Jízda bez RZ a Policie

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Shemik »

No vozeni za rucicku na mysli nemam, jen jim rikat, to co vetsina z nich nevi,
ale to s tema xichtama si umim zive predstavit. :roll:

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Filip »

takže borec zahlásil,prej na fotce nárazníku není čistý místo,od toho,jak to tam bylo nalepený...výpověď je účelová...5 tis + 1 tis správní řízení + půl roku bez papírů...taxe odvolám a právník to bude muset vyřídit...no moc hrzký pondělní ráno vám povím... :twisted:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Mirinda »

Filip píše:takže borec zahlásil,prej na fotce nárazníku není čistý místo,od toho,jak to tam bylo nalepený...výpověď je účelová...5 tis + 1 tis správní řízení + půl roku bez papírů...taxe odvolám a právník to bude muset vyřídit...no moc hrzký pondělní ráno vám povím... :twisted:

To mi mrzi :?
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Hammer »

Mirinda píše:V tom si podle me musi udelat poradek ridic....a hlavne ta osoba kterou to ohrozuje, jsou svepravni a vi co delaji...a nejedna se o cizi osoby na to aby si nemohli urcit pravidla...jasne ze jim rikam ze je to pro jejich dobro ze me to radost neudela.....ale pokutu bych dala jen za nepripoutane dite :idea:
Omyl, Miri a to hluboký. Řidič není ten, kdo má dělat pořádky.
Ty jsi sice blbě, ale placená za to, abys byla ten zlý a ten, co ostatní chrání, i když se jim to nelíbí nebo to nechápou. Řidič se před kamarády nechce ztrapňovat a nutit dospěláky, aby se poutali, protože jsou přece děsně chytří... Na to jsi tam ty a všichni, co máte uniformy a dáváte na silnici bacha. Lepší tisíc pokut za pět set než jeden zbytečně zmrzačený člověk. Od toho tam přesně jsi. Ty jsi jejich anděl strážný a ten musí být kolikrát prevít. Lidi mají jiné starosti, tohle je na policii.
Že ohrožuje jen sebe když je tam sám je pravda. 33%. Druhých 33% procent: těch jeho pár korunek, které si naskládá za život na zdravotním pojištění, mu určitě stačit na to, aby ho doktoři dali dohromady, nebude. A nikdo není povinný a já ani ochoten, kdyby to šlo, za takovéhle lidi dávat svoje prachy. Ani jeho smrt není jeho věc. Třetích 34% - každý má své blízké, kamarády. Ti taky nejsou povinni trpět jako psi ztrátou milovaného člověka.
Takže dělej toho anděla pořádně. Pokud už v EKŘ jednou daný řidič pásy má a jede tak znovu, sejmi ho hlava nehlava. Takový se tvojí domluvě totiž leda vysměje. A těm lidem je fuk jestli jim domluvíš nebo dáš latu: pro ně je to prostě buzerace. Policie je v tomto státě něco jako veřejný nepřítel číslo 1. Když teda buzerace, tak se vším všudy. Nikdy se nedozvíš, jestli jsi někomu zachránila život, protože když se nic nestane, nemůžeš to ani vědět, ale budeš mít klidné spaní.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Mirinda »

