Vození psů v autě

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od Kwapo »

Michal530 píše:
briza píše:Když je zklidněnej a chce se mu spát,tak v pelechu na zadní sedačce.Když se mu spát nechce,tak chodí po celým autě a to až do chvíle,než mě to přestane bavit a vezmu si ho na klín :lol: Nic jinýho s ním nemá cenu.Ještě když jsem měl B5,tak jsem jednou testnul to,že jsem sklopil sedadla,natáhnul síťku ke stropu,za ní mu udělal pelech a frrr.Během 10-ti minut mi na sedadle spolujezdce poskakoval nasranej jezevčík,co nechápal jak jsem JEHO mohl dát za nějakou debilní síť.Každopádně mi ukázal,že na NĚJ jsem krátkej a prorval se mezi sloupkem a předním sedadlem zpátky ke mě :roll: :lol:
Jezevčík je neskutečně ale neskutečně chytrý zvíře, vím to z vlastní zkušenosti :wink:




Ja taky no. Vzdycky lezi na prednim sedadle, ma hlavu na moji ruce (vozim si ji u radici paky :D ) a cuci na me, nebo z okna ... umi ovladat elektriku ... :mrgreen:

briza
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,ale jinak jihočech jak poleno a Táborák jak prase
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od briza »

Michal530 píše:Jezevčík je neskutečně ale neskutečně chytrý zvíře, vím to z vlastní zkušenosti :wink:
Ano,já bohužel taky :roll: Už 16 let se o tom přesvědčuju každej den :lol:
Kwapo:když otevřu okýnko,tak se dějou věci...když ho hodím až dolu,tak musím psa držet za ocas,aby mi nevyskočil :mrgreen: On je fakt psychopat a stáhnout ho v nějaký vyšší rychlosti,tak tam ten debil vlítne a nechá si klidně urvat hlavu,jen aby na něj foukalo :lol:

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od Kwapo »

briza píše:
Michal530 píše:Jezevčík je neskutečně ale neskutečně chytrý zvíře, vím to z vlastní zkušenosti :wink:
Ano,já bohužel taky :roll: Už 16 let se o tom přesvědčuju každej den :lol:
Kwapo:když otevřu okýnko,tak se dějou věci...když ho hodím až dolu,tak musím psa držet za ocas,aby mi nevyskočil :mrgreen: On je fakt psychopat a stáhnout ho v nějaký vyšší rychlosti,tak tam ten debil vlítne a nechá si klidně urvat hlavu,jen aby na něj foukalo :lol:

Mě si okynko stahuje jen jezevčík. Rottweiler cuci dopredu a nic neresi. Ale jezevcik si stahne okno a cumi na sebe v zrcatku :mrgreen:

pašíková
Moderátorka
Moderátorka
Příspěvky: 1914
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRG occidentale

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od pašíková »

no rodicu papillon je taky velmi zdatny ve stahovani okynek..... a prvne to byl docela sok co se to deje.... :D

Uživatelský avatar
pepino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od pepino »

pašíková píše:no rodicu papillon je taky velmi zdatny ve stahovani okynek..... a prvne to byl docela sok co se to deje.... :D
dobrmanka si plete auta, vidi otevreny kufr nebo dvere a sedi tam...obcas lidi koukaj...papilonek taky ma zmatek, jednou jsem prekladal zimni kola od tchana ke me a pak hledame psa a on si vegetil v kufru ze prej jedeme na vylet....jak byl ale nasr...j ze si musel presednout :D :D :D :D

pašíková
Moderátorka
Moderátorka
Příspěvky: 1914
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRG occidentale

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od pašíková »

pepino píše:
pašíková píše:no rodicu papillon je taky velmi zdatny ve stahovani okynek..... a prvne to byl docela sok co se to deje.... :D
dobrmanka si plete auta, vidi otevreny kufr nebo dvere a sedi tam...obcas lidi koukaj...papilonek taky ma zmatek, jednou jsem prekladal zimni kola od tchana ke me a pak hledame psa a on si vegetil v kufru ze prej jedeme na vylet....jak byl ale nasr...j ze si musel presednout :D :D :D :D
jojo, to je weinicek.... manzel urcite doda foto....

