PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od VW-DEANE »

Chceli sme si kúpiť domu ten mini ping-pong, ale si myslím že by sme moc velký pôžitok z hry asi nemali. Skúšal som to na roztiahnutom kuchynskom stole, ale chcelo by to trochu vetsie. Hrávali sme ešte na základnej škole pekne dávno cez prestávky, to sme dali rýchlo asi 4 stoly dohromady a už sa hralo cez prestávky. Namiesto sieťky sa postavili knižky, ako rakety poslúžili matematicko-fyzikálno-chemické tabuľky, bola to taká malá knižka, jediná investícia bola loptička. Ono sa nevyplatilo ani najlacnejšiu raketu kúpiť, lebo učiteľky všetko brali. No knižky nám zobrať nemohli a tá pingpongová loptička nebola taká drahá a dalo sa podstrčiť už poškodennú. V garáži mám taký stôl s rysovacej tabule čo kedysi používali kresliči - konštruktéri. Dal by som si odrezať nejakú dosku, len tak pre zábavu čo by sme si zahrali doma. Sieťku majú aj s držiakmi za 11€ a rakety tak od 9€ (majú síce aj za 5€ ale to sú také tvrdé. Garáž mám prázdnu, lebo afto je pri bráne v prístrešku, nechce sa mi cúvať do garáže 50metrov. Takže poraďte akú veľkú dosku dať odrezať aby bol aspoň nejaký pôžitok z hry.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

MuFFin0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.09.2009 14:38

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od MuFFin0 »

no ja som chodil na ping pong 2 roky a nejaku dobu som to hraval aj zavodne, teraz som mal vsak asi 4 roky pauzu ale musel som asi pred dvoma tyzdnami "oprasit" raketu pretoze mame v robote stolno tenisovy turnaj :)
a k vybaveniu, no drevo mam butterfly primo powerfeeling-an OFF a obydva potahy butterfly bryce...

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od Shemik »

No hele prazaci, ale mohli bysme zase dat nejakou tu vymenu, coz :?: Minuly rok nas chodilo asi 8, tak letos by se zas nekdo nasel, ne :?: :lol:

MuFFin0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.09.2009 14:38

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od MuFFin0 »

