povinné ručení a jak na ně

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: povinné ručení a jak na ně

Příspěvek od widle »

Dělá někdo z vás buďto přímo, nebo jen pro, pojišťovnu wustenrot........pořebuju pomoc, poradit. Díky.
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: povinné ručení a jak na ně

Příspěvek od pino.t »

stréc od piva píše:
pino.t píše: Nee, to ani řešit nebudou, česká pojištovna posílá upomínky tak po třech měsících třeba.
když zapomenu zaplatit,a zpusobim havarii...čili dejure nemám na autě zaplacenou pojistku,ale přesto je "v vzduchu"doba smlouvy na neurčito.....může pojišťovna po mě vyžadovat zpětně plnění,nebo může od celé nehody dát ruce pryč a nechat mne jako viníka nehody platit veškeré požadavky poškozeného?
Dokud není smlouva zrušena, tak za tebe ta pojišťovna škodu zaplatí.
Ovšem, dkybych působil škodu a ještě neměl zaplaceno, tak bych to raději okamžitě zaplatil.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: povinné ručení a jak na ně

Příspěvek od wlcakk »

Vlastním Golf IV 1.6 r.v 98 hach.
Povinou Triglav mam za necele 2tis za rok + 1000,-/rok za pojisteni vsech skel (10 000)
Krádež/vandalismus/zivel mam za 1800,- rok u Ceske a cilovka byla 80tis (hodnota koupeneho auta)

Kdyz jsem povine resil na pojistvovne nejlevneji mi vyslo Genereali kde jsem platil 4,5tis/rok. Ted mam uzavreno pres pojistovaka a je to o polovinu stejne..

Otec jako (45let) si koupil nedavno auto a bylo to jeho prvni na sebe prihlasene vozidlo, tudiz byl pro pojistovny novacek tak platil to same 4,5tis /rok za povine + 3tis/rok za kradez/vandalismus/zivel/pad predmetu.
Ted uzavrel taky pres pojistovka a plati u ceske 4,5 za vse zminene..

Celkem rozdily..
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“