PAINTBALL

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda.90
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 17.01.2010 14:32
Bydliště: Středočech

PAINTBALL

Příspěvek od Jenda.90 »

Zdravím klubáci, paintball asi nemusím moc představovat. Pro jistotu alespoň odkaz na nějaké ty informace :)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Paintball" onclick="window.open(this.href);return false;

Ukažte se s čím a za jaký Team hrajete :) Popřípadě se podělte s jakýmikoliv informacemi a radami.
Mě osobně tenhle sport jeden čas dost nadchnul a tak jsem si pořídil snad tu nejlevnější zbraň, co byla na trhu a nějaké to základní vybavení, ale bohužel jsem se nedostal dál, než k pár zastřílením a pak už jen zbraň dlouho ležela v šuplíku :(
Až teď jsem jí zase po čase vybalil a nějak mě to zase popadlo, takže se chci pokusit teď dostat i někam dál. :D Koukal jsem, že v Praze se dělají i nábory nových členů, tak bych to šel zkusit a uvidí se :)

A co vy ostatní? Hrajete někdo?

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: PAINTBALL

Příspěvek od parizek_ltm »

ja jsem na tom podobne. Tak 3 roky zpatky jsme sli asi 2krat po sobe a pak nic. Me to v tu chvili fakt chytlo, ale je to o lidech a ti postupne odpadali, takze z toho moc nebylo.
Takze kdyby se na Prahu nasel nekdo, kdo by si treba po praci sel vyplachnout trochu adrenalinu, rad se pridam :)
Jeden cas jsem mel elektro airsoftku, ale naostro doslo taky jen na jednu akci. Nicmene tyhle bitvy me lakaj :)

Uživatelský avatar
Jenda.90
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 17.01.2010 14:32
Bydliště: Středočech

Re: PAINTBALL

Příspěvek od Jenda.90 »

Tak jsem se porozhlížel po týmech na http://www.military-paintball.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; a našel jsem si tým nedaleko, který nabírá nové členy, takže se v sobotu pojedu podívat na jednu jejich pořádanou akci a uvidíme, co z toho vzejde :D

parizek_ltm: Po praze se najde určitě spousta týmů, zkus se poohlédnout na těch stránkách o pár řádků výš a jistě se něco najde, nebo jestli ti nevadí větší vzdálenost, tak já v sobotu jedu kousek za Mělník :D

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: PAINTBALL

Příspěvek od parizek_ltm »

tak dame nejakou akci ? Najde se nekdo u Prahy ? :)

Uživatelský avatar
Jenda.90
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 17.01.2010 14:32
Bydliště: Středočech

Re: PAINTBALL

Příspěvek od Jenda.90 »

Najde se určitě :D Já jsem teď začal hrát s tímto týmem (http://www.military-paintball.cz/index. ... my&tid=265" onclick="window.open(this.href);return false;) a chytlo mě to celkem dost hodně :mrgreen: někdy si můžem jít někam poblíž Prahy zahrát, nebo se někdy přidej k našemu tréninku na Kokořínsku :wink:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: PAINTBALL

Příspěvek od parizek_ltm »

No nejdriv musim najit nejake nadsence a pak zvazit nakup vybaveni. Kdysi jsem chtel zacit s airsoftem, ale jelikoz to nikdo v mem okoli neprovozoval, tak to nikam nedoslo.
Cili ted mapuju teren a mel jsem na mysli treba jednorazovou akcicku :)

Uživatelský avatar
Jenda.90
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 17.01.2010 14:32
Bydliště: Středočech

Re: PAINTBALL

Příspěvek od Jenda.90 »

No jestli si to chceš třeba zatím jen vyzkoušet, tak můžeš s náma. Vybavení ti půjčime :wink: Akorát ale nehrajeme uplně blízko prahy, i když většina členů stejně z Prahy je :D

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: PAINTBALL

Příspěvek od parizek_ltm »

Tak toho urcite vyuziju, rad bych to vyzkouš :-)
Taky nejsem z Prahy, jsem z Litomeric, takze pohoda :-)

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“