Pojistka na blbost

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od selkie »

jj, u generali jsem mel taky 1.000,- spoluucast, to byla dobra pojistka - skoda, ze uz ji nemuzu mit

ITAL toe nejaky divny...neznam jejich podminky, ale mam za to, ze pokud jsi uzavrel neco na nejakou castku, tak nemaj pravo to menit...zjistim to v utery u toho kolegy
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od romanx »

Ty pojistky se kazdou chvili meni a oni ti ji stejnak postavi primo na tebe, resp. na tvoji praci :wink:[/quote]

Tak to abych jim polovinu mých pracovních činností zapřel...jinak to budu mít za 5000 měsíčně.... :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od Mirinda »

romanx píše:Ty pojistky se kazdou chvili meni a oni ti ji stejnak postavi primo na tebe, resp. na tvoji praci :wink:
Tak to abych jim polovinu mých pracovních činností zapřel...jinak to budu mít za 5000 měsíčně.... :lol: :lol: :lol:[/quote]
A pak ti za ne nebudou plnit :mrgreen:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od Hammer »

Tak krytí je tam vždy nejméně milion. Nedoporučuju spoluúčast, ale to je stará písnička. Hledím na ČPP, jsou tam čtyři kategorie, ale limity jsou teda hodně špatné. 60 až 200 táců na čtyři kategorie, no nic moc.
Jinak pozor, tohle pojištění má přímo ve výlukách, že se nevztahuje na škodu způsobenou dopravním prostředkem, to auto je tam problém. Pojišťovák vám to musí detailně vysvětlit. Je to skoro všude za příplatky.
Jinak obecně a vždy: pokud si něco zřídíte a něco se stane, vždy jako první volejte tomu, kdo to s váma psal. Aby vám hlášení dal dokupy. Protože sami si to akorát poděláte. Neexistuje událost, co by vám nešla vyplatit, existuje jen její špatný popis. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
mel2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 29.09.2007 13:36
Bydliště: Vrchlabí

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od mel2 »

Ted jsem to platil u kooperativi,necelých 1800 na rok a jsem krytej na 150 tisíc,nic neplatím.Mám to dělaný na přímo na řidiče z povolání

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od selkie »

pockat, ja mam za to, ze zamestnavatel po tobe muze chtit maximalne 4,5 nasobek platu, nebo je to jinak? takze pokud beres 20tis, tak ti kryti do 100tis bohate staci
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od romanx »

selkie píše:pockat, ja mam za to, ze zamestnavatel po tobe muze chtit maximalne 4,5 nasobek platu, nebo je to jinak? takze pokud beres 20tis, tak ti kryti do 100tis bohate staci
Já si taky myslím...pokud udělám škodu svému zaměstnavateli nebo zákazníkovi tak jsem pořád krytý svým zaměstnavatelem a víc jak 4,5 násobek platu ze mě snad dostat nemůžou.....jenom nevím jestli se to bere z hrubýho nebo čistýho ale asi z hrubýho.....

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od Hammer »

Odvolávám co jsem napsal výše, to jsem totiž spletl s blbostní pojistkou v běžném životě. Samozřejmě, můžete platit akorát 4.5 násobek svého hrubého měsíčního platu, ne víc. Nejlepší to má Generali, ale nesmíte si tam rvát spoluúčast víc než tu tisícovku.

Uživatelský avatar
mirdis1
Pilot
Pilot
Příspěvky: 892
Registrován: 27.09.2008 20:26
Bydliště: fčil už ova či prajzska

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od mirdis1 »

selkie píše:pockat, ja mam za to, ze zamestnavatel po tobe muze chtit maximalne 4,5 nasobek platu, nebo je to jinak? takze pokud beres 20tis, tak ti kryti do 100tis bohate staci
možná je to blbost, ale když nabouráš auto leasingovky, tak neučiníš škodu zaměstnavateli ale té leasingovce, ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od selkie »

mirdis1 píše:možná je to blbost, ale když nabouráš auto leasingovky, tak neučiníš škodu zaměstnavateli ale té leasingovce, ne?
jo, to jo, ale zamestnavatel je provozovatel vozidla...tebe nezajima, kdo je vlastnikem
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
mirdis1
Pilot
Pilot
Příspěvky: 892
Registrován: 27.09.2008 20:26
Bydliště: fčil už ova či prajzska

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od mirdis1 »

aha... ale stejne mi z toho vychází, že blbenka se hodí, i kdyby to bylo 4,5 platu tak pro někoho je to už dost velká pálka...
Dejte pak vědět kteráje dobrá, o Generalli už sem slyšel...
Obrázek

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od selkie »

ja Generali mival...jenze MO neuzavrelo ramcovou smlouvu s Generali, takze mam smolika a musel jsem jinam...ted me tak napada, ze jsem tu pojistku jeste nezaplatil :lol: kua :lol:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
DRYVER
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 28.09.2007 23:21
Bydliště: Přerovsko

Pojistka na blbost

Příspěvek od DRYVER »

Chtel jsem se zeptat jak to je vlastne s pojistkou na blbost. Zacal jsem o ni premyslet kvuli zamestnani... Kdyz jsem se ptal kolegu v praci tak jejich odpovedi me nejak nepomohli, protoze kazdej rika neco jineho. Jeden ze ju mel a kdyz se neco stalo tak pojistovna dala ruce pryc, druhej zas ze to funguje a ze mu skodu uhradili... Takze mate nekdo zkusenosti z praxe... Dik

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pojistka na blbost

Příspěvek od Marek77 »

Já ji mám asi deset let, platím 480 Kč ročně. Jedná se doslova o "Pojištění na škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání".

Měl jsem dvě pojistné události a v obou případech pojišťovna plnila, takže bez problémů. V prvním případě jsem omylem rozbil přední sklo na zákaznické Octavii (vypadlo mi kladivo z ruky), podruhé jsem zákazníkovým autem nedobrzdil a strčil do jiného vozu, který zastavil chodci. V obou případech škody v řádech několika tisíc korun, pojišťovna plnila pokaždé 90% škody (mám 10% spoluúčast).

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“