Hammer píše:
Mirinda píše:V tom si podle me musi udelat poradek ridic....a hlavne ta osoba kterou to ohrozuje, jsou svepravni a vi co delaji...a nejedna se o cizi osoby na to aby si nemohli urcit pravidla...jasne ze jim rikam ze je to pro jejich dobro ze me to radost neudela.....ale pokutu bych dala jen za nepripoutane dite :idea:
Omyl, Miri a to hluboký. Řidič není ten, kdo má dělat pořádky.
Ty jsi sice blbě, ale placená za to, abys byla ten zlý a ten, co ostatní chrání, i když se jim to nelíbí nebo to nechápou. Řidič se před kamarády nechce ztrapňovat a nutit dospěláky, aby se poutali, protože jsou přece děsně chytří... Na to jsi tam ty a všichni, co máte uniformy a dáváte na silnici bacha. Lepší tisíc pokut za pět set než jeden zbytečně zmrzačený člověk. Od toho tam přesně jsi. Ty jsi jejich anděl strážný a ten musí být kolikrát prevít. Lidi mají jiné starosti, tohle je na policii.
Že ohrožuje jen sebe když je tam sám je pravda. 33%. Druhých 33% procent: těch jeho pár korunek, které si naskládá za život na zdravotním pojištění, mu určitě stačit na to, aby ho doktoři dali dohromady, nebude. A nikdo není povinný a já ani ochoten, kdyby to šlo, za takovéhle lidi dávat svoje prachy. Ani jeho smrt není jeho věc. Třetích 34% - každý má své blízké, kamarády. Ti taky nejsou povinni trpět jako psi ztrátou milovaného člověka.
Takže dělej toho anděla pořádně. Pokud už v EKŘ jednou daný řidič pásy má a jede tak znovu, sejmi ho hlava nehlava. Takový se tvojí domluvě totiž leda vysměje. A těm lidem je fuk jestli jim domluvíš nebo dáš latu: pro ně je to prostě buzerace. Policie je v tomto státě něco jako veřejný nepřítel číslo 1. Když teda buzerace, tak se vším všudy. Nikdy se nedozvíš, jestli jsi někomu zachránila život, protože když se nic nestane, nemůžeš to ani vědět, ale budeš mít klidné spaní.
Vis sam jak to funguje....takze asi proto uz jsem tak laxni...ted jsem placena za neco jinyho a v tyhle cinnosti to aspon nekdo oceni ze jim chci pomoct a honim zlodeje nez davam pokuty....proto uz bych na dopravku nesla :?
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Hammer »

Já ti můžu říct, že jsem posledních cca šest let každý den a každou hodinu psychicky válčil s tím, abych to nevzdával, abych něco dělal a nevleklo se mně to do konce šichty. Furt jsem si říkal, že mě ty k..y bolševické nezlomí, ale ve skutečnosti mně velice moje aktivity omezili.
Když jsem to měl nejlíp rozjeté, dělal jsem toto:
- tři informační tabule s tím kdy, kde a co se stalo, po čem se pátár, jak rychle se odbourává alkohol v těle, jaké jsou zrady odbourávání... Tabule polystyrén, nápis POLICIE zeleným, materiál za svoje, vyvěšeno v prodejnách potravin u nás.
- každý týden info do kabelovky a do městského rozhlasu co se děje, proč se to děje, na co dávat bacha
- klub důchodců si rozdělil ulice a kontrolovali osamněle žijící přestárlé dědáčky
- farář z mých hlášení dělal v kostele lidem kázání, protože to bylo jedno porušení desatera za druhým
- děckám 7 až 9 tříd jsem chodil do ON vykládat o životě podle témat učitelů.
- v mateřské školce jsem děckám dělal především dopravní výchovu a taky jak jednat s cizími lidmi
- na pochůzce jsem kontroloval zaparkované auta a upozorňoval neopatrné lístečky za stěrač na věci ponechané v autě a další finty zlodějů.
Samozřejmě všechny přípravy z volna, materiál za svoje, ale:
- ještě tři roky poté u nás nebyl jediný okradený důchodce!
- v pětitisícovém městečku jsem měl jednou za tři měsíce jednu vloupačku ožralého blba, kterého jsme v tom sklepě ještě našli sedět
- máme v porovnání se stejně velkými městečky méně než polovinu nehod v obci.
Přesto jsem byl poslední rok u policie sesunut z pětky do čtverky TT i když jako jediný na okrese jsem měl zařízenu svoji zasedačku v obvodě, uspořádal jsem sám den policie na dětském táboře a v rajónu jsem měl tři skutky za rok!
Tak takto se to přesně nesmí dělat, jestli nechceš mít problémy.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Mirinda »

