Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gromda
Člen klubu
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02

Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od Gromda »

Ahoj, v červnu jsem jel do Chorvatska do Moravských Budějovic a blejsknul mě tam foťák - ani nevím kolik jsem jel něco od 70 - 85.. Blbej radar.. A teď mě přišla výzva s poučením, že pokud si zásilku nevyzvednu do 10 dnů, tak bude považována za doručenou, blabla.. Jak mám co nejlíp postupovat? A taky mě zajímá jestli mě ty dementi budou hnát do Moravskej Budějovic abych tam podal vysvětlení, nebo tak.. Prostě a jednoduše, jak postupovat co nejlépe, abych z toho vyváznul co nejlíp.. Díky za rady..

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od stréc od piva »

Gromda píše:Ahoj, v červnu jsem jel do Chorvatska do Moravských Budějovic a blejsknul mě tam foťák - ani nevím kolik jsem jel něco od 70 - 85.. Blbej radar.. A teď mě přišla výzva s poučením, že pokud si zásilku nevyzvednu do 10 dnů, tak bude považována za doručenou, blabla.. Jak mám co nejlíp postupovat? A taky mě zajímá jestli mě ty dementi budou hnát do Moravskej Budějovic abych tam podal vysvětlení, nebo tak.. Prostě a jednoduše, jak postupovat co nejlépe, abych z toho vyváznul co nejlíp.. Díky za rady..
jesli ses na fotce primo ty tak nemáš šanci to uhrát na osobu blízkou.....

v tom případě to budeš muset zaplatit :( protože dnes to jde rychle..nezaplacením to začína exekutroem končí :( ..
...jak už jsi to jednou převzal,tak už neběží promlčecí lhuta,protože jsi byl obeznámen s tím,že vozidlo které provozuješ porušilo předpisy....

ale jeslis jel někde na 50cce 85 tak....to seš pěkné prase :-X a to už je skoro o papíry když tě to cvaklo...
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Gromda
Člen klubu
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od Gromda »

Takže se s tím nedá opravdu nic moc dělat? Jel jsem tam kolem 80 tachometrovejch - nevím jestli víš kde je ten radar - je na konci vesnice někde daleko v poli, přes vsenici jsem jel celou dobu 50, pak jsem začal zrychlovat, když jsem vyjel z obydlený části a už jsem viděl konec vesnice a tam tak 5 metrů před tím foťáček.. To je ten nechvalně proslulej radar - o kterým jsem v té době nevěděl..

Uživatelský avatar
Standa*
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.01.2009 07:55
Bydliště: Bílina

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od Standa* »

Ahoj o tom radaru vím a dávám si pozor,tam když chceš jet normálně tak jedeš do 50km/h určitě není tam dobrá silnice a jedeš přes náměstí ovšem pak už skoro obec končí přidá každý dál už to opravdu nejde nikoho ohrozit,ale není to konec obce a je tam radar.Loni jsem to projížděl ve 2h ráno cestou do HR jelo za mnou auto jel jsem tak 55 blikal i když jsem byl u strany pochopitelně předjel mohl jet tak 85km/h při míjení mojeho auta si zaklepal na čelo a zařadil se do pravého pruhu po 5s najel před radar a záblesk.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od Hammer »

To, že budou považovat zásilku za doručenou znamená jenom tolik, že teď tě můžou předvést už bez dalších cavyků k jednání. Ale jednání musí proběhnout s tebou jakožto majitelem vozidla v prvním případě a to osobně a ústně.
Pak už záleží jak fotka vypadá.
Pokud jsi měl na tachometru 80, skutečnost bude na hranici 74km/h, což je hranice mezi litrem a dvěma a půl a dvěma nebo třemi body.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od C...arlos »

Nechci se postupu radnice v moravkach zastavat, ale na tomto mistebyl nekolikrat srazenej chodec a nebylo to dvakrat prijemny. Orientacni radar na ridice - zavodniky nezabiral, pristoupili k tomuto coz chapu. Bohuzel je to i z duvodu privodu penez do mestsky kasy.

Pokud jsi jel kolem 80ky tak to jsi vazne blazen. Kor kdyz to tady neznas.

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od tycon87 »

No jestli tě to cvaklo ze předu a neměl si clonítko stáhlé dolu, tak budeš muset zaplatit. Jestli na padesátce jsi jel kolem 80 kmh a o něco více, tak pošítej 2500,- 3 bodíky. Kdyby jsi jel o 40 a více, tak je to oznámení a papíry pryč. Škoda, že nemůžeš vidět fotku. Kdyby jsi na ní nebyl dobře vidět, tak tralalá OSOBA BLÍZKÁ.
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Uživatelský avatar
Alesek820
Závodník
Závodník
Příspěvky: 688
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jizni Cechy, Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od Alesek820 »

Tak to je dobre, ja taky cekam na fotku z moravskych budejovic. Stalo se mi to nekdy v cervenci myslim, jel jsem okolo 55-60. Bylo to navecer a jeli jsme dve auta za sebou a 2x to zablikalo. Tak jsem si myslel ze se uz nedockam ale jak vidim tak tam toho maji spoustu. Moravkama projizdim dost casto ale predtimto "incidentem" jsem tam nejel moc dlouho a tak jsem o tom nevedel. Myslim si ze to umisteni mohlo byt vhodnejsi ale mistni asi vede proc to tam je prave na tom miste. I kdyz asi 30 metru pred ceduli konec. Takze se mam na co tesit.....ach jo
Obrázek

AUTO: Golf IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak postupovat - přišla mi výzva z Moravských Budějovic

Příspěvek od tycon87 »

To máš za 1000,- Kč a 2 bodíky jestli ti to přijde. Ale mají v tom pěknej bordel jestli tě vyfotili v červenci. Většinou to mají nastavené kolem 56-58 km/h.
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“