1 rok, promlčecí lhůta???

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
vonvichousch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 07.05.2008 20:55
Bydliště: OPAVA

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od vonvichousch »

Úředník samozřejmě zákon zná(alespoň by měl),ale většinou předpokládá ,že ho neznáš Ty a všemožně se snaží,toho využít.A proto nevidím nic špatného na přítomnosti právního zástupce(nemusí být nutně právník),který se v zákonech vyzná.navíc takto postupuje velmi často v případech,ve kterych potřebuje doznání k úspěšnému (z jeho strany) dokončení přestupkového řízení.Navíc úředník je jen člověk,navíc je na něho ze strany nadřízených činěn nátlak na co největší počet vyřešených případů,tak většinou postupuje cestou nejmenšího odporu...

"P.S. Lidi co spáchaj přestupek a pak si všude chodí s právníkama bych postavil ke zdi a střílel..."

a od čeho jiného právnici jsou ?A co by jsi dělal těm,co spáchají trestný čin a pak chodí všude s právníkama ?Stahnul za živa z kůže ?

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od RomeoMontek »

je pravda, že čeští úředníci občas na lidi "něco" zkouší...a ten právní zástupce tam je jako sichrovka, to jo...ale zase ber, že někdo spáchá přestupek a snaží se z něho vykroutit a ne vzít tak sem to spáchal dobrý, i přes to, že fotka není třeba uplně jasná (jasný můžeš oponovat a proč by měl když zákony tohle umožňujou...)

Tak přestupek není trestný čin...ale jo hele někdy bych ty lidi stáhl za živa z kůže...

Jako nerad bych vyvolával plameny:-) ..jen jsem sem napsal jak bych to vyřešil já...

P.s. Dále jsem napsal at napíše sz lidem, kteří v dané problematice dělali a ví o tom vic než půlka z nás tady dohromady...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od rapid.direct »

vasco píše:Přijdeš tam, posadíš se a on tě musí poučit, buď slovně nebo ti dá přečíst takový papír, kde jsou ty paragrafy ocitovány. No a ty řekneš, že tedy využíváš svého práva a odmítáš učinit výpověď.

Taky s tím mám zkušenosti....bohužel :roll:

Uživatelský avatar
vonvichousch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 07.05.2008 20:55
Bydliště: OPAVA

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od vonvichousch »

RomeoMontek píše:je pravda, že čeští úředníci občas na lidi "něco" zkouší...a ten právní zástupce tam je jako sichrovka, to jo...ale zase ber, že někdo spáchá přestupek a snaží se z něho vykroutit a ne vzít tak sem to spáchal dobrý, i přes to, že fotka není třeba uplně jasná (jasný můžeš oponovat a proč by měl když zákony tohle umožňujou...)

Tak přestupek není trestný čin...ale jo hele někdy bych ty lidi stáhl za živa z kůže...

Jako nerad bych vyvolával plameny:-) ..jen jsem sem napsal jak bych to vyřešil já...

P.s. Dále jsem napsal at napíše sz lidem, kteří v dané problematice dělali a ví o tom vic než půlka z nás tady dohromady...

V pohodě,ja žádné plameny taky nechci :wink:

Ono je přestupek a přestupek,jet 60 km/h okolo školy,považuji z naprostou prasárnu,ale zase trochu "tomu přikouřit" v neděli ráno na prázdné dálnici .... 8) i když je jasné,že v liteře práva je to samé...
navíc mě dovedou vytočit,když postaví radar hned za značku vesnice po táhlém klesání,kdy jsou první baráky cca ještě 200m daleko a pak tě dusit za rchlost 59km/h s mizernou fotkou (na vyhřívání čelního skla se to tak nějak pěkně zalesklo) ...
Lidi co o tom něco ví,určítě napíšou sem,nechci je obtěžovat nějakými zprávami. :wink:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od rapid.direct »

:mrgreen:

Uživatelský avatar
brot1cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od brot1cz »

Paja_GIV píše:
Nalim píše:Se tomu postav jako chlap a nesnaz se s tim vymrdat :wink:
Asi takhle. Jel sem po dálnici z Vysočiny celou dobu 130-140 max.!!!V tom předemnou auto, tak že ho předjedu, kouknu do zpětnýho, auto za mnou je daleko, tak jedu viď, ale projistotu přidám, abych typana za mnou neomezil, protože jel rychleji než 130, tak sem zrychlil na 170, zařadim se a najednou ten radar. Sere mě to, že celou cestu (200km) jedu spořádaně a podle předpisů a v momentě kdy předjíždim o něco rychleji abych neomezoval ostatní řidiče, tak zrovna projedu radarem!!!!Tebe by to nenasr*lo???Neřeknu kdybych jel celou dobu jak prase, tak to bych si to zasloužil. Ale takhle dostat bůhví jakou pokutu kvůli tomu, že sem 500m jel o 40 víc a zrovna přes radar!!!Proto se to snažim oj*bat
Kde tě vyfotili ?

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od Paja_GIV »

brot1cz píše:
Paja_GIV píše: Asi takhle. Jel sem po dálnici z Vysočiny celou dobu 130-140 max.!!!V tom předemnou auto, tak že ho předjedu, kouknu do zpětnýho, auto za mnou je daleko, tak jedu viď, ale projistotu přidám, abych typana za mnou neomezil, protože jel rychleji než 130, tak sem zrychlil na 170, zařadim se a najednou ten radar. Sere mě to, že celou cestu (200km) jedu spořádaně a podle předpisů a v momentě kdy předjíždim o něco rychleji abych neomezoval ostatní řidiče, tak zrovna projedu radarem!!!!Tebe by to nenasr*lo???Neřeknu kdybych jel celou dobu jak prase, tak to bych si to zasloužil. Ale takhle dostat bůhví jakou pokutu kvůli tomu, že sem 500m jel o 40 víc a zrovna přes radar!!!Proto se to snažim oj*bat
Kde tě vyfotili ?
Přesně to místo neznám, jel sem tam poprvé, ale někde blízko Prahy. Jediný co vim, je že těsně za tim radarem (asi 5-10 metů) byla mýtná brána. Což mi přišlo divný, takhle po sobě.
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
brot1cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od brot1cz »

Není to tohle? Tobě už něco přišlo? Co já vím tak tohle by nemělo měřit rychlost, mělo by to bejt pro vážení nákladáku. Je to i na D8 před tou OMV pumpou.
Přílohy
index.jpg

Uživatelský avatar
vasco
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, víkendy Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od vasco »

RomeoMontek píše:
P.S. Lidi co spáchaj přestupek a pak si všude chodí s právníkama bych postavil ke zdi a střílel...
:wow:
And as he flies --- tears in his eyes ---
his wind-whipped words echo the final take
and he hits the trunk road doing around 120
with no room left to brake.

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: 1 rok, promlčecí lhůta???

Příspěvek od Paja_GIV »

brot1cz píše:Není to tohle? Tobě už něco přišlo? Co já vím tak tohle by nemělo měřit rychlost, mělo by to bejt pro vážení nákladáku. Je to i na D8 před tou OMV pumpou.
Jistej si nejsem. Každopádně to vypadá stejně. Na vážení kamionů??Za jízdy???To je možný?Sem vůbec nevěděl. Každopádně v dopisu o kterym byla řec, bylo úplně něco jinýho než sem čekal. Takže to radar asi vážně není, no uvidim jestli ještě něco nepřijde.
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“