MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od Stug »

Zdravim pánové, nechci tohle téma dávat pod "mašiny", protože neni mašina jako mašina :mrgreen: :lol:

:arrow: Jak dlouho jezdíte?
:arrow: Co máte za úpravy?
:arrow: Kde jezdíte?
:arrow: Pochlubte se vzhledem vašeho stroje.

Já jsem začal loni na podzim, úspěšeně na parkovištích přejezdil i zimu (ikdyž na led to opravdu neni). Vychytal porodní bolesti a donedávna dá se říct bez problémů jezdil. Kamarád nedávno sehnal nějakou partu lidí, co taky jezděj, tak s nima čas od času zajezdíme na parkovišti v Liberci u arény. Já jsem momentálně začal s menšíma úpravama a nejezdim, ale snad se to brzo nakopne, upravuje se rám, lakuje se, bude jinej výfuk a vzduch. filtr a rád bych značkový pneu, ale je to pálka.

Kdysi:
Obraz0218.jpg
Teďka:
Obraz0359.jpg
Obraz0346.jpg
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od Stug »

Tak je vymalováno, filtr, výfuk, menší rozetka vepředu, vyčištěnej karbec, apod....
mini-hotovej.jpg
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
BugySK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.02.2009 02:11
Bydliště: Pardubice

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od BugySK »

prave nad kupou takej malej rakety rozmyslam.neviem sice kolko to vydrzi,no asi sa s tym chvilu bude dat blbnut.max 75 km/h by asi stacilo ze?

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od Stug »

Vydrží dost, akorát to chce u některých převařit sváry, ty čínský dělaj snad poslepu, všechno podotahovat, mít stále čistej karburátor, apod.... Musíš se jí věnovat. No 75km/h je trochu moc. Já byl teďka o víkendu na závodech v český kamenici:

Jel jsem asi 2 a půl kola, pak se stalo něco a stále nevim a nechápu co a ležel jsem sedřenej na zemi. Helma omlácená, chrániče taky a stejně mám 6 spálenin na těle, ale velkejch jak malej talíř. Takže mám na chvilku pokoj, nemůžu se skoro hejbat a nafacvkoval bych si. Ve fotkách máš malou ochutnávku. Jsou tam dva vodníci a dva vzducháče.
Image0022.jpg
Image0021.jpg
Image0024.jpg
DSCN6472.JPG
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
BugySK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.02.2009 02:11
Bydliště: Pardubice

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od BugySK »

Krasna "oderka".Myslel som si:Masinu nemozem,to by som sa na nej zabil(myslel som si na nejake 600),ale ako pozeram aj na minim sa da pekne otrieskat..Vobec som netusil ze aj na minibikoch sa usporiadavaju nejake taketo akcie(blbnutie na parkoviskach nepocitam :lol: )

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od Stug »

BugySK píše:Krasna "oderka".Myslel som si:Masinu nemozem,to by som sa na nej zabil(myslel som si na nejake 600),ale ako pozeram aj na minim sa da pekne otrieskat..Vobec som netusil ze aj na minibikoch sa usporiadavaju nejake taketo akcie(blbnutie na parkoviskach nepocitam :lol: )
jj, jsou to takový amatérský soutěže, pak jsou i profi, ale to je o penězích....Nicméně je tam sranda.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
BugySK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.02.2009 02:11
Bydliště: Pardubice

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od BugySK »

To si myslim ze tam musi byt sranda ked to dopada tak ako tvoje rameno :lol:
Sorry..
Apropo pisal si tu myslim v inzercii ze by bolo mozno lepsie kupit "zajety" minibike,s prevarenymi zvarmi,ako novy,s ktorym este bude kopa roboty kym bude spolahlivy a pevny?ako to teda je?
Mam viacej otazok,no to by bolo na dlhsie.Ako ho krmis,pomer?Kolko je zivotnost?co zvladne obycajny blok z nejakej menej kvalitnej cinskej masinky,a pod...ake tocky a pod..

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od Stug »

BugySK píše:To si myslim ze tam musi byt sranda ked to dopada tak ako tvoje rameno :lol:
Sorry..
Apropo pisal si tu myslim v inzercii ze by bolo mozno lepsie kupit "zajety" minibike,s prevarenymi zvarmi,ako novy,s ktorym este bude kopa roboty kym bude spolahlivy a pevny?ako to teda je?
Mam viacej otazok,no to by bolo na dlhsie.Ako ho krmis,pomer?Kolko je zivotnost?co zvladne obycajny blok z nejakej menej kvalitnej cinskej masinky,a pod...ake tocky a pod..
Heh, tak popořadě no : )

Já jsem ho sehnal od nějakýho chlapíka, co si dotáhnul dvě mašiny ze švýcarska, vyšla mě na nějakejch 1000Kč, což je krásná cenovka. Motorka byla jetá. Je to Vzduchem chlazená číňanka 40, někdo píše že 50, ale neni to pravda.
Pak máš třeba číňanku s vodním chlazením, ale ta stojí třeba 6500,- a už je to zase o jinejch penězích, je o trochu větší.
NEbo si můžeš sehnat něco od Blaty, ale to jsou takový pálky že fakt ne.

