Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od crazyduke »

poradíte mi někdo, co dělat, když jsem koupil "auto" tedy papíry, auto bylo na zahradě TOTAL KO tak jsem si sundal značky a šli jsme na úřad, tam majitel "auto" na mě odhlásil. Já za pár dní zjistil, že moje auto z D na tyto papíry nejde postavit. Tak jsem to prodal dál..... Ale ten dotyčný to na sebe nepřihlásil, a já nemám nic, tudíž nevím SPZ /je to 8 let zpátky/ a nemůžu nic, bo na úřadě se semnou nechtějí bavit, že nejsem majitel!!!!!!! A nedají mi ani duplikát??? Tak ani nemůžu hledat původního majitele, abych něco zjistil...... CO TEĎ????? MÁTE NĚKDO RADU?????? ASI JSEM V PĚKNÉ PRD... CO????
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od Hammer »

Co to píšeš za blbost? Když to další majitel na sebe nepřihlásil a je to v CEMV furt na tebe, tak ti vydají přece duplikát VTP a jedeš si už po svým...

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od crazyduke »

Jenže jak jsem psal, já to na sebe nedopřihlásil, bo to nešlo!!!! je to porád v polopřevodu, tak musí jít pro kopii poslední vlastník vozidla /toť pán, co jsem našel číslo v anonci před 8 lety. Tak jsem se na to vys.. jsem nevěděl, že vymyslí takovoudle kokotinu!!!!!!
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od Hammer »

crazyduke píše:Jenže jak jsem psal, já to na sebe nedopřihlásil, bo to nešlo!!!! je to porád v polopřevodu, tak musí jít pro kopii poslední vlastník vozidla /toť pán, co jsem našel číslo v anonci před 8 lety. Tak jsem se na to vys.. jsem nevěděl, že vymyslí takovoudle kokotinu!!!!!!
Jo to je na tebe jen odhlášené? A auto neexistuje? No to je malér!!!

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od crazyduke »

no tě pr**l!!!!!!!!!!!! To jsi mě moc nepotěšil ..... ale nějaká cesta musí existovat!!!!!!! nebo né??????:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od Golficek1 »

A nejde na inspektorátu zjistit,jestli je na mě něco odhlášené?
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od Hammer »

Samozřejmě, zajděte si na Obecní úřad s rozšířenou pravomocí (dneska to už nejsou inspektoráty ale to je fuk) a tam se s nima domluvíte. Oni jsou odborníci na tuhle problematiku. Tam si udělejte poznámky co a jak a pak tady založte nové téma, jaký je postup v těchto případěch. Já se ale obávám, že zákon na tuhle eventualitu vůbec nepamatuje. Jenže na druhou stranu se to nějak řešit musí, tyhle potíže už tam určitě měli a existuje k tomu nějaký výdrb zleva.

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od crazyduke »

FOR HAMMER:
Na úřadech jsem byl už asi 10 x ale nikdo mi nepomohl, ani neporadil.... jim je to u pr.ele!!!!!! Že má někdo problém - se.ou na nás, hlavně že jsou v teple!!!!!!! Psal jsem i na ministerstvo dopravy jak radí ČKP a myslíte že mi odepsali alespoň vyliž si polevu!!!!! Né i to je jim za těžko....
Navíc na Kladně mi řekli v tuhle chvíli na sebe nic nemáte.... teda tady na Kladně..... Tím mi pani naznačila, že musím objet všechny úřady s evidencemi vozidel, kde jsem měl kdy co přihlášené!!!!!
A vzhledem k tomu, že jsem měl trv.pobyt už ve čtyřech okresech a kupoval jsem i jedno "auto" /ve skutečnocti papíry/ v jiném okrese, tak jsem v riti.....
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení neexistujícího vozidla z registru

Příspěvek od Hammer »

crazyduke píše:FOR HAMMER:
Na úřadech jsem byl už asi 10 x ale nikdo mi nepomohl, ani neporadil.... jim je to u pr.ele!!!!!! Že má někdo problém - se.ou na nás, hlavně že jsou v teple!!!!!!! Psal jsem i na ministerstvo dopravy jak radí ČKP a myslíte že mi odepsali alespoň vyliž si polevu!!!!! Né i to je jim za těžko....
Navíc na Kladně mi řekli v tuhle chvíli na sebe nic nemáte.... teda tady na Kladně..... Tím mi pani naznačila, že musím objet všechny úřady s evidencemi vozidel, kde jsem měl kdy co přihlášené!!!!!
A vzhledem k tomu, že jsem měl trv.pobyt už ve čtyřech okresech a kupoval jsem i jedno "auto" /ve skutečnocti papíry/ v jiném okrese, tak jsem v riti.....
Na Kladně stejně jako jinde mají centrální evidenci mot. vozidel. Nemáš na sebe nic psáno. Založil jsem akorát nové téma, ale ani tam se ti nedá pomoct. Zákon tyto situace prostě neřeší. tyto situace pro něj totiž ani neexistují.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“