Problém se zákony v běžném životě - volejte taky

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zákony v běžném životě - volejte taky

Příspěvek od Hammer »

Tržil je ko*ot a vůbec zákon nezná.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zákony v běžném životě - volejte taky

Příspěvek od Hammer »

Tak dneska v noci tuším že ve tři čtvrtě na tři ráno mi volá kolega, že ho chytila městská policie s tím, že rušil noční klid a aby se za půl hodiny dostal na jejich služebnu k podání vysvětlení. Co má prý dělat, když oni to nemají nahrané. Samozřejmě kolega si poněkud zavřískal... :lol: :lol: :lol:
Takové případy, kdy jste lapeni při činu a policie to oznámí správnímu, správní řeší jen na základě svědectví policajtů a vám nedá ani šanci. Kór když je to rušení nočního klidu, na to jsou radnice háklivé. Tady platí rada omluvit se, sypání popele na hlavu a snaha vyřešit to hlavně na místě.
Lidičky co teď začnou vykládat jak by to dělali oni upozorňuju, že jakákoliv jiná cesta je akorát vyšší flastr, pakliže to ten policajt skutečně hodlá dotáhnout do konce. Prostě moc veliké riziko proti jistotě spláchnutí za max mírný poplatek.

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zákony v běžném životě - volejte taky

Příspěvek od Shadow »

Hammer píše:Tak dneska v noci tuším že ve tři čtvrtě na tři ráno mi volá kolega, že ho chytila městská policie s tím, že rušil noční klid a aby se za půl hodiny dostal na jejich služebnu k podání vysvětlení. Co má prý dělat, když oni to nemají nahrané. Samozřejmě kolega si poněkud zavřískal... :lol: :lol: :lol:
Takové případy, kdy jste lapeni při činu a policie to oznámí správnímu, správní řeší jen na základě svědectví policajtů a vám nedá ani šanci. Kór když je to rušení nočního klidu, na to jsou radnice háklivé. Tady platí rada omluvit se, sypání popele na hlavu a snaha vyřešit to hlavně na místě.
Lidičky co teď začnou vykládat jak by to dělali oni upozorňuju, že jakákoliv jiná cesta je akorát vyšší flastr, pakliže to ten policajt skutečně hodlá dotáhnout do konce. Prostě moc veliké riziko proti jistotě spláchnutí za max mírný poplatek.
To jsem já :blush: :blush: strašně moc se omlouvám Hammere..... my jsme včer a s kamarádem trošku zapíjeli,že po dlouhé době pijeme spolu a tak trošku jsme to přepískli... no a já si na náměstí trošku zabééékal :mrgreen: no a tak sme v klidu nasedli do auta a jedeme a tak za pět minut nás předjelo auto MP bez majáků s nápisem STOP tak jsme zastavili a chtěli mě ven.... kamarád se mě chtěl zastat a začal vyrukovat s tím, že mě nemají nahraného atd... čímž namíchnul policajta a když zahodil vajgl na zem... tak ho hned vezli na služebnu,ale já s nimi jet nemohl, mě řekli že mám být za tě 30 minut (v tu chvíli už asi jen 20 minut) u nich na stanici... Po telefonu s Tebou jak si mi poradil že s tím na ně nevyzraju a že se mám radši omluvit a sypat popel na hlavu tak jsme tu tak nějak rozumě ukecali 2 x za 200 (já za to rušení klidu a kamarád ,nevím jak ten přestupek popsat,prostě že zahodil před nima toho vajgla na zem) a je to vyřešeno,ale co hlavně než tu vykládat co se dělo,se chci hlavně omluvit hammerovi kterého jsem rušil v takhle pozdní hodinu... takže Hammere! Přijmi prosím moji Omluvu a já doufám že až ti příště budu volat,tak to bude pouze jen,v dopoledních až odpoledních hodinách a s naprosto jinou tématikou...:)

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zákony v běžném životě - volejte taky

Příspěvek od Hammer »

Ty vado, nakop tomu kámošovi do koulí, ať ti vrátí ty dvě kila. To zavinil on. Kdyby nekušoval a snažili jste se to ukecat na jednorázovou akci, nebyly by to ani ty dvě kila.
Jinak se ten jeho přestupek jmenuje znečistování veřejného prostranství a stran tvojí omluvy: hahaha, já minutu po tom co jsme domluvili nevím o světě. Mě to vůbec nevadí, já spím jako dudek!
Ale stříklý jsi byl roztomile, tak na obušek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“