Parkovaní před barákem a sousedi...

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Shemik »

Ale kulovy, ses netrefil, jen to nechces uznat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale to neva, ja Te mam Parizku aj tak rad, Ty kuku jeden :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od parizek_ltm »

Ja to klidne priznam, pokud, jak pises, parkuje klubak naschval nekomu pred vjezd, tak se nema cemu divit.
Ja jsem jen prirovnaval uvodni fotku k sobe. To same se mi jednou taky stalo. Zablokoval me nejakej idiot, postavil se mi za tazne ten hrdina, bokem :lol: . Inu vydrzel jsem cekat 10minut, pak okolo jeli cajti, tak jsme ho s nima otocili o nejakych 70stupnu a pak to slo. Ale vedet, ze mi to udelal naschval, tak tam ma koulicku :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Shemik »

parizek_ltm píše:Ja to klidne priznam, pokud, jak pises, parkuje klubak naschval nekomu pred vjezd, tak se nema cemu divit....
No vidis, to je jina, nez kup si tazny a delej, ze sis nevsim :mrgreen:


Ale jinak mas pravdu, samo kdyz to dela bezduvodne, nebo naschval, tak je tydyt a zaslouzil by vytahat za usi. Ja to taky nemam rad, hlavne pri podelnem stani, kdyz se Ti nejakej tydyt nalepi na auto, zpredu dalsi a Ty jsi v haji, proto se snazim predvidat a vzdy nechavat dostatecny rozestup "pro ostatni", coz je ve vysledku samo "plus i pro me" :lol: Nicmene kdyz se na Tebe macknou z obou stran, tak je to v haji :lol:

A s tou firmou a nasim klubakem je to nejspis jasny. Ty firma za nic nemuze a pokud ji nekdo omezuje vjezd ci manipulaci s autama, tak je pravem nsr_na. Samo naprosto chapu i klubaka, ze si driv parkoval pod oknem a ted kvuli firme nemuze, i on ma pravo byt nas_any. Obe strany jsou v tomto pripade poskozene, ale neposkodila jedna druhou, poskodil urad klubaka povolenim te firmy a ten zas firmu jednanim ohledne parkovani. Ale cele to podle me zpackal urad, tim ze tam povolil firmu, znacky atd. Nicmene jestli je to pro urad vyhodne (z hlediska najmu, lobby a co ja vim) tak asi klubak na zruseni takoveho rozhodnuti nebude mit velkou sanci, nehlede k tomu, ze by na to nesmel byt sam, ale musela by tahnout za jeden provaz cela ulice, nebo aspon dum, ale i tak bych se divil, kdyby uspeli.

Jen se snazim rict, ze blokovanim vjezdu, manipuplacniho prostoru, stouchani koulema ci sundavanim znacek docili akorat toho, ze mu to auto nekdo fakt poskodi, on jim to vrati a bude z toho akorat valka bez konce, bez vitezu a se skodama na obou stranach, ale ke klubakovu parkovani na starem miste naproti domu to urcite nepovede a tohle jiste neni cilem. Takze je to pro klubaka blby, ale pokud nepremuze urad, tak se bude muset smirit s tim, ze uz tam parkovat proste nebude.

Podle me by bylo dobry, prestat koumat nad vyse popsanyma kulisarnama, holt to prijmout jako fakt, se kterym tezko neco udela a zkusit resit situaci s parkovanim jinde. I kdyz to nikdy nebude to samy jako mit auto pod oknem, to je jasny, tak aspon ten strach zmirnit vecma jako alarm, tajne vypinace, dalkovy signal domu - GSM, GPS atd atd. Tech moznosti je dneska spusta a spousta lidi si nevidi na auto a musi to take nejak takto resit, tak to nebrat, jako, ze je jedinej na svete v takovyhle situaci a podle ostatnich resit situaci k lepsimu a ne s nekym nesmyslne bojovat a riskovat vlastni auto, o ktere tady jde v prvni raze, ze :?: :idea: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od ace_rimmer »

přestěhuj se na venkov, tam to nehrozí :-DJinak můj názor je, že si kucí z firmy mohli sednout s golfíkem ke štamprli a pořešit s ním, jestli by nemohl parkovat třeba o pár metrů vedle, tam kde by jim to už nevadilo při výkonu podnikatelské činnosti, každopádně všechno při maximální slušnosti, po zlém se nikdy nic nevyřeší.....a když už by to nevyšlo, tak zbývá pozvat pár neg.ů s letlampama a baseballovýma pálkama ať jejich pr.ele poznají středověk :-)Vzpomněl jsem si na minulost když jsem bydlel ve městě, člověk když přijel domů později než v 6 večer tak bez šance někde zaparkovat, 10 minut jsem se soukal s mondeem do díry akorát tak na matiza, přes patníky, přes chodník :-D hnus....teď mám vjezd 5m široký, garáž a auto kdybych nechal napříky před barákem na cestě, tak mě sousedi v klidu objedou a ještě na mě zamávají (slušně, bez prostředníčku:-)) Je dost možné, že kdybys zašel na úřad (a zapojil do toho víc lidí z baráku) a vysvětlil jim situaci, tak by té firmě možná nařídili, že pokud si chtějí rezervovat celou ulici pro sebe, tak musí na vlastní náklady vybudovat náhradu (parkoviště pro x míst), u nás to tak bylo, udělali plácek a všechno bez řečí, holt jinde to asi nefunguje...každopádně hodně štěstí a pevné nervy.

