Úředncí na evidenci vozidel neřeknou vše

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Úředncí na evidenci vozidel neřeknou vše

Příspěvek od pino.t »

Abych začal od začátku, v roce 2005 si kamarád koupil auto, nechal ho na sebe odhlásit a ještě než ho přihlásil se objevily problémy a rozhodl se, že to auto si nenechá, tak ho prodal dál někomu komu ty problémy nevadily, sepsali kupní smlouvu on si auto odvezl, že si ho opraví, přihlásí a bude ním jezdit.
Aby to nebylo jednoduché, tak nejdříve kamarád bydlel ve městě A pak se přestěhoval do města B, v té době si to auto koupil v městě A a prodal, pak se přestěhoval zpět do města A, ale to už to auto neměl a kupní smlouvu od auta už taky nenašel.
Na podzim byl na úřadě, aby se ujistil jaká vozidla jsou na něj vedena, řekli mu to co opravdu měl a nic navíc, tak byl klidný. Ale teď mu to nedalo a šel pátrat hlouběji, našel fotku toho auta a úřednici vysvětlil co si myslí, tak se podívala do registru a zjistila podle SPZ, že to auto je stále odhlášené na něj a nikdo si ho nepřihlásil.
Sama nevěděla co stím, teď je to tak trochu neřešitelný problém, auto je na něj odhlášené, ale o neví kde se zrovna nachází ani kdo ho má jsetli vůbec existuje, na internetu se podařilo, že od té doby bylo vždy nějaký krátký čas pojištěno a to u dvou pojišťoven.
Aler co stím? přijde pokuta z ČKP a nikdo neví co stím.
Hlavní poučení, je že neřeknou která auta jsou na nás odhlášeny!
Sám mám na sebe teď jedno odhlášené, ale ještě není přihlášené a ona to objevila až sem o tom nedořešeném autě začal sám.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“