RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Qvick
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 11.12.2008 20:01
Bydliště: Odry

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od Qvick »

Hoši. Vy jste mě tak navnadili, že si jdu asi postavit tu starou autodráhu. Anebo mám taky Karosu i Zetora. Bohužel už je na nich i něco polámané. Ale třeba se do toho někdy dám a opravím si to pro ten dobrý pocit :)
Jo a ještě mám doma stavebnici všech stavebnic. Merkur. To byly časy :)

Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od Rou »

škoda že nemam foto ae bylo to popelařsky auto :)
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od vwCharlie »

Rou píše:škoda že nemam foto ae bylo to popelařsky auto :)
jo,na tom jsme lítali skoro všichni,a těch kiláků s odřenýma kolenama co jsem na něm odlýtal :lol:
Jestli myslíš takové větší plastové,červená kabina,šedý kontejner. :D

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: ČÍM JSTE JEZDILI VE ŠKOLCE aneb nostalgické vzpomínky

Příspěvek od Libang »

Mathiass píše:
Shemik píše: Cy vado kuci, to je nostalgie plnej nakladak. Tohodle Moskala jsem vzdycky chtel, ale nevim, jestli jsem kazdej rok tolik zlobil nebo co, nebo je Jezisek nemel na sklade, ale nikdy jsem ho nedostal. Mel ho jeden klucina u nas v ulici, ale kdyz uz mi bylo asi 12, to uz bych se do nej ani nevesel, ale zavidel jsem mu ho jeste v puberte. :lol:
to já měl na dvorku hned dva :D od kámošů a svoji motokáru vždycky závody ala rychle a zběsile :lol: 8) jj to byly časy :)
jééé tak tohle jsem mel taky ale o neco větší a v modry barve , otec to tehda koupil v deutschladnu .... taky to byl moskvic , svitil , peroval no proste mazec
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od Shemik »

Hele a taky jste nekdo meli takovej sen, jako ja, nekdy kolem skolky az 1 - 2 tridy, kdyz prijeli kolotocari s autodromem, jaky by to skvely, kdyby se do toho auticka dala nejaka baterie a dalo by se s nim uhanet normalka po silnici, bez ty pitomy tycky vzadu :?: :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od vwCharlie »

Shemik píše:Hele a taky jste nekdo meli takovej sen, jako ja, nekdy kolem skolky az 1 - 2 tridy, kdyz prijeli kolotocari s autodromem, jaky by to skvely, kdyby se do toho auticka dala nejaka baterie a dalo by se s nim uhanet normalka po silnici, bez ty pitomy tycky vzadu :?: :lol: :mrgreen:
no jistěééé :lol: Napadalo mě na ploché baterie,ty co brněly do jazyka,když jsi ho přiložil na oba kontakty - tehda značka MY DAY :lol:
Já chtěl aji to zelené šlapací autíčko,co je výš,to byl vždycky můj sen :D

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od BigBang »

sakra to byly časy :D i když nejsem tak starej jak většina tady (18) :mrgreen: T148 oranžovou plastovou jsem měl taky a byl jsem king, protože už všichni jezdili na T815 a já měl tu tatrovku s čumákem :lol: taky jsem měl plechovej pásák (místo červený byla žlutá a na kapotě nálepka poldi ocel :D ), 2 škodovky 1203 - jednu jsem dostal jako novou (červená - hasičská) a druhou jsem měl po strejdovi šedou - jak by se řeklo anglicky - flatebed = zaplachtovanou, i když si myslim, že ta plachta byla dodělávaná... moje první auto na DO bylo černé Porsche 935/78 "moby dick" - samozřejmě na kabel :D a taky jsem vždycky rád jezdil ke strejdovi z druhýho kolene, protože sestřenky (starší o 2 a o 4 roky) měly šlapací motokáru, o kterou jsme se vždycky prali a kdo prohál musel jezdit na koloběžkách (jedna byla velká s kolama s duší - taková s tim sedátkem, ale stejně jsme jezdili bez něj aby se nás tam vešlo víc :lol: a druhá byla obyč.) a ještě jsem měl takovou modrou tříkolku, se kterou jsem se vřítil do kopřiv po ultra rychlym sjezdu z kopce - to si jediný z tý tříkolky pamatuju :lol:
Přílohy
big-1548-1-1060870585.jpg
cs-hracky-ites-auta-na-bowden-setrvacnik-1955286.jpg
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Infernal_Vampire