Uživatelský avatar
Giovanni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 23.11.2009 22:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Giovanni »

Co takhle jim před ten vjezd naházet nějakej bordel? Popelnice, atd? :D Ale nesmí tě nikdo vidět :D

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Shemik »

AcceRimmer:
Presne tak, to rikam, celou dobu, bitky nemaj cenu, domluvit se s urady ci firmou, ale nejakyma naschvalama si akorat tak vykoleduje jeste vetsi potize a hlavne poskozeni auta o ktere mu tady celou dobu jde a kvuli kteremu to vsechno dela. Zatim vsak spis vypada, ze jedna, ci chce jednat v zajmu poskozeni auta, nez jeho ochrany :lol:

Giovanni:
Cece, nechces mu to jit obtahnout tou petikorunou, nebo klicem rovnou sam :?: At uz to ma za sebou a pomalu zacne setrit na lak, ne :?: :mrgreen:

Uživatelský avatar
RomisTDi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 05.03.2009 12:59
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od RomisTDi »

Vcelku jste se tady rozepsali...S tim parkovaním to začalo naschvaly z jejich strany..U nas v tom ghettu nerad parkuju mimo dosah oken jelikož je to nebezpečné...Před okny je misto na stani, kde jsem parkoval...Ale z firmy mi začli vyhrožovat že to mam parkovat jinam, že to mužu mit rano poškrabane nebo to přesunou vysokozdvižným vozikem jinam a podobně!!Nebylo to nijak označeno..nic...Každe rano kolem 4-6hodiny ranní přijede kamion který tam děla kraval a moje auto jim zavazelelo...šlo o delku meho vozu jelikož ty dva metry museli jet vysokozdvižným vozikem 2metry navic...Pak mi začali blokovat auto a podobně!!pote si tam dali značky zakaz stani...a nerad parkuju za roh baraku v takove lokalitě...Před branu jim neparkuju,jen jsem se informoval nic vic.. :? Taky by jste neradi parkovali sve auto někam zaroh baraku do tmy at vam ho nasi spoluobcane vezmou do svých ruk,že ne..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=88511" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Shemik »

Ja Te naprosto chapu cece a jestli s naschvaly zacali oni, tak taky asi nebudou svati, necmene nejvic z Vas si nabehne ten, kdo prvni zacne porusovat zakon, protoze tim da trumfy do ruky tomu druhemu :idea: :lol:

Ale jinak, vyjadri se presne, pises desne mlhave. Pises, ze si tam dali znacky. To je ale blbost, ne :?: Oni nemuzou jen tak umistovat dopravni znacky, to muze jen dopravka.

Pokud je to nejaka cedulka se znackou zakazu stani, na jejich vjezdu, tak je to jedno, protoze pred zjevnym vjezdem nemuzes parkovat at je oznaceny znackou, nebo neni.

Pokud je to oficialni dopravni znacka (nejcasteji na svisle tyci), tak tam bude instalovana dopravkou a ta je proste zavazna a musis ji dodrzovat, pac jinak na Tebe muzou volat odtahovku az do aleruja. Pak je jedno, na ci popud tam byla naistalovana, ale pokud je oficialni, tak je proste zavazna :!: Jedine co muzes, je jit bojovat na urad za odstraneni znacky, ale sam ji rozhodne neodstranuj, nebo si akorat nase_es do bot.

Pokud by to byla fakt neoficialni znacka umistena mimo jejich vjezd, tak ji jednak nemusis respektovat a klidne tam muzes parkovat a jeste je naprasit, protoze zakon by porusili oni umistovanim dopravniho znaceni na verejne komunikaci. A pokud by Ti tam i treba blkovali auto, tak si klidne muzes zavolat mestaky, aby nechali blokujici auta odstranit (odtahnout), protoze to je jejich prace a rozhodne jsou k tomu kompetetni, pokud brani ve vyjezdu jinemz vozidlu. Ale doporucuju se fakt treba na dopravce nebo magistrate se presvedcit, ze ta znacka opravdu neni oficialni, aby sis nenabehl sam sobe.

Ale nejake blokovani aut, nebo vysypavani popelnic pred vjezd, jak tady radi nekteri "inteligenti", nedelej, tim akorat zahajis valku a skoro jiste z ni vyjdes jako poskozenej Ty, protoze pak se zacnou mstit na Tvem aute. Uz Ti to stejne naznacili, tak je k tomu neprovokuj, nebo to jak rikam, odse_e to Tvoje auto, kvuli kteremu to prece delas :idea: :!:

Taky tedy napis presne jak to s tou znackou je, pac z toho co tady pises je to nejasne. Kde presne ta znacka je (treba to i namaluj) a kdo ji tam a na zaklade ceho umistil. To je podle me v cele veci nejvic rozhodujici. Z toho cos tady psal do ted spis vyplyvalo, ze tam ta znacka je ofiko a Ty jim branis v provozu firmy, v tom pripade by v pravu byli oni a Ty by ses tak mohl obracet jedine na urad, ale na ne v zadnem pripade.

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Kubos32 »

čuste mam takovy dotaz nechci kvuli tomu zakladat nove těma mužu mit rezerve parkovaci misto před panelakem ?popřipadne co to stojí Diky
Vw Golf 4 . 3dveř

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Jarda S. »

můžeš, musíš na příslušnej městkej úřad ale stojí to pár tisícovek
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Kubos32 »

me by zajimalo kolik přibližne to stoji esi kolem 5tis 10tis nebo ešte vic jestly nekdo nevi a jestly to je na rok nebo na furt za ty prachy
Vw Golf 4 . 3dveř

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Bastard »

Žádost litr, potřebuješ vyjádření vlastníka komunikace a policie + určitě ještě něco. Poplatky jsou pak město od města jiný, ale třeba v Porubě za to chcou 990,-/měsíc...

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Vecernicek »

a v brně klidně 30.000 / rok

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“