Parkovaní před barákem a sousedi...

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Romis4 »

Určitě nejsem sám kdo ma problem se sousedy a nějkou firmou v okoli sveho bydleni...Bydlim v Ostravě a naproti baraku je firma Dunaj(rozvoz brambor)ještě do nedavna jsem parkoval vždy pod okna,jelikož chci mít auto na očich a blíž ke vchodu ale firmě dunaj tam vyloženě vadilo me parkovaní,jelikož když přijede kamion vyložit zboží tak mu tam udajně zavazí moje G IV.Tak si tam nechali dat značky zákaz staní,tim pádem tam už nparkuju a anebudu parkovat někde za barak do tmy a podobně,tak parkuju na druhou stranu přímo pod lampu,kde sidlí firma Dunaj.Několikrát jsem se pohadal s majitelem,vyhrožoval mi abych dělal tak abych rano nepřšel k autu a neměl ho cele podřené a podobně...Přesto všechno parkuju mezi branami kde vjiždí dodavky a podbně a tak 3x do týdne mi zablokuji auto abych nemohl vyjet viz foto...
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Romis4 »

Omlouvaám se zakvalitu fotek,j to focene mobilem a přes okno...Někdy mě blokuji dvě brlinga,někdy dvě dodavky a sem tam to prohodí...Ze začtku parkovali tak nějak že jsem vyjel ale tady to bylo na milimetry,tak jsem zavolal kamaradovi at se stavi a zablokuje jim to berlingo...A že ho zrovna potřebovali ale neudělali nic!!K večeru kamo jel domu a ja jsem chtěl jet taky ale nevěděl jsem jak tak jsem to berlingo potlačil,bomba jako prase,všichni sousedi v oknech ale hlavní je že jsem vyjel...Sice SPZ je trošku poškozena ale neni to tak hrozne...


Jsem zvědavý jestli ma ještě někdo takové problémy...
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od SHARK V6 »

...v případě že by mi tak někdo vyhrožoval(což se nestalo od 8 třídy) :twisted: ,bych mu řek aby dělal tak že až přijde ráno do práce aby tam nebylo 5 hasičských aut a spáleniště,jinak s tím parkingem tě fakt lituju,co zkusit na úřadě nějáký reservé ?
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Paulie22 »

vis co se rika..Pod svicnem je nejvetsi tma.Takze ne vzdycky je dobry parkovat pod lampou,vlastni zkusenost :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od SHARK V6 »

btw:mevím jak je to se stáním ve vjezdu ale podle foto mi připadá že to jako vjezd není označený takže s tou dodávkou stojí na chodníku né=odtahovka a pá pá :mrgreen:
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Bandog »

souhlasím se Sharkem...........pokud jim ukážeš, že se jim za takovýhle chování nic nestane a že bude vše ok, akorát ty nebudeš moci odjet a naštvanej budeš zase jenom ty tak s tím holt nic neuděláš................musejí si uvědomit, že ty tam bydlíš a oni tam jenom podnikají, takže podle mého názoru jsi v právu ty...........skočil bych za majitelem, nejdřív bych se s ním snažil vklidu domluvit a pokud by byl arogantní tak bych mu vysvětlil, že by ráno také nemusel odjet, protože asi nevozí čtyři rezervy v autě........

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Romis4 »

SHARK V6 píše:...v případě že by mi tak někdo vyhrožoval(což se nestalo od 8 třídy) :twisted: ,bych mu řek aby dělal tak že až přijde ráno do práce aby tam nebylo 5 hasičských aut a spáleniště,jinak s tím parkingem tě fakt lituju,co zkusit na úřadě nějáký reservé ?
reserve mě vyjde udajně na 15 tisic(to si radši koupim new kola)Jsem mu na to reagoval at děla tak aby on měl rano jak odjet autem...To sklapl měl jsem tyden klid a pak znova!!bylo to horši a horší!!
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Romis4 »

Paulie22 píše:vis co se rika..Pod svicnem je nejvetsi tma.Takze ne vzdycky je dobry parkovat pod lampou,vlastni zkusenost :wink:
To je fakt ale jinde to nepostavim,jelikož vdle baraku je parkoviště a tam je furt něco vkradene...naši spoluobčané..
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od SHARK V6 »

...Romis4 ...je tam cedule vjezd? máš nějáké známé policajty? nech mu dát botičku a basta-třeba every day :wink:
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Maharadza »

Bandog píše:souhlasím se Sharkem...........pokud jim ukážeš, že se jim za takovýhle chování nic nestane a že bude vše ok, akorát ty nebudeš moci odjet a naštvanej budeš zase jenom ty tak s tím holt nic neuděláš................musejí si uvědomit, že ty tam bydlíš a oni tam jenom podnikají, takže podle mého názoru jsi v právu ty...........skočil bych za majitelem, nejdřív bych se s ním snažil vklidu domluvit a pokud by byl arogantní tak bych mu vysvětlil, že by ráno také nemusel odjet, protože asi nevozí čtyři rezervy v autě........
ale aby pak tak neskončil on :roll:
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Bandog »

Maharadza

jasný, tohle je taky možný, ale on má auto před barákem a tak je větší šance, že si to nerisknou, protože nemůžou vědět, jestli na ně zrovna někdo nekouká z okna..........

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od SHARK V6 »

Maharadza píše:
Bandog píše:souhlasím se Sharkem...........pokud jim ukážeš, že se jim za takovýhle chování nic nestane a že bude vše ok, akorát ty nebudeš moci odjet a naštvanej budeš zase jenom ty tak s tím holt nic neuděláš................musejí si uvědomit, že ty tam bydlíš a oni tam jenom podnikají, takže podle mého názoru jsi v právu ty...........skočil bych za majitelem, nejdřív bych se s ním snažil vklidu domluvit a pokud by byl arogantní tak bych mu vysvětlil, že by ráno také nemusel odjet, protože asi nevozí čtyři rezervy v autě........
ale aby pak tak neskončil on :roll:
...co je horší,neodjet s golfem nebo mít stop celé firmy ? :wink:
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od Romis4 »

SHARK V6 píše:...Romis4 ...je tam cedule vjezd? máš nějáké známé policajty? nech mu dát botičku a basta-třeba every day :wink:

jn nějake znamé mám a vjezd tam neni!!heh takže v uterý jim to naschvál postavim přimo před vjezd :lol: :lol:
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od SHARK V6 »

Romis4 píše:
SHARK V6 píše:...Romis4 ...je tam cedule vjezd? máš nějáké známé policajty? nech mu dát botičku a basta-třeba every day :wink:

jn nějake znamé mám a vjezd tam neni!!heh takže v uterý jim to naschvál postavim přimo před vjezd :lol: :lol:
...nech jim dát botičku,pak druhou a po opakovaném přestupku hurá ke komisy :mrgreen: a zakážou mu tam párkovat na furt :wink:
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
RSWRC
Závodník
Závodník
Příspěvky: 699
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov & Starý Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovaní před barákem a sousedi...

Příspěvek od RSWRC »

mě když nekdo vyhrožuje, což se stalo jednou má bejvalá :lol: :lol: že se s mým autem neco stane zachoval jsem klidnou hlavu a v klidu jí napsal, že pokud na mém autě bude jen malej škrábanec, či propíchla guma, zajdu na policii ČR a ukažu jim co napsala a první koho budou podezírat bude ona, a sakra jak se omlouvala :lol:

Jak se koukam na Ty fotky, tak ty lidi z té firmy jsou asi divní, na policii jsi s tím nebyl, jako nevím co by Ti na to řekli ale připada mi to jako nedobrovolné plynulé vyjetí ... :roll:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“