POV u Dolnorakouské pojišťovny

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Rudi »

Hammer píše:Tak od nového roku nám ČKP nezdražila, takže jsme mohli zase slevnit a to takto:

do 1000 ccm 1265,-Kč ročně
do 1350 ccm 1573,-Kč
do 1850 ccm 2310,-Kč
do 2500 ccm 3905,-Kč
nad 2500 ccm 5775,-Kč

Vzhledem k tomu, že platíte jiným, jde skutečně jen o to platit co nejméně, tohle pojištění jinak nemá téměř pro vás význam.

Hrazení škod na majetku / zdraví život zůstává 50/50 milionů, všechna skla mimo šíbru na autě za 660,-Kč. Asistenční služby při zabouchnutí klíčků v autě, nedostatku paliva, defektu, záměněn paliva, odtah auta, to vše do limitu 2000,-Kč jakožto náklady na výjezd a práci AS. Případně v zahraničí doprava domů a přespání, likvidace vraku. Do 500 Euro.
jdeš jako na zavolanou, zrovna to budu řešit a u jednoho auta to rušit a dám todle tvý :D platí na tebe stejný číslo, jako na případnou pomoc na silnicích? :D bych se ozval během víkendu 8)
Obrázek
dObRi dEN!

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Hammer »

Žádný jiný telefon nemám. Tak se klidně ozvi.


Rudi píše:
Hammer píše:Tak od nového roku nám ČKP nezdražila, takže jsme mohli zase slevnit a to takto:

do 1000 ccm 1265,-Kč ročně
do 1350 ccm 1573,-Kč
do 1850 ccm 2310,-Kč
do 2500 ccm 3905,-Kč
nad 2500 ccm 5775,-Kč

Vzhledem k tomu, že platíte jiným, jde skutečně jen o to platit co nejméně, tohle pojištění jinak nemá téměř pro vás význam.

Hrazení škod na majetku / zdraví život zůstává 50/50 milionů, všechna skla mimo šíbru na autě za 660,-Kč. Asistenční služby při zabouchnutí klíčků v autě, nedostatku paliva, defektu, záměněn paliva, odtah auta, to vše do limitu 2000,-Kč jakožto náklady na výjezd a práci AS. Případně v zahraničí doprava domů a přespání, likvidace vraku. Do 500 Euro.
jdeš jako na zavolanou, zrovna to budu řešit a u jednoho auta to rušit a dám todle tvý :D platí na tebe stejný číslo, jako na případnou pomoc na silnicích? :D bych se ozval během víkendu 8)

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od romanx »

Ahoj,
když bych ušil boudu na pojišťovnu s tím že auto má nového majitele musím jim nahlásit na koho nebo jim do toho nic není? Event. kdybych to musel hlásit tak to může být kdokoliv třeba člen rodiny např. z manžela na manželku nebo někdo cizí?

Dík za info

Jinak podle toho zákona bych to pochopil že je to úplně jedno na koho....

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od stréc od piva »

romanx píše:Ahoj,
když bych ušil boudu na pojišťovnu s tím že auto má nového majitele musím jim nahlásit na koho nebo jim do toho nic není? Event. kdybych to musel hlásit tak to může být kdokoliv třeba člen rodiny např. z manžela na manželku nebo někdo cizí?

Dík za info

Jinak podle toho zákona bych to pochopil že je to úplně jedno na koho....
už se to tu řešilo v jiných tématech.
Stačí ti čestné prohlášení,žes auto prodal.Tečka.Pojištovnu už nic další zajímat nemusí a ke dni nahlášení prodeje zruší aktuální pojištění.
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od romanx »

stréc od piva píše:
romanx píše:Ahoj,
když bych ušil boudu na pojišťovnu s tím že auto má nového majitele musím jim nahlásit na koho nebo jim do toho nic není? Event. kdybych to musel hlásit tak to může být kdokoliv třeba člen rodiny např. z manžela na manželku nebo někdo cizí?

