Lístečky za parkování

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od vaha »

Zdá se mě to nebo tohle je dle zákona "jen canc papíru"?Teda vyfotili si i mého pasatka :lol:
Pardubice_vyzva.jpg
A tento text je správný?
Zadost_o_prosetreni_postupu.pdf
(41.14 KiB) Staženo 188 x
Já ybch se snima vůbe nehádala,ale když přijedu ve dvě ráno a neni kde zaparkovat jen na tom posr... zákazu :roll:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od vilik »

Já bych si počkal na oficiální pozvánku dopisem. Tenhle lístek by jsi tam taky vůbec nemusel mít. Mohl ti ho někdo sebrat, odnést ho vítr atd. Zkrátka jsi za sklem nic neměl a hotovo. Ona přílišná iniciativa je někdy na škodu.
Ona tě pokuta asi stejně nemine, pokud na to nepůjdeš od lesa s osobou blízkou.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Toxyz »

vilik píše:Já bych si počkal na oficiální pozvánku dopisem. Tenhle lístek by jsi tam taky vůbec nemusel mít. Mohl ti ho někdo sebrat, odnést ho vítr atd. Zkrátka jsi za sklem nic neměl a hotovo. Ona přílišná iniciativa je někdy na škodu.
Ona tě pokuta asi stejně nemine, pokud na to nepůjdeš od lesa s osobou blízkou.

jako to je pravda, dostal jsem ten samej v PCE před školou a ten den byla slušná bouřka, když sem přišel lístek nešel ani přečíst a kus byl utrženej, až po uschnutí jsem si teprve "početl" :roll:


už je to rok a půl a nic....ťuk, ťuk
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Mirinda »

Toxyz píše:
vilik píše:Já bych si počkal na oficiální pozvánku dopisem. Tenhle lístek by jsi tam taky vůbec nemusel mít. Mohl ti ho někdo sebrat, odnést ho vítr atd. Zkrátka jsi za sklem nic neměl a hotovo. Ona přílišná iniciativa je někdy na škodu.
Ona tě pokuta asi stejně nemine, pokud na to nepůjdeš od lesa s osobou blízkou.

jako to je pravda, dostal jsem ten samej v PCE před školou a ten den byla slušná bouřka, když sem přišel lístek nešel ani přečíst a kus byl utrženej, až po uschnutí jsem si teprve "početl" :roll:


už je to rok a půl a nic....ťuk, ťuk
Ted uz maji smulu a vec se projednavat nemuze :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od vaha »

oni tam napsali čas kdy se stal přestupek a v tu dobu auto opravdu nikdo neřídil,o auto tam stálo už delší dobu...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Toxyz »

Mirinda píše:
Toxyz píše:
jako to je pravda, dostal jsem ten samej v PCE před školou a ten den byla slušná bouřka, když sem přišel lístek nešel ani přečíst a kus byl utrženej, až po uschnutí jsem si teprve "početl" :roll:


už je to rok a půl a nic....ťuk, ťuk
Ted uz maji smulu a vec se projednavat nemuze :wink:
to jsi mě potěšila :999: , takže doba promlčení je rok?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Mirinda »

Jj presne tak, promlceci lhuta prestupku je jeden rok, pak uz nemuzes byt za prestupek potrestan :idea:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Mirinda »

vaha píše:oni tam napsali čas kdy se stal přestupek a v tu dobu auto opravdu nikdo neřídil,o auto tam stálo už delší dobu...
To je doba zjisteni prestupku :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od vaha »

Mirinda píše:
vaha píše:oni tam napsali čas kdy se stal přestupek a v tu dobu auto opravdu nikdo neřídil,o auto tam stálo už delší dobu...
To je doba zjisteni prestupku :wink:
to sice jo,ale na tom papíru je napsáno něco jiného...
respektive já tam mám napsáno k přestupku došlo: dne 14.7 čas 7:42
je to podobný vzor,ale né stejný

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Mirinda »

vaha píše:
Mirinda píše: To je doba zjisteni prestupku :wink:
to sice jo,ale na tom papíru je napsáno něco jiného...
respektive já tam mám napsáno k přestupku došlo: dne 14.7 čas 7:42
je to podobný vzor,ale né stejný

