Kdyby se někomu chtělo udělat dobrý skutek...

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět

Zajímá Vás to?

Ne, je to hovadina
2
40%
Ano, rád pomůžu
3
60%
 
Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
musli
Člen klubu
Příspěvky: 175
Registrován: 05.07.2012 13:29
Bydliště: Opava, kousek od centra

Kdyby se někomu chtělo udělat dobrý skutek...

Příspěvek od musli »

Zdravím Vás kolegové, říkal jsem si, že i v naší komunitě se určitě najde pár hodných lidí, kteří by třeba byli ochotni nějak přispět postiženým lidem, kteří žijí mezi námi. Do téhle organizace jsem donedávna docházel jako dobrovolník i s přítelkyní a říkám si, že by bylo hezké těm lidem dopřát nějaký zážitek, který by jinak zažít nemohli. V čem tenhle projekt spočívá, se dozvíte v odkazu:

https://www.hithit.com/cs/project/2418/ ... smi-chybet

Natočili k tomuhle projektu i video, spíš prezentaci o co ve stručnosti jde. Dá se přispět i velmi malými částkami, třeba by Vám udělal radost malý kapesní kalendář nebo magnet na lednici, ale věřte mi, že ti lidi budou mít z těch fotek radost 1000x větší, než vy. Jestli někdo z Vás taky pracoval v sociálních službách, ví o čem mluvím. Jestli to bude někomu připadat jako hovadina nebo spam, omlouvám se a kritiku mi klidně pošlete do SZ, snesu to, ale aspoň jsem to zkusil. To samé platí, kdyby jste se mě chtěli na něco zeptat, tak jsem na SZ k dispozici.
ex Golf III 1.9 TDi Variant 1Z, EGR off, Sprint 764
Golf IV 1.9 TDi PD 74 KW 4motion Variant ATD, EGR off + chip by TDifun 136 HP, 308 Nm

Uživatelský avatar
musli
Člen klubu
Příspěvky: 175
Registrován: 05.07.2012 13:29
Bydliště: Opava, kousek od centra

Re: Kdyby se někomu chtělo udělat dobrý skutek...

Příspěvek od musli »

Tak zítra projekt končí a podařilo se vybrat celých 120 tisíc, takže fotky a kalendáře jdou do výroby. Pokud jste někdo přispěli, mockrát Vám děkuju, všem klientům to udělalo moc moc velkou radost, konečně budou mít taky nějaké profesionální a hezké fotky na památku pro sebe nebo pro lidi, které mají rádi :-) ještě jednou tedy velice děkuju případným přispěvovatelům.
ex Golf III 1.9 TDi Variant 1Z, EGR off, Sprint 764
Golf IV 1.9 TDi PD 74 KW 4motion Variant ATD, EGR off + chip by TDifun 136 HP, 308 Nm

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“