Veskery veci co mam v praci jsou za moje vlastni, nejsou schopny nam dat ani sluzebni tuzky...ty tu jsou pro reklamu a verejnost..... kolikrat byvam v praci z vlastniho volna dyl v praci necekam oceneni....ale prijde mi to normalni kdyz nejakou vec potrebuju doresit a podridim se lidem ktery k tomu potrebuju...chodim do prace ve svym volnu, o dovoleny, v dobe kontroly v pripade nemoci jen abych si udelala svou praci......ale nikoho to nezajima :roll:

Vzdy mam radaost u toho kdyz se neco vazne povede vysetrit nebo najit.....naposledy to byl pripad kradeze mobilu ve zvlastni skole....jedna romka vyuzila duverivosti holciny, ktera diky tomu ze ji mama tyrala zkoncila v decaku...ujmula se ji babicka ale holcina byla v cizim prostredi a tak hledala kamarady bohuzel spatne....sverila teto romce svuj mobil aby ji to nikdo neodcizil....ona to pak zaprela...tak jsem ji trosicku zmackla a priznala to, mobil se nenasel ale matka ty romky uhradila skodu babicce....nejhorsi bylo ze neslo ani tak o mobil jako o sim kartu kde holcina mela cislo na sveho otce a jiny kontakt na nej nemela :?

Babicka mi pak brecela v naruci a vypravela mi svuj pripad...dala jsem ji svuj mobil a nabidla ji ze se na me muze kdykoliv obratit....dalsi den volala a moc dekovala....tohle jsou pripady kdy to zahreje u srdicka a clovek ma dobry pocit ze dobre vyuzil sve pravomoci a neomu pomohl.....ale takovych situaci je hodne malo protoze pusobime represivne a to se lidem hold nelibi.....nerikam ze mezi nama nejsou buzeranti a hajzli ale jsme jen lidi a uniforma z blbce neudela dobreho cloveka...bohuzel....a bude cim dal hur kdyz vidim ty zoufaly kroky jak naplnit stavy a berou to co berou.....misto toho aby se zamysleli nad tim proc policajti vubec tak hromadne odchazeji :roll:

Mate se vsichni na co tesit..... :(
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Standa »

když to tak čtu, tak se mi chce zvracet :roll: :?
To je pak opravdu k ničemu, když schopným policajtům jsou podráženy nohy.
Banán se teď musí stydět za svoje jméno, když řeknu, že je to Banánov :x

pokračování v OT :) když jsem byl minulej tejden v KV na MFF, tak jsem tam potkal dva pěšáky, ten jeden měl proporce asi jako já, tzn. pěkná sušenka :mrgreen: a jeho věk vypadal, že zrovna vyšel základku :roll: ...asi po půl hodině, co jsem se přestal smát, mě došlo, že to je vlastně tragédie...

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Shemik »

Mirinda píše:Mate se vsichni na co tesit..... :(
Miri, mam plan B, vidim to tak, ze Tebe a Hammera naklonujem kazdyho na nekolik tisic certu a budeme vsichni za vodou. :lol:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Mirinda »

Shemik píše:
Mirinda píše:Mate se vsichni na co tesit..... :(
Miri, mam plan B, vidim to tak, ze Tebe a Hammera naklonujem kazdyho na nekolik tisic certu a budeme vsichni za vodou. :lol:

To je spis jak scena z hororovyho filmu :mrgreen:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Shemik »

Kdepak, pohadka by to byla "O tisici Mirindach a tisici Hammerech" :lol:
PS: sorry za OT, uz mlcim, uz mlcim.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Mirinda »

Shemik píše:Kdepak, pohadka by to byla "O tisici Mirindach a tisici Hammerech" :lol:
PS: sorry za OT, uz mlcim, uz mlcim.