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Celkem slušná nostalgie, tak se přídám. Tatra 148, až se rozbila tak Tatra 815 a i ten pásák s klíčkem ještě po bratrancích. Autodráha nebyla přesně tato, ale dost podobná a bohužel spíš nefungovala než aby jela. Ale stavěli jsme s otcem běsné věci a na X ku celkem pr**l se potkat. :mrgreen: Dál klasické dřevěné kostky ze kterých se stavěly garáže pro angličáky. Jó to byly časy. 8)
Tatra 148.jpg
Tatra 815.jpeg
Tatra 815.jpeg (49.13 KiB) Zobrazeno 2492 x
pásák.jpg
autodraha.jpg
Ještě nebylo marné si hrát s holkama na doktory. Býval jsem vždy ten vyšetřující. :lol:

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od BigBang »

tak ta oranžová T148 je snad ta moje - i ty "poklice" na kolech chyběly stejně :lol: bohužel o autodráze jsem si mohl nechat jen zdát :( ale zas to jistil kámoš, u kterýho jsem jezdili vždycky celý odpoledne až jsme jednou odpálili transformátor :mrgreen:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od charlie77 »

Krásný časy to byly, když jsme se s bráchou rvali o naší T815 :lol: bílá kabina a červená korba! Přítelkyně mi vyprávěli, že ji s bráchou taky měli a že jim tam děda na krobu přidělal prkno, aby na ní mohli jezdit 8) vychytaný no. Dodneška mám jizvu na koleni, když me brácha vyklopil před domem.. Jo jo, to bylo krve :D

Uživatelský avatar
Mammba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 09.04.2008 09:15
Bydliště: Lanškroun a kousek...

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od Mammba »

Zdravím všechy.Projel jsem všechno a docela mě ty fota a vzpomínky uplně dojaly :oops: spoustu těch hraček jsem měl a je zajímavé že při pohledu na ně se hned vybaví jak jsem si stím dokázal vyhrát :wink: krásné to časy které se bohužel už nevrátí :( hold nám stačila jedna hračka kterou ve směs donesl ježíšek :) a já mu zato děkoval strašně dlouho :D a dnes...děcka mají skoro vše na co jsi vzpomenou...hraček jak na sere a nevědí bo ani neumí si hrát :( ale to je ta dnešní doba :wink:

Uživatelský avatar
patrick28
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 01.05.2010 22:10

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od patrick28 »

jeden příklad za vše první BMW k prvnímu roku a není to žádná replika je to origo z BMW a sedátko je ze stejný kůže jakou dávaj do normálních BMW.
Přílohy
těpa 1.rok.JPG
http://www.e46.bmwklub.cz/viewtopic.php ... 93#p185893" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 3#p1809073" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=50&t=13206" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od Standa »

však jim to dopřejte, však budou taky potom vzpomínat, jaký měli dětství, když si hráli s hordou autíček, kdežto dnešní (z budoucnosti) děti už si hrajou jen s holografickým obrazem, kterej ovládaj hlasem :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od napster »

poslušně hlásím,že jsem si taky nejvíc hrál s popelářema,ve školce s holkama na doktora(vydržela mi ta hra dodnes) :mrgreen: a je jasný,že červenou tatrovku sklápěčku a nakladač jsem měl taky! ale to už bude taky pár let zpátky :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

bikeEpo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 23.07.2011 21:49

Re: RETRO TÉMA: aneb čím jste jezdili ve školce

Příspěvek od bikeEpo »

ty kokos,prečítal som si to príspevok po príspevku,slušne som sa nasmial :lol: na prednáške na mňa pozerajú ako na dementa :oops:
rád spomínam na svoje detské časy,ja som mal(ešte mám všetky!) Bburaga,tatino mi to vždy doniesol z Talianska
na dialk kábel som mal červené Porsche,asi ho idem pohladať :mrgreen:
a 815ka je samozrejmosť :D
potom mi naši kúpili Merkur a bol som boss! dlho dlho som sa s tým hrával

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“