšle signál s opačnou fázi(teď jenom spekuluju) a radar zobrazí No lock-nezaměřeno... Ale řekněme si na rovinu-policajt vidí,policajt není pica...(až na výjimky teda...)

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od Hammer »

Bastard píše:s tou rušíčkou to je asi takhle- levnější jenom ruší a na radaru se objeví nápis Jammed-jakože rušeno,doslovně přeloženo zamarmeládováno :lol: a ty dražší umí nějakou kulišárnu,že asi vyšle signál s opačnou fázi(teď jenom spekuluju) a radar zobrazí No lock-nezaměřeno... Ale řekněme si na rovinu-policajt vidí,policajt není pica...(až na výjimky teda...)
Co je policajt je fuk, záleží jak se mu chce! Když tam totiž nemá záznam, nemusí nic dělat. :D :D :D :D
Jo, už se všichni navážejí do měšťáků skrz tu jejich 53 km/h buzeraci. Jsem zvědavý, jak to dopadne, ale šanci tomu nedávám. Oni nad sebou nemají kontrolu, kdo je kontroluje, ten tomu nerozumí a oni mu nabulíkují cokoliv.

moretti

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od moretti »

co chytrého tu odpovědět... www.neradarum.cz (nejen americký radar je nám proti srsti :D )
dále buzerovat a okrádat (to určitě taky všichni ví že je to přelepeno zeleným pruhem na jistých vozidlech :D )
apropo černý auto,černý skla,žádná spz...nemaj šanci...zmetci...

proč policie (až na pár velmi malých vyjímek) nedělá to co má a na co přísahalo...tzn pomáhat a chránit (jak to je halasně na autech...)
ale za to přece nejsou love a čárky...a navíc by to mohlo bolet...
to se radši machruje s přenosnou 30kou...

moretti

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od moretti »

OT: mám doma starou mikrovlnku...co by to asi udělalo s radarem :D

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od boobika »

zkus si ji pustit v autě s otevřenýma dvířkama a uvidíš :lol: :lol:

když se osvědčí, přilep ji přísavkou místo gps na sklo :lol:
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
vasek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od vasek »

tak vcera jsem mel tu cest se s tim radarem setkat :lol: .vjizdim do vesnice,takze jsem jeste brzdil a tak 300m za znackou mi skocil prislusnik do cesty.pry jel jste 75 a za ceduli jste mel 65,nikde tam nemeli postavene auto, tak mu rikam,ze urco jsem jel do 50.a on vy nam neverite,ja ne neverim,cim by jste me zmerili, tak pry pojdte se podivat.vytahl takovou pistolku,normalne akorat tak do ruky,ukazal moji rychlost a jeste pry koukejte a zmeril beziciho psa,se musel pochlubit :lol:.ale byli v poho,vysmati,jsme jeste pokecali o autu a snazil jsem se je ukecat,ale ze s tim uz fakt nemuzou nic udelat.je to v pameti a konec. tak jsem dal litr a dva body dolu.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od RomeoMontek »

2Hammer..já vím, ten průser, když se na "zamarmeládovník" (jammer) přijde je několikánásobně vyšší než uznat rychlost...ale i přes to se "tu" najde spousta lidí co si ho pořídí...

Je to sranda....a vlastně sem ho potkal se státníma ještě párkrát v Praze...a vždycky dav okolo.

A s tím jak se chlubí tak když měřili o teplém výkendu ve Zdibech, tak kolem měli normálně hlouček malejch kluků a ukazovali jim jak to funguje apod...

Se státníma je sranda..když sem jel na zkoušku z angliny tak mě lupli za špatné odbočení v blbě značené objíždce, tak sem popsal svou situaci, chvilku pokecal, dostal 500 bez bodu za lékárnu, a že mi bude držet palce...tak když sem jel okolo na zpátek, tak sem zastavil a zakřičel na něj, že mám za dva..on že gratuluje:-)))) ...prostě sranda:-))))
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

labolatolni_mys píše:za rok cca 15 000 90% město
15000 km za rok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to chapu tvuj ideal o rizeni a ujizdenim pred bengama :wink:
ja mam 15tacu i za spatnej mesic + to co nasouram za rok soukromne (jaro leto podzim cca 50-60tis 8) )
az budez za volanten i "spat" tak nam tu rikej ze jsme paka atd a ze se nechame buzerovat od poldu a tak . radsi mu dam 5kapriku at odplave nez riskovat ze zejtra prodam auta a dam vejpoved v praci!
te pero a preju super parbu NFS jak tu nekdo psal :mrgreen: a GTA jsou lepsejsi :wink:

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

boobika píše:zkus si ji pustit v autě s otevřenýma dvířkama a uvidíš :lol: :lol:

když se osvědčí, přilep ji přísavkou místo gps na sklo :lol:
sem se normalne zakuckal :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserové radary Policie ČR

Příspěvek od pino.t »

Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“