Lístečky za parkování

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Alinek »

boobika píše:zkráceně padl rozumný názor, že dokud je to na tomhle cancu za stěračem, dá se to ukecat apod. jakmile ti přijde předvolání, tak už se to musí nějak řešit.
na druhou stranu zase to předvolání přijít ani nemusí.

sám si musíš zvolit cestu, kterou se vydáš :wink:

Tak já už sem řešil lísteček za stěračem několikrát, jednou ho dali v listopadu, neřešili jsme to a v lednu přišlo předvolání. Auto bylo napsáno na tátu, vyřizoval jsem to já a ukecal to na dohodu. Pak další lísteček - řešil táta a ukecal to na osobu blízkou - na mě. Nedávno jsem dostal lístek za stěrač já, jel to řešit na MP, dostal sem hned pokutu 300,-, takže příště počkam na předvolání a zkusim to ukecat tam...
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
horan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od horan »

Taky dostávám tyhle lístečky,ale na kamion. A až po tom co se jeden aktivní komanč rozhodl že by u nás na vesnici kde projedou 3 osobáky denně a jeden autobus mohl udělat zákaz stání nad 6t. No a já tam parkoval když vždycky po bouřce ty značky upadly :lol: To se mnou nic nenadělali a já jim psal na druhou stranu lístečku vzkaz :D :D ,tak se jim jednou podařilo mě vychytat když jsem stál na trávě. Vlastně podle lístečku na vegetaci. To jsem teda neuhádal a bylo to za 500. Ale pořád to bylo levnější než parkovat jinde a dojíždět. No a teď parkuji na soukromém pozemku a stejně jsem lístek dostal. Podle MP ,kteří tam jednou byli a naznali že jsem nic neporušil, když ty značky leží, můžu na soukromém pozemku parkovat a nikdo mi nic nemůže. Tak proč do hajzlu zase ten lístek? Dneska opět napíšu vzkaz, ale už ne slušnej a vtipnej. Chci se teda zeptat jestli opravdu když stojím na soukromém pozemku mimo komunikaci nic neporušuji. Díky
čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Alinek »

Já myslím, že na soukromém pozemku můžeš mít klidně letadlo a nikdo nemůže říct půl slova, natož ti dát nějakou pokutu.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Lístečky za parkování

Příspěvek od Alinek »

Vím, že tady takový téma už je, ale pro přehlednost ho zakládám znova a mám dotaz.

Dostal jsem líteček za parkování od MP Praha :)
Auto je psané na mě, tzn. když mi přijde předvolání a já řeknu, že auto jsem tam nedal já, ale osoba blízká :) je to ok?

V tom minulým topicu nebyly uplně jednoznačný odpovědi, tak snad tady budou :)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Filip »

odkud jsi...pokud bydlíš jinej kraj,tak ti to ani nepošlou...

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Alinek »

Z Prahy a dostal jsem to v Praze :(
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Tuningsport
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Tuningsport »

Alinek píše:Vím, že tady takový téma už je, ale pro přehlednost ho zakládám znova a mám dotaz.

Dostal jsem líteček za parkování od MP Praha :)
Auto je psané na mě, tzn. když mi přijde předvolání a já řeknu, že auto jsem tam nedal já, ale osoba blízká :) je to ok?

V tom minulým topicu nebyly uplně jednoznačný odpovědi, tak snad tady budou :)
Optám se...ale myslím,že osoba blízka pořád funguje...takže by to mělo jít.. :D

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Paulie22 »

V prvni rade to muzes zahodit,protoze listecky za oknem stejne benga v 98% pripadu neresej...
Obrázek

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Alinek »

Já taky doufam, že z toho nic nebude. Ale už mam na kontě 2, na který nereaguju :) tak snad to nějak projde no :)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Polo6N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Polo6N »

Já nevim nooo já sem to taky ignoroval asi 4 roky a pak mě to stálo 20000,-........od tý doby tam prostě zajdu a většinou je to za 200 nebo domluvou......
Každá zbran se skládá ze čtyř částí...jsou to tyto tři...pažba a hlaven

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Alinek »

Ale oni to přece musej poslat poštou, ne? Ten lísteček ti teoreticky může někdo sebrat a ani nemusíš vědět o tom, žes nějakej dostal. Ale jakmile přijde předvolání, na to už se musí reagovat.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od selkie »

listecek neres...za oknem si nikdy nic nemel a kdyz to prijde po takovy dobe, tak jak si mas pamatovat, kde parkujes? a jak mas vedet, zes to parkoval ty a ne nekdo jinej? listecky jsou jenom pro takovy ty cestny lidi, ktery jdou a zaplati to
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Alinek »

selkie píše:listecek neres...za oknem si nikdy nic nemel a kdyz to prijde po takovy dobe, tak jak si mas pamatovat, kde parkujes? a jak mas vedet, zes to parkoval ty a ne nekdo jinej? listecky jsou jenom pro takovy ty cestny lidi, ktery jdou a zaplati to
Já si taky myslim :)

Nicméně čím víc zkušeností nás všech tady bude, tím líp :)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od selkie »

Alinek píše:Já si taky myslim :)

Nicméně čím víc zkušeností nás všech tady bude, tím líp :)
oka:

1. zkusenost - stani v krizovatce (stalo nas tam nekolik), nemel jsem jeste A-ckovy znacky, v 8 rano jsem mel, JAKO JEDINY, listecek za steracem (listecek mi tam dal nejakej pochuzkar v 1:45!!!!), na listecku prestupek "jinde neuvedeny"...nasledoval dopis na mestkou policii, ani neodepsali

2. zkusenost - stani na chodniku - opet nas tam stalo nekolik a opet sem jako jedinej nemel prazskou RZ a svete div se, opet sem jako jedinej mel listecek za oknem :lol: ...dopis sem uz ani neposilal a od ty doby listecky zahazuju
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Alinek »

Moje:

Zkušenost 1:

Stání na zákazu zastavení (značku sem fakt neviděl, protože před ní stál autobus), auto nebylo napsáno na mě, dostal sem lísteček - vyřešila to osoba blízká :)

Zkušenost 2:
Jel jsem 94 na 80ce (Praha - 5. května směr centrum), přišlo předvolání - opět osoba blízká (auto nebylo napsáno na mě)

Zkušenost 3:
Stání v křižovatce, auto napsáno na mě, řek sem si, že budu čestnej, šel sem na MP a měl sem to za 300,-

Zkušenost 4:
stání v křižovatce - zatím neřešeno :D lísteček jsem zahodil
stání na chodníku - zatím neřešeno :D lísteček zatim mám

Od tý doby jim na to prdim a budu se vymlouvat jak jen to půjde. Nebudu podporovat ty dementní pochůzkáře, kteří jen buzerujou lidi na sídlištích, kde není pomalu kam zaparkovat a auta si tam stojej jak chtěj :))
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“