Lístečky za parkování

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Radim_23 »

Tak u nas je to takhle (parkovani)

1. upozorneni letackem (jakoze se to nema bla bla)
2. lístek, za spatne parkovani (uklada se to do PC na centrale)
3. jezdí MP (samo ze v aute maj PC) vidi vas spatne stat, projedou zaznam
4. uz par prestupku, nic neresi, ODTAH a tečka :mrgreen:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

Uživatelský avatar
Polo6N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Polo6N »

njn u každýho je to jinak....jak sem řešil těch asi 20 parkovaček tak sem taky tvrdil nikdy sem na okně nic neměl atd...vždycky že prej příslušník má státem udělenou důvěru atd atd.....takže až příslušník načmárá na papírek že sem zastřelil mladýho Kočku tak je to prostě pravda :lol: :lol: a navíc mě ten idiot na ten lísteček napsal jen spz a Volswagn :lol: :lol:
Každá zbran se skládá ze čtyř částí...jsou to tyto tři...pažba a hlaven

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od GeneHawkins »

Alinek píše:Dostal jsem líteček za parkování od MP Praha :)
Auto je psané na mě, tzn. když mi přijde předvolání a já řeknu, že auto jsem tam nedal já, ale osoba blízká :) je to ok?
Je to tedy už starší, ale nedá mi to.

Ne, není to OK. Správná odpověď není, že jsem to nespáchal já, ale osoba blízká.
Oni nevědí, kdo přestupek spáchal. Tedy musí položit otázku, aby to zjistili. A pak je namístě "odmítám odpovědět, protože bych mohl vystavit nebezpečí trestního stíhání sebe nebo osobu blízkou".
Tečka, hotovo. Oni pak nemají jak zjistit (a dokázat) KDO přestupek spáchal a tak není komu uložit sankci...

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Hammer »

Radim_23 píše:Tak u nas je to takhle (parkovani)

1. upozorneni letackem (jakoze se to nema bla bla)
2. lístek, za spatne parkovani (uklada se to do PC na centrale)
3. jezdí MP (samo ze v aute maj PC) vidi vas spatne stat, projedou zaznam
4. uz par prestupku, nic neresi, ODTAH a tečka :mrgreen:
Výborný postup, pozdravuj ode mě vaše měšťáky. Tak to má vypadat. Upozornit opakovaně, slušně, nedáš si říct, nazdar.
Jen to musí být přestupky s rozumem - ohled na nedostatek parkovacích míst. To už asi neposoudíme.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lístečky za parkování

Příspěvek od Hammer »

Polo6N píše:njn u každýho je to jinak....jak sem řešil těch asi 20 parkovaček tak sem taky tvrdil nikdy sem na okně nic neměl atd...vždycky že prej příslušník má státem udělenou důvěru atd atd.....takže až příslušník načmárá na papírek že sem zastřelil mladýho Kočku tak je to prostě pravda :lol: :lol: a navíc mě ten idiot na ten lísteček napsal jen spz a Volswagn :lol: :lol:

No nevím jestli je tohle ideální místo se takhle chlubit... Nemáš totiž čím, kolego.
Chcu říct logicky: napsal to podle tebe teda idiot, ale ty jsi s tím idiotem prohrál. Napsal Volswagen, to musel být ichtyl... Co pak jsi ale sám, když jsi s takovýma ýkváčema prohrál? Co je ještě pod idiotem, víte to někdo?

Příslušník může čmárat na papírek co chce, ale musí to sedět. Takže ani Kočka ani Veverka ani Nosorožec, ale tvých dvacet přestupků tě dostalo. To je něco, co může udělat někdo, koho dostane i ten opravdu idiot. Protože když se někomu naschází taková spousta případů, každý kdo to bude rozhodovat, bude vždycky věřit tomu idiotovi, kterému ty nalíváš na volej před vlastní brankou.

Ale zase jsi dostal tu latu jen za jeden z těch dvaceti, takže nejméně devatenáctkrát jsi to měl zadara. To počítáme že ti jen dali papírek a to nebylo každý den, takže nechci ani odhadovat kolikrát si zbytečně nabíháš. Tebe kdyby posadili na studenou plotnu a zatopili v ní, tak neslezeš, dokud neuhoříš.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od manas1 »

vaha píše:Zdá se mě to nebo tohle je dle zákona "jen canc papíru"?Teda vyfotili si i mého pasatka :lol:
Pardubice_vyzva.jpg
A tento text je správný?
Zadost_o_prosetreni_postupu.pdf
Já ybch se snima vůbe nehádala,ale když přijedu ve dvě ráno a neni kde zaparkovat jen na tom posr... zákazu :roll:
jeee mestska policie pardubice, to sou takovy hovada ze jim neni radno. zadnej parking nikde neplat a listecky si schovavej na pamatku. a az za tebou prijdou nebo ti daj boticku, tak se s nima hadej do krve na osobu blizkou. a ad si to zistej kdo to tam postavil. tady ty nasi pochuzkari vysly ze zš. a hned sou u strazniku.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“