Spousta lidí převařuje sváry, protože stojej za h***o, já je mám docela slušný a nedělal jsem to, ale mít někde COčko a nudit se, tak to raději udělám. Někdy to nutný je a někdy zase není. Klukům se třeba stalo že měli povolený kolo, ono ulítlo a ulomilu jim zadní vidlici.
Co se týče toho jestli koupit nový, nebo použitý, tak dneska po zkušenostech co měl kamarád, tak bych vzal asi nový. Já měl kliku že jsem chytil dobrej kousek, ale kluci už takový štěstí neměli, hlavně tam nacpali různý jiný karburátory, sady na zvětšení objemu, apod.... a pak se to spolu hádalo a nejelo to.
Životnost nevim jaká je, já ho budu mít rok, takže tý motorce můžou bejt takový 3 roky a jezdí. Blok tam mám obyčejnej z výroby, na motor jsem nesahal, spíš na věci okolo a jezdí to, o blok bych strach neměl.
Otáčky změřený nemám, ale kamarád má digitální otáčkoměr a chystám se to změřit, dával jsem nerezovej vejfuk, apod... a otáčky se znatelně zvýšily, tak to chci změřit, abych to mohl říct s jistotou, ale myslim si že takovejch 11000už nebude problém. V základu bez ničeho to točí míň.
Na ty použitý minibiky bacha, každej píše jak je jetej 3x, apod... ale většinou to neni pravda.
Takže bych koupil nový, doporučuji ti na to hnedka sehnat značkové pneu (vlastní zkušenost, už mám taky přezuto na Savu a Pmt, člověk co na nich jezdí dlouho a sednul na mojí motorku, tak s ní po třetí zatáčce třísknul...), no a pak začít ladit, ale spíš pomalu a s rozvahou, nejde o to tam nastrkat všechny možný vylepšení co na trhu seženeš, já dělal jen ten výfuk a pak pár věcí okolo motoru, dál se měněj třeba ložiska, ale ty mám ok. Benzín tam leju vervu od benziny a olej je myslim 1:25? Mám od Husquarny takovou nádobku která myslí za tebe. Když motorku zajíždíš, tak je lepší dát oleje trošku víc.

Až se dostanu k tomu otáčkoměru, taK ti změřim ty točky a rád bych pak změřil rychlost. Ta by měla být nějak okolo 60km/h.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od VWmathes »

Sice to neni minibike ale pit bike.. ale je to taky male,ale bohuzel uz nee moje:(
125ccm a silenej kroutici moment :mrgreen: max 110km/h .. riditka s profi cross svicka NGK central tuzsi sport filtr a plno jinych blbosti :mrgreen: dost sme se spolu pobavily :mrgreen: (licence honda) jezdil jsem na amaterske draze.a semtam provokoval policii :oops:
Přílohy
72116_1.jpg
pitbike 013.jpg
DSC02808.JPG
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
BugySK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.02.2009 02:11
Bydliště: Pardubice

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od BugySK »

O tych gumach som pocul ze stoja za...Nejaka prilnavost ze je tam uplne cudzi pojem(pri originaloch z Ciny).Zas ked si to vezmes z druhej strany mas novy bike,a hned praskne ram.nechcelo by sa mi bezat hned na vymenu(30 dni reklamacna doba),tak by som sa na to pozrel co-ckom,a zaruka by bola v ..experimentovat sa bude asi lepsie s niecim jetym,aj tak by som planoval mensiu-vacsiu GO hned po kupe.pretesnit,skontrolovat loziska,spoje...

Pit-Bike:paradna vecicka na vyblbnutie.kamos to ma,sice som to osobne neprehanal,ale videl som co to dokaze a ze to celkom zvlada aj rozmoceny travnik a bol som nadseny..Problem je v tom ze sa mi do stvorky(do kufra) nevlezie a nemozem si dovolit kupit prives,"kouli" len kopi blazneniu.Apropo von mi tam nevlezie ani minik no ked muziku hodim na sedacku ak by som to uz mal riesit,tak by to problem byt nemal..

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od Stug »

Zrovna včera jsem na pit koukal na aukru, vypadá to zajímavě a lákavě :D

K tomu rámu a reklamacím, je to číňanka, takže to mají prodejci většinou řádně ošetřený v záručních podmínkách, ať už třeba limitem váhy na 75kg, nebo podobně.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od VWmathes »

ano je to moc zajimavyy :oops: :mrgreen: pridavam primo moji hracku bohuzel byvalou :|
http://www.youtube.com/watch?v=1fFDy0bVNRY" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
BugySK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 23.02.2009 02:11
Bydliště: Pardubice

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od BugySK »

to si tym gumam asi dost rychlo dal(na asvalte)...

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od VWmathes »

drapakum jooooo :oops: :mrgreen: sliky
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MINIBIKE: na čem a kde jezdíte? úpravy, ...

Příspěvek od Stug »

Nemám sice fotky, ale právě jsem dodělal třetí evoluci svojeho stroje a jsem téměř plně připravenej na příští sezónu. Teďk už je definitivně hotovo vše co má být. Komplet rozebráno, vyčištěnej a vyleštěneje karbec, snížená hlava, nová svíčka, odstraněný palivový ventil, kompletně přetěsněný motor, přidělán horní držák motoru aby sebou tolik necukal, dopasovaný a svařený výfuk v jeden kus, Nový home made kryt na řetěz, ještě přijdou značkové kotouče, apod....

Nahodim co nejdříve fotky.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“