Je spousta dobrych policajtu kteri tu praci delaji proto ze je to bavi a maji k tomu nejaky vztah...tedy ted uz asi BYLA....ted co tam chodi jsou jen ti co nechteji makat a chtej si chodit jen pro vyplatu a jejich drzost nezna mezi...nedavno jsme meli pripad kdy mladas cerstve po skole rekl zkusenymu zpracovateli ze jestli se mu neco nelibi tak se muze sbalit a muze jit :mrgreen: Takze asi tak :roll:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od widle »

Mirinda a Hammer

úplně s váma souhlasím, s oběma. U nás prostě platilo, že každý dobrý skutek, bude po zásluze potrestán.
odcházel jsem nerad, opravdu, dělal jsem různorodou práci, od eskort, přes pátrací akce až po pořádkovou jednotku.Občas i to nucené škubání bloků...To když šéf zjistil, že je jaksi málo vybraných pokut, tak nás šoupnul do akce k dopravákům...ehm, vůbec se nejednalo o čárkový systém, ani trošku :D
Pak si jeden trouba usmyslel, že by mohl velet více lidem, začal škrábat na správných místech a..... vyšlo mu to. Proto nás zrušili, po 15 letech v čerňákách nás tlačili do tesilek. Jezdili jsme po celém okrese na signály z PCO, věděli jsme kde je jaká napojená chata, kudy tam jet atd. dělali jsme si k tomu sami plány zákroků. Po našem zrušení nastal chaos, velitel směny určil, kdo bude jezdit PCO a kdo bude brousit město. Nemusím ani psát, kolik zlodějů v pohodě uteklo jen proto, že tam policajti prostě netrefili.Pak přišla další perlička, 10 let se u nás bojovalo o druhé oddělení, přece jen má FM 65000 obyvatel, nakonec k tomu došlo, jenže.....ten pán, co nechal zrušit nás, zlikvidoval i to druhé, tolik chtěné oddělení. Takže to znamenalo jediné, vzdálit se lidem. To zrušení se zdůvodňovalo tím, že nebylo na opravu potřebných 12000000 kč, za ty prachy bych jim postavil nové.
Ale co čert nechtěl, teď jsem se byl na tom jediném oddělení podívat...čekárna pro lidi ve stylu interhotelu, plazmová televize, vše v místech, kde byly kanceláře atd, takže chlapi se museli nacpat do kanceláří jiným, což určitě nepřispěje k pohodě při práci. To prý stálo skoro pět mega, no mě málem omývali, a to v kanclech se většinou fachá na starých 486!!!!
Teď, když si vzpomenu, že ti, co tam zůstali berou něco kolem 16 tis, a to bez rozdílu zda je pátek, nebo svátek, den, nebo noc, ve trojkách třídách....jsem opravdu RÁD, že jsem pryč, i když se mi těžce rozhodovalo
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Koira
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 472
Registrován: 18.02.2008 20:27
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od Koira »

Filip píše:takže borec zahlásil,prej na fotce nárazníku není čistý místo,od toho,jak to tam bylo nalepený...výpověď je účelová...5 tis + 1 tis správní řízení + půl roku bez papírů...taxe odvolám a právník to bude muset vyřídit...no moc hrzký pondělní ráno vám povím... :twisted:
Tak to je hustý! 8O 8O 8O Držím palce, aby to dobře dopadlo! :? :wink:

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jízda bez RZ a Policie

Příspěvek od vally_ny »

File,vím,je to na prd,ale vem to ještě tak,že když tě právník z toho nevyseká,tak to není přesně 3 měsíce.Respektive polovina trestu z 6ti,stejně bys žádal o prominutí trestu.Jakmile ti sdělí na úřadě,že ti berou papíry (ty teď ne,ty ses odvolal),tak už by jsi neměl jezdit,i když máš ještě řidičák a neodvzdal jsi ho na úřad.Takže 14 dní máš na odevzdání.Pak čekáš 3 měsíce,nesmíš žádat o prominutí trestu o den dřív,to ti automaticky nepovolí a už jsi v řiti a čekáš celou dobu trestu.No a uběhly 3 měsíce,požádáš o prominutí trestu a oni mají na to měsíc,než tě vyrozumí a odpustí.Takže ve finále tenhle papírovej prosces trvá 4 a půl měsíce :evil: :evil: Tak snad tě z toho právník nějak vyseká.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“