Vození psů v autě

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirdis1
Pilot
Pilot
Příspěvky: 892
Registrován: 27.09.2008 20:26
Bydliště: fčil už ova či prajzska

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od mirdis1 »

Náš dědula ví, že když jede autem, tak na veterinu, tudíž autí nemá rád... Navíc má čerstvě zjištěný šelest, tak bojím :?
jakou máte zkušenost s tím postrojem na připevnění jako pásy?
Obrázek

Uživatelský avatar
vavroch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 29.06.2008 09:04
Bydliště: Vysočina

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od vavroch »

Jednou mě zastavila policejní hlídka. Policajt řekl jenom dobrý den a už se na něj vyhrnuli dva nasraní jezevčíci, co ho chtěli rozcupovat na kousky. Naštěstí jsme je udrželi za ocas. Od té doby jezdí v přepravce. http://tn.nova.cz/magazin/hobby/byt/bes ... vcici.html
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od rapid.direct »

briza píše:Když je zklidněnej a chce se mu spát,tak v pelechu na zadní sedačce.Když se mu spát nechce,tak chodí po celým autě a to až do chvíle,než mě to přestane bavit a vezmu si ho na klín :lol: Nic jinýho s ním nemá cenu.Ještě když jsem měl B5,tak jsem jednou testnul to,že jsem sklopil sedadla,natáhnul síťku ke stropu,za ní mu udělal pelech a frrr.Během 10-ti minut mi na sedadle spolujezdce poskakoval nasranej jezevčík,co nechápal jak jsem JEHO mohl dát za nějakou debilní síť.Každopádně mi ukázal,že na NĚJ jsem krátkej a prorval se mezi sloupkem a předním sedadlem zpátky ke mě :roll: :lol:
Směju se jak blázen! Máme od doby co jsem se narodil v rodině jen jezevce a přesně vím o čem mluvíš :wink:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od rapid.direct »

Michal530 píše:
briza píše:Když je zklidněnej a chce se mu spát,tak v pelechu na zadní sedačce.Když se mu spát nechce,tak chodí po celým autě a to až do chvíle,než mě to přestane bavit a vezmu si ho na klín :lol: Nic jinýho s ním nemá cenu.Ještě když jsem měl B5,tak jsem jednou testnul to,že jsem sklopil sedadla,natáhnul síťku ke stropu,za ní mu udělal pelech a frrr.Během 10-ti minut mi na sedadle spolujezdce poskakoval nasranej jezevčík,co nechápal jak jsem JEHO mohl dát za nějakou debilní síť.Každopádně mi ukázal,že na NĚJ jsem krátkej a prorval se mezi sloupkem a předním sedadlem zpátky ke mě :roll: :lol:
Jezevčík je neskutečně ale neskutečně chytrý zvíře, vím to z vlastní zkušenosti :wink:

to můžu jen potvrdit :wink: :lol:

Uživatelský avatar
aldys_89
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 06.06.2008 15:45
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od aldys_89 »

tak já to dneska vyřešil tak, že pes dostal kšíry a na zadních sedákách dostal bezp. pás. Autem jezdí rád, takže žádnej problém. Cajti v poho, si myslim že by si ani nedovolily jít k autu, když na ně čumí nasranej Pittbul z otevřenýho okýnka :D

Uživatelský avatar
jamajkan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.01.2009 14:59
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od jamajkan »

Taky přihodím svoji trošku... Máme Labradora, hnědýho, donedávna jezdil v Boře na zadních sedačkách, občas ve velký přepravce na transport zvířat (na delší cesty, kdy jsem neřídil, nevešel jsem se za volant s prepravkou za sebou), pak jezdil s postrojem s pripinanim do pasu a ve finale na prochazku za mesto jezdil jen na zadnich sedackach, dvakrat jsem musel brzdit a lezici pes skoncil za sedackou a s nastvanym vyrazem se skrabal nahoru, jednou jsem nebrzdil a odnesla to kachna...

Jinak ted uz jezdi ve vetsim aute, je v kombiku v kufru za mrizema ;) prikladam foto

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“