Dík za info

Jinak podle toho zákona bych to pochopil že je to úplně jedno na koho....
už se to tu řešilo v jiných tématech.
Stačí ti čestné prohlášení,žes auto prodal.Tečka.Pojištovnu už nic další zajímat nemusí a ke dni nahlášení prodeje zruší aktuální pojištění.
Díky.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Hammer »

Ten zákon zní jasně: pojištění zaniká dnem, kdy pojistník oznámí pojišťovně změnu vlastníka vozidla. Je to tak proto, že obchod je uzavřen, pojistník nemá žádnou povinnost sepisovat kupní smlouvu a auto může mít ve vlastnictví jiná osoba. A ta jiná osoba s ním může druhý den, jako můj kámoš, trefit mateřskou školku i s učitelkou a pět děcek zranit... A pak budete platit vy? Proto den oznámení a konec pojištění. Neměl jsem s tím svým formulářem co dávám klientům kteří to mění v průběhu roku jediný problém.

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od stréc od piva »

[quote="Rudi"][quote="Hammer"]Tak od nového roku nám ČKP nezdražila, takže jsme mohli zase slevnit a to takto:

do 1000 ccm 1265,-Kč ročně
do 1350 ccm 1573,-Kč
do 1850 ccm 2310,-Kč
do 2500 ccm 3905,-Kč
nad 2500 ccm 5775,-Kč

Vzhledem k tomu, že platíte jiným, jde skutečně jen o to platit co nejméně, tohle pojištění jinak nemá téměř pro vás význam.


Stando,ty částky výše uvedené jsou výchozi pro rok 2009 na které dál aplikovat ten výpočet?nebo už prostě nejnižší jak se dá dostat?
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Hammer »

stréc od piva píše:
Rudi píše:
To jsou nejnižší částky. 55% jejich základní hodnoty. Od 1.1.2010 to bude 50% a dále se podle současného zákona jít nedá.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Hammer »

Takže dneska jsem nejenom já dostal bez udání důvodu (u agenturní smlouvy se to nemusí) u Dolnorakouské padáka. Což o to, já si najdu zase něco jiného někde jinde, ale pokud budete chtít tohle pojištění (furt je nejlevnější), tak se obracejte na moji velmi solidní kolegyni paní Richnavskou přímo na e-mail do kanceláře ve Zlíně. Když si najdete stránky té pojišťovny, tak tam máte i e-mail.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Bastard »

Žádný takový, přece je nebudete sponzorovat, když nám vyhodili Hammera :twisted: Je to naprd, teďka dostává padáka hodně lidí :( Ale ty seš šikovnej, ty si něco najdeš :D

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Hammer »

O tom nepochybuj že si něco najdu, už rozhazuju sítě, ale přece nebudu někomu cpát něco co mají jinde lepší a tady jde fakt jen o cenu.

Uživatelský avatar
ax
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od ax »

tak mi dnes dorazil dopis, ze nas prevedou pod kooperativu. smlouvu lze vypovedet do mesice od zmeny.

takze kam ted?

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Hammer »

Já to dostal taky, šmejdi rakouští. Kooperativa eééé, zkusit Slavii co se týče láce nebo ČPP.

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od stréc od piva »

no mě přišlo jako že končijo a po pár dnech mi řpišla složenka na pojistné období 17.9.2009 - 17.9.2010 at zaplatím 4500kč..tak jsem volal a pan lamanou češtinou mi vysvětlil,že do konce roku je mohu ještě používáat a pak mi "vrátí" přeplatek po 31.12.2009..no nevím nějak tomu nevěřím že bych ten zbytek pěnez pak viděl
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: POV u Dolnorakouské pojišťovny

Příspěvek od Hammer »

Jo, to je obvyklá věc i při přechodech k jiné pojišťovně že se poměrná část pojistného vrací. A jinak ten chlap se jmenoval Bourek a e to Rakušan žijící asi dvacet let v Česku. Vož ty blbce neopravňuje k tomu, aby když se kšefty hýbou, to tady prostě zrušili.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“