Tak oni nevi kdy jsi tam zaparkoval jinak by te vykostili uz tam ne? :mrgreen: V tento moment se dopoustis prestupku...stale tam stojis 8)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od vaha »

Mirinda píše:
vaha píše: to sice jo,ale na tom papíru je napsáno něco jiného...
respektive já tam mám napsáno k přestupku došlo: dne 14.7 čas 7:42
je to podobný vzor,ale né stejný

Tak oni nevi kdy jsi tam zaparkoval jinak by te vykostili uz tam ne? :mrgreen: V tento moment se dopoustis prestupku...stale tam stojis 8)
to sice jo,ale myslim že co je psáno to je dáno...navíc mám vůbec povinnost na to reagovat?tam neni číslo jednací,ani paragraf podle kterýho mě předvolávají,prostě nic...

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Mirinda »

vaha píše:
Mirinda píše:
Tak oni nevi kdy jsi tam zaparkoval jinak by te vykostili uz tam ne? :mrgreen: V tento moment se dopoustis prestupku...stale tam stojis 8)
to sice jo,ale myslim že co je psáno to je dáno...navíc mám vůbec povinnost na to reagovat?tam neni číslo jednací,ani paragraf podle kterýho mě předvolávají,prostě nic...
Panove, vy si to predstavujete jak hurvinek valku...v tento cas se dopustil prestupku...zakon nestanovuje jak dlouho tam musis stat....stojis a tak ses dopustil prestupku...horsi by bylo kdyby tam byl uplne jiny cas kdyz jsi tam nestal....povinnost reagovat nemas, jen te pak ceka predvolani...a jak to muze mit cislo jednaci kdyz se to vypisuje na ulici? :mrgreen:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od vaha »

Mirinda píše:
vaha píše: to sice jo,ale myslim že co je psáno to je dáno...navíc mám vůbec povinnost na to reagovat?tam neni číslo jednací,ani paragraf podle kterýho mě předvolávají,prostě nic...
Panove, vy si to predstavujete jak hurvinek valku...v tento cas se dopustil prestupku...zakon nestanovuje jak dlouho tam musis stat....stojis a tak ses dopustil prestupku...horsi by bylo kdyby tam byl uplne jiny cas kdyz jsi tam nestal....povinnost reagovat nemas, jen te pak ceka predvolani...a jak to muze mit cislo jednaci kdyz se to vypisuje na ulici? :mrgreen:
Předvolat podle jakýho zákona/paragrafu?Navíc ten lísteček by měl mít nějaký číslo podle kterýho se to dá dohledat,což nemá,takovejhle lístečku si můžu natisknout milion...nezlob se na mě,ale když tam napíšou takovouhle blbost,tak to jsou dobrý mentálove

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od Mirinda »

vaha píše:
Mirinda píše: Panove, vy si to predstavujete jak hurvinek valku...v tento cas se dopustil prestupku...zakon nestanovuje jak dlouho tam musis stat....stojis a tak ses dopustil prestupku...horsi by bylo kdyby tam byl uplne jiny cas kdyz jsi tam nestal....povinnost reagovat nemas, jen te pak ceka predvolani...a jak to muze mit cislo jednaci kdyz se to vypisuje na ulici? :mrgreen:
Předvolat podle jakýho zákona/paragrafu?Navíc ten lísteček by měl mít nějaký číslo podle kterýho se to dá dohledat,což nemá,takovejhle lístečku si můžu natisknout milion...nezlob se na mě,ale když tam napíšou takovouhle blbost,tak to jsou dobrý mentálove
Nevim jak to maji mestkaci....to co jsi sem dal je presne to co jsi mel za oknem?
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz parkování a lísteček

Příspěvek od vaha »

přesně ne,je to trošku jiný
dostavte se ve vlastním zájmu nejpozději do 15dnů na služebnu
městské policie ve věci důvodného podezření
ze spáchání přestupku
podle paragrafu 22/1l zákona č. 200/1990 Sb.,
popis přestupku zákaz zastavení(vodrovné)
k přestupku došlo:dne 14.7. čas 7.42
místo...
jináč je to stejný,akortá tam je jiný název MP

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“