RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od s4wyer »

Tak se pochlubte, ideálně i dojmy, fotky, cokoliv
Naposledy upravil(a) s4wyer dne 05.08.2009 18:36, celkem upraveno 1 x.
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od Tomášek »

ja rad zajdu na ryby kdyz mam cas.. nejvetsi ulovek - kapr 70cm a stika 90cm :)

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od s4wyer »

Tomášek píše:ja rad zajdu na ryby kdyz mam cas.. nejvetsi ulovek - kapr 70cm a stika 90cm :)
štika 90tka?? kdes jí chytil? jak dlouho si jí tahal ven??? nemáš s ní fotos?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od Tomášek »

no uz je to tak 5 let a to sem jeste nemel fotak, bylo to u nas na rybnice, byly to jeste ryby po starym panovy co se o rybnik staral driv.. bylo tam asi 7kusu takovejch stik.. sranda je, ze sem neresil nejaky lanka nebo neco, navazal sem trpytku na hulváta na vlasec a sel sem to zkusit.. vsichni cumeli jak péra :D

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od s4wyer »

klikař :-D:-D
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Jirka17
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.03.2009 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od Jirka17 »

Zatím kapřík 13kg

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od PlusOne »

Chvíli jsem rybařil, jinak jedinej tichej blázen u nás v rodině je otec (máma má sice taky papíry, ale tichá rozhodně není..... :mrgreen: ).
Trofejních ryb má za těch pár desítek let docela dost, z posledních úlovků štika 114 cm, 16,5 kg, chycená loni na revíru Morava 20A (Mohelnický "bagr") na živou rybičku. Rval ji z vody něco přes dvě hodiny. Foto dodám, až přijdu domů, v práci fotky fakt nemám :-D Hlava nám visí doma na zdi.
Nedávno k ní přibyla hlava druhá, táto štuka bola o pár centimetrou menšia, měla tuším jen něco málo přes metr. Ale zuby ceněj obě pěkně, to se musí nechat.
Přes léto jezdívá na Tovačov, je tam pískovna na čtyřech jezerech, dají se tam chytit fakt krásný kousky, tak zkouší kapry na bolilies, přikrmujou moučkou a kukuřicí, známej má loďku s echolotem, tak to jednou za čas objedou, aby viděli, jestli jim u bójek něco stojí, ale.....no, už to prostě není tolik o štěstí. Dravce má ale stejně radši ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od ťoušek »

Bych se na to už moh vy*rat!!!! :twisted: :roll: Sem byl teď v sobotu ráno s mladým a ani ťuka....Mi můžou ryby zas na dlouhou dobu políbit :gey: :?
Jinak největší úlovek ...kapr šupináč...86 cm,6.92 kg.A kdybych řekl,kde jsem ho chytil,tak by se třeba takovej Plutón strašně divil!!! :158: :mrgreen:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od s4wyer »

+1: no pěkné, takové štičky bych si taky nechal líbit, fotos určitě dodej :-P

ťoušek: kde vy tyhle kapry chytáte..to mi hlava nebere, dřív když jsem chodil na rybníky tak nebylo možný vytáhnout většího jak 60-65cm. poslední dobou jsme s kámošem trochu přeorientovali naše zájmy směrem k úhořům, čili se vybavení rozšířilo o svíčky a rousnice - tak velké, že už i ty se píšou do povolenky :lol: - a kolem 23:00 to začínalo...posledních 14 dní ale taky ani ťuk
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od PlusOne »

ťoušek píše:Bych se na to už moh vy*rat!!!! :twisted: :roll: Sem byl teď v sobotu ráno s mladým a ani ťuka....Mi můžou ryby zas na dlouhou dobu políbit :gey: :?
Jinak největší úlovek ...kapr šupináč...86 cm,6.92 kg.A kdybych řekl,kde jsem ho chytil,tak by se třeba takovej Plutón strašně divil!!! :158: :mrgreen:
Klidně to vysyp....mě nic nepřekvapí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od PlusOne »

s4wyer píše:+1: no pěkné, takové štičky bych si taky nechal líbit, fotos určitě dodej :-P
Včera jsem na to ouplně zapomněl, po roce jsem zase vysával interiér, a bral jsem to i s plastama a sedačkama........ :-D Tož se mi to asi vykouřilo z hlavy. Ale dodám, dodám....

Tož, tadyk ju máte :-) Vlastně...obě dvě :-)
Přílohy
114cm, 16.5kg
114cm, 16.5kg
114cm, 16.5kg
114cm, 16.5kg
Rovných 100 cm
Rovných 100 cm
Rovných 100 cm - i s lovcem ;-)
Rovných 100 cm - i s lovcem ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od PlusOne »

A jinak, aby bylo vidět, že i na Moravě jsou ryby, tak tady jich pár je.....všechny byly po zvěčnění vpuštěny zpátky do vody....
Přílohy
P1010006.JPG
P1010014.JPG
P1010046.JPG
P1010047.JPG
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od ťoušek »

PlusOne píše:
ťoušek píše:Bych se na to už moh vy*rat!!!! :twisted: :roll: Sem byl teď v sobotu ráno s mladým a ani ťuka....Mi můžou ryby zas na dlouhou dobu políbit :gey: :?
Jinak největší úlovek ...kapr šupináč...86 cm,6.92 kg.A kdybych řekl,kde jsem ho chytil,tak by se třeba takovej Plutón strašně divil!!! :158: :mrgreen:
Klidně to vysyp....mě nic nepřekvapí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:158: :158: Tak schválně... :mrgreen: :mrgreen:
Hasičská nádrž.jpg
BTW,foto úlovku nedodám,páč nesedím u svýho počálu :gey: :gey:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od Unihero »

jestli mohu doporučit, tak u Chlumce nad Cidlinou název rybníku ŠTÍT, super úlovky, jsou tam 20 kg kapři, sumci, amuři, je to vytěžená pískovna, šterkovna, super voda a hlavně žádné bahno, takže ryby nesmrdí, jezdíme tam každoročně a úlovky super, jinak mrknu jestli mám nějaké fotky a kdyžtak bych sem něco vložil..

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: RYBAŘENÍ: kde, kdy, způsoby lovu, úlovky

Příspěvek od PlusOne »

Unihero píše:jestli mohu doporučit, tak u Chlumce nad Cidlinou název rybníku ŠTÍT, super úlovky, jsou tam 20 kg kapři, sumci, amuři, je to vytěžená pískovna, šterkovna, super voda a hlavně žádné bahno, takže ryby nesmrdí, jezdíme tam každoročně a úlovky super, jinak mrknu jestli mám nějaké fotky a kdyžtak bych sem něco vložil..
Znám, znám, byli jsme....tehdy víc rybářů, než ryb....strávili jsme tam týden, nevyšlo počasí, brutálně chcalo, byla zima jak sviňa - a od té doby jezdíme na Tovačov ;-) Ale známej, co tam jezdí, vždycky nachytá....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“