nezaplacena pokuta - jak s tim

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od kokyn »

mno dneska si přijdu v klidu ze školy a u dveří pošťák s obálkou z finančáku :roll: paráda :roll: bla bla bla, mate nezaplacenou pokutu z roku 2004 bla bla bla.

a teď dotázek - ta pokuta byla na 100% zaplacená, byla to moje první pokuta za rychlost a dobře si to pamatuji i na proslov do duše od našich :lol: jenže po 4 letech najdete nekde doklad o zaplacení :roll: -> musí se tyhle doklady o zaplacení skladovat? jakou dobu? a je možný to nějak vyřešit? na finančák jsem volal, prostě pokud nebudu mít doklad, tak mam smulu :roll:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od Mirinda »

kokyn píše:mno dneska si přijdu v klidu ze školy a u dveří pošťák s obálkou z finančáku :roll: paráda :roll: bla bla bla, mate nezaplacenou pokutu z roku 2004 bla bla bla.

a teď dotázek - ta pokuta byla na 100% zaplacená, byla to moje první pokuta za rychlost a dobře si to pamatuji i na proslov do duše od našich :lol: jenže po 4 letech najdete nekde doklad o zaplacení :roll: -> musí se tyhle doklady o zaplacení skladovat? jakou dobu? a je možný to nějak vyřešit? na finančák jsem volal, prostě pokud nebudu mít doklad, tak mam smulu :roll:
A jak jsi ji zaplatil?
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od kokyn »

Mirinda píše:
kokyn píše:mno dneska si přijdu v klidu ze školy a u dveří pošťák s obálkou z finančáku :roll: paráda :roll: bla bla bla, mate nezaplacenou pokutu z roku 2004 bla bla bla.

a teď dotázek - ta pokuta byla na 100% zaplacená, byla to moje první pokuta za rychlost a dobře si to pamatuji i na proslov do duše od našich :lol: jenže po 4 letech najdete nekde doklad o zaplacení :roll: -> musí se tyhle doklady o zaplacení skladovat? jakou dobu? a je možný to nějak vyřešit? na finančák jsem volal, prostě pokud nebudu mít doklad, tak mam smulu :roll:
A jak jsi ji zaplatil?
matinka to byla zaplatit na pokladne na magistratu

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od Mirinda »

kokyn píše:
Mirinda píše: A jak jsi ji zaplatil?
matinka to byla zaplatit na pokladne na magistratu
Tak tam musi mit pokladni doklad a ty se skladuji nekolik let tak si tam zajdi 8)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od kokyn »

Mirinda píše:
kokyn píše: matinka to byla zaplatit na pokladne na magistratu
Tak tam musi mit pokladni doklad a ty se skladuji nekolik let tak si tam zajdi 8)
a kdyby to platila jinak? je to 4 roky, placeny to bylo určitě, tuším že na přepážce, ale jistej si 100% nejsem, možná složenkou :?

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od kokyn »

tak jsem mluvil s matinkou a ta si nepamatuje kde to platila, jestli na prepažce nebo složenkou :? bohužel, už je to nějaka doba :roll: a i kdyby to bylo na prepazce, tak jak to dohledaj? nevim ani kdy to bylo placeny :roll: jezus marja, ty si ze me strilej, po 4 letech :roll:

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od l-e-x »

Se divim, že takovej vatař a mamonář to vůbec řeší a nezaplatí to znova :lol: 8) vono ti to neuškodí :twisted:
Dodge ram 5.7 Hemi sport a pár VW

VWshop.cz - Koberečky - autorohože

www.londoner.cz

Zlatá čísla,...

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od Tomášek »

l-e-x píše:Se divim, že takovej vatař a mamonář to vůbec řeší a nezaplatí to znova :lol: 8) vono ti to neuškodí :twisted:
:mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od Mirinda »

kokyn píše:tak jsem mluvil s matinkou a ta si nepamatuje kde to platila, jestli na prepažce nebo složenkou :? bohužel, už je to nějaka doba :roll: a i kdyby to bylo na prepazce, tak jak to dohledaj? nevim ani kdy to bylo placeny :roll: jezus marja, ty si ze me strilej, po 4 letech :roll:
Nekde o tom musi byt zanam, jen to bude tezky dohledat a po tech 4 letech to muze byt zajimava castka :roll:

Tak na financaku by ti meli rict, kdy byla pokuta ulozena a kym. Pak si stanovis obdobi do 15 dnu a zkusis nejdriv magistrat, tam to musi hledat v archivu co maji k pokladne a vim ze tyhle zaznamy (prijmove doklady) se uchovavaji dlouho. Pokud slozenkou tak jsi tam daval nejaky ucet a VS nebo SS. Musis si vzpomenou jak se to platilo no...nic jineho ti bohuzel neporadim :?
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nezaplacena pokuta - jak s tim

Příspěvek od kokyn »

l-e-x píše:Se divim, že takovej vatař a mamonář to vůbec řeší a nezaplatí to znova :lol: 8) vono ti to neuškodí :twisted:
ty šmejde, proč to nejdeš calnout za mě ty vataři? :lol:

mirinda - dik, pokusim se to nejak dohledat :/

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“