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od GMKcz »

taky obcas vzpominam jak jsme naseho bernskyho salasnickyho tahali z cizich aut kde se uvelebil :lol:
nebo 20min vyjednavani ze na vylet pojedem ale jindy, ze to ted nejde (samozrejme za pomoci pytliku piskotu :mrgreen: )
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

turbo.t
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 08.07.2008 19:24
Bydliště: Jablonecko

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od turbo.t »

Všichni tři se vozej strašně rádi.Otevřou se dveře a seděj v autě a chtěj někam jet.Normálně je vozíme v kufru za přepážkou,maj to tam vystlaný dekama,tak jsou vcelku klidný.Ale před Passatem byli i cestovní vyjímky :lol:
Přílohy
DSC00015.JPG

Uživatelský avatar
R@dka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 12.09.2008 07:11
Bydliště: Praha

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od R@dka »

Obe vozim na zadni sedacce, nepripoutany. Mala jezdila na zadnim okynku, ale kdyz do nas s ex zezadu nabourali, tak mi bylo jasny, ze byt mala nahore, je mrtva, od ty doby tam nesmi. Obe bud sedi a koukaj ven (jenom velka, mala je moc mala :) ) nebo chrapou....
Kdyz uz Te neco nastve tak si predstav, ze jsi kure a kure takove problemy nema...je krasne byt maly, zluty, mit zobacek a pipat... :gy:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od PlusOne »

Našich pudl je neskutečnej ko*ot, v autě se vozí rád, ale musí sedět u spolujezdce na klíně, pokud jede člověk sám, nemá problém si vlézt k řidiči. Když ho zkusí ubytovat kdekoliv jinde, pes začne ječet, a nezmlkne, dokud si ho páníček neposadí vedle sebe...zkusili jsme ho zavřít i do kufru, ale nedalo se to vydržet...holt, jak si ho rozmazlili, tak ho mají, no. Ostatní psi, co znám, do pohody na zadních sedačkách, dostanou postroj, kterej se zacvakne do pásu, lehnou si a buď chrápou, nebo mají nějakou hračku...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od Bandog »

bear:

já bych spíše místo kynedrilu doporučoval spíše lidské prášky na zklidnění organismu jako celkového, osobně jsem pylový alergik a v době pylové sezony užívám Zyrtec, Xyzal, atd. a tyto prášky jsou vhodné i pro naše miláčky.................je to konzultováno s více veterináři, takže to není jen můj osobní názor :D

naši psi také moc rádi jezdí autem, takže s tímto problém nemám, ale pro někoho, kdo má s pesanem problémy (zvracení, nervozita ve voze atd.) je toto daleko lepší než zmíněný Kynedril.....

tyto prášky dávám svým psům i třeba na Silvestra kvůli petardám, i když problémy s reakcí na střelbu nemají :D

(jen pro upřesnění: pokud by někdo chtěl tyto prášky pejskům dávat, tak se nedává celý prášek, ale např. pro německého ovčáka se dává tak polovina tablety, je prostě potřeba dávku přizpůsobit velikosti pejska)

Uživatelský avatar
Koira
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 472
Registrován: 18.02.2008 20:27
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od Koira »

Moje šelma jezdí v kufru. Jelikož jí cestování mimo les extrémně nudí, tak si většinou lehne a spí. O přepravním boxu ale uvažuju, jenom nevím, jak se na to bude tvářit.

Uživatelský avatar
martin.GTI
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 11.10.2008 12:57
Bydliště: Severní Morava(u NJ)

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od martin.GTI »

My jsme psa vždycky vozili v kufru, jednou jsme nestihli dojet tak se nám tam vych.... :D naštěstí to bylo ve starém autě.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od vtuni »

Cpt._Hunter píše: To vtuni: [/b] U těch noh se mi to nějak nezdá, samo, že pokud to nikdo nevidí tak ti nic nehrozí
to ho vozím je n po městě např z hospody domů... nebo tak... když se mi nechce d auta dávat ta psí deka.. s postrojem...
jinak na to aby pes nezvracel se normálně dává psům Kinedryl...doporučil nám to i veterinář... když byl malej tak se mu dávala půlka...a ted už nezvrací... jinak ale exituje nějakej koeficient ..půlka kinedrylu na určitej počet kg psa... ale je to víceméně stejně jak u lidí ..dětí... podle váhy....jasný je že dát čivavě celej kinedryl je blbost ... a dát 50kg doze půlku tak to asi taky neobstojí......
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Tulíček
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3031
Registrován: 06.03.2008 05:02
Bydliště: SeverČech
Kontaktovat uživatele:

Re: Vození psů v autě

Příspěvek od Tulíček »

bear píše:muj pes odmíta nastoupit do auta :D
a když ho tam po 10min dostanu tak se mě stejně pobleje po 15km.
Existuje nějakej kinedril pro bafany ?
Tak já vozim pesana pod kastlíkem u spolujezdce,tam si klidně leží,chrápe a nic ho nezajímá.Jenom,když topim,tak strká hlavu na sedačku,pravděpodobně mu vadí ten smrad z topení,ale už si zvyknul.Poblil se jen asi třikrát a teď je klid.
Jinak teda do tý doby než mu otevřu dveře,tak tam leží a skoro se nehne.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“