RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Painkiller
Člen klubu
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od Painkiller »

reddevilskoda110r píše:Já nelítám ale jezdím expedice.....
to je pěkný! Elektro? Jak je to velký?
johnyG píše:OK. domluveno. dneska sem prez pardubice jel ale je ještě brzo.
Tak sem se byl na Arcuse podívat u Pecky. Ten pylon s motorem je úplně to samý co má Hype DG ( http://www.hype-rc.de/eng/shop/ersatzte ... mixer.html" onclick="window.open(this.href);return false; ). Tak mě napadlo, že když je víc modelů, tak půjde jako náhradní díl sehnat pylon. Spousta lidí mě právě kvůli tomu zrazovala od tohohle éra - na stránkách Hype je komplet za 17Euro.

Jinak se mi docela líbil i po technický stránce, trup je vystuženej podobně jako ten HYPE balsou - je fakt, že nástřik kousku co sem viděl stál za bačkoru, přefouknutý plochy na směrovce apod - asi se ve mě ozývá plastikář, ale štvalo by mě to. :)

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od klasek »

Tak jedna aktuelní fotos triálka po přestavbě. Verze EVO.. už ani nevim kolkátý

Obrázek

a jedna v akci na závodech


Obrázek

Uživatelský avatar
reddevilskoda110r
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 16.07.2012 18:46
Bydliště: Karlovy Vary

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od reddevilskoda110r »

Painkiller píše:
reddevilskoda110r píše:Já nelítám ale jezdím expedice.....
to je pěkný! Elektro? Jak je to velký?
johnyG píše:OK. domluveno. dneska sem prez pardubice jel ale je ještě brzo.
Tak sem se byl na Arcuse podívat u Pecky. Ten pylon s motorem je úplně to samý co má Hype DG ( http://www.hype-rc.de/eng/shop/ersatzte ... mixer.html" onclick="window.open(this.href);return false; ). Tak mě napadlo, že když je víc modelů, tak půjde jako náhradní díl sehnat pylon. Spousta lidí mě právě kvůli tomu zrazovala od tohohle éra - na stránkách Hype je komplet za 17Euro.

Jinak se mi docela líbil i po technický stránce, trup je vystuženej podobně jako ten HYPE balsou - je fakt, že nástřik kousku co sem viděl stál za bačkoru, přefouknutý plochy na směrovce apod - asi se ve mě ozývá plastikář, ale štvalo by mě to. :)
Je to elekrto 1:10 ....
VW Golf MK1 cabrio

18.-20.8.2017 - 12. VW Golf meeting Podroužek 2017
https://www.facebook.com/pages/VW-MK1-C ... e=bookmark

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od klasek »

Tak jedna aktuelní, sobotu je předváděčka modelů kamionů od Š-hobby z Hradce Králové. Akce bude probíhat v sobotu 24.8. a v neděli 25.8. v areálu muzea v Dobrovicích. Vstup volný, kdo chce ať dorazí.
Já už mám připraveno :D
Přílohy
IMG_20130822_080838.jpg

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od johnyG »

Painkiller píše:
reddevilskoda110r píše:Já nelítám ale jezdím expedice.....
to je pěkný! Elektro? Jak je to velký?
johnyG píše:OK. domluveno. dneska sem prez pardubice jel ale je ještě brzo.
Tak sem se byl na Arcuse podívat u Pecky. Ten pylon s motorem je úplně to samý co má Hype DG ( http://www.hype-rc.de/eng/shop/ersatzte ... mixer.html" onclick="window.open(this.href);return false; ). Tak mě napadlo, že když je víc modelů, tak půjde jako náhradní díl sehnat pylon. Spousta lidí mě právě kvůli tomu zrazovala od tohohle éra - na stránkách Hype je komplet za 17Euro.

Jinak se mi docela líbil i po technický stránce, trup je vystuženej podobně jako ten HYPE balsou - je fakt, že nástřik kousku co sem viděl stál za bačkoru, přefouknutý plochy na směrovce apod - asi se ve mě ozývá plastikář, ale štvalo by mě to. :)
Ahoj, tak se chci zeptat zda si nahodou Arcuse nepořídil?

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od 11mAjA11 »

Pecka



Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od klasek »

Chystáte se někdo do Prahy na Model Hobby o tomto víkendu??

Uživatelský avatar
Painkiller
Člen klubu
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od Painkiller »

johnyG píše:
Ahoj, tak se chci zeptat zda si nahodou Arcuse nepořídil?
Ahoj, no, ani se neptej, pořídil. ..a můžu ti říct, že sem byl zklamanej jak sviň. Ve vzduchu to mává křídlama jak racek jak je to měkký, kormidla jsou tenoučký a kroutěj se (servo pohne jen půlkou a ta druhá se hejbne minimálně), díky tomu je to ve vzduchu neuvěřitelně líný..měl jsem například problém se symetrií naklánění-každý křidýlko jinak účinný, je fakt, že je to hodný éro, ale to mic nestačí když není schopný udělat pořádnou zatáčku.

Po několika letech sem ztratil signál (nechápu, ale stalo se nám to tam více lidem) a Arcus šel z 20ti metrů do země-je po něm. Po pravdě, novej trup mám, ale nechce se mi do něj.

Fakt nedoporučuju, radši něco menšího a na termiku balzu, nebo kompozit. Tohle je naprd.
Koupil jsem si pro radost akrobata a tak lítám s nim...

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk now Free

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od johnyG »

Painkiller píše:
johnyG píše:
Ahoj, tak se chci zeptat zda si nahodou Arcuse nepořídil?
Ahoj, no, ani se neptej, pořídil. ..a můžu ti říct, že sem byl zklamanej jak sviň. Ve vzduchu to mává křídlama jak racek jak je to měkký, kormidla jsou tenoučký a kroutěj se (servo pohne jen půlkou a ta druhá se hejbne minimálně), díky tomu je to ve vzduchu neuvěřitelně líný..měl jsem například problém se symetrií naklánění-každý křidýlko jinak účinný, je fakt, že je to hodný éro, ale to mic nestačí když není schopný udělat pořádnou zatáčku.

Po několika letech sem ztratil signál (nechápu, ale stalo se nám to tam více lidem) a Arcus šel z 20ti metrů do země-je po něm. Po pravdě, novej trup mám, ale nechce se mi do něj.

Fakt nedoporučuju, radši něco menšího a na termiku balzu, nebo kompozit. Tohle je naprd.
Koupil jsem si pro radost akrobata a tak lítám s nim...

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk now Free
Tak to je docela smutny no. Ja furt nad něčim s tim pilonem premyslim. ted jem narazil na vyprodej ASK-21 za 1990,- . http://hangar2.cz/katalog.php?text=&kat ... tail=27300" onclick="window.open(this.href);return false; Má to větší a tlustší křídla, mohlo by to byt tužší. Ale ted si me zase nasadil brouka do hlavy. A pilon fungoval dobře?

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od klasek »

Kdyby měl někdo zájem, mám na prodej novou stavebnici Trail Findra 2.

http://inzerce.modelbazar.cz/show.php?f ... u%C5%BEina" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Somal1sH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 03.07.2013 13:05

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od Somal1sH »

vubec sem tohle tema tady nečekal :) ale uvažuji že si postavím klouzala abych měl v zimě co dělat :D s klukama u nás v podzemkách co sem hledal nějaké info tak se na to hodí TT-01 poradíte někdo prosím nějakou dobrou kombinaci kvalitaXcena na tomto podvozku ? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Wicky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 333
Registrován: 18.11.2009 21:15
Bydliště: Prague-West

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od Wicky »

Somal1sH píše:vubec sem tohle tema tady nečekal :) ale uvažuji že si postavím klouzala abych měl v zimě co dělat :D s klukama u nás v podzemkách co sem hledal nějaké info tak se na to hodí TT-01 poradíte někdo prosím nějakou dobrou kombinaci kvalitaXcena na tomto podvozku ? :)
N začátek dobrá volba :wink: Já jezdi na Hpi a to nni moc kvalita ale byl za super price :)
Vw T3 Bus Vzduchovka

Uživatelský avatar
Jencek7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 241
Registrován: 28.03.2013 09:02
Bydliště: Zlínsko

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od Jencek7 »

hpi patří k nejlepším značkám prodávající rc auta, ale párkrát udělali chybu jako u hpi e10 nebo hpi bullet, tomu se radši vyhnout, na začátek pro drift asi tu tamku ikdyž to není nic světoborného, ale 100 lidí 100 chutí, nebo za ty peníze je slušný podvozek lrp tc s10 ten už je na tom lépe co se týče použitého materiálu, já jsem nakonec vzal sakuru d3
VW Golf mkII
Obrázek

Uživatelský avatar
Wicky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 333
Registrován: 18.11.2009 21:15
Bydliště: Prague-West

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od Wicky »

Jencek7 píše:hpi patří k nejlepším značkám prodávající rc auta, ale párkrát udělali chybu jako u hpi e10 nebo hpi bullet, tomu se radši vyhnout, na začátek pro drift asi tu tamku ikdyž to není nic světoborného, ale 100 lidí 100 chutí, nebo za ty peníze je slušný podvozek lrp tc s10 ten už je na tom lépe co se týče použitého materiálu, já jsem nakonec vzal sakuru d3
No práve přesně Hpi e10 sem měl :o
Vw T3 Bus Vzduchovka

Uživatelský avatar
Nip_golf_mk2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.12.2013 05:46
Bydliště: Most

Re: RC MODELÁŘSTVÍ aneb vrácení se do dětských let

Příspěvek od Nip_golf_mk2 »

Zdravím,nevíte někdo,jestli se dá sehnat lexanová karoserie 1:10 vw golf mk2,projel jsem spoustu stánek a nikde nic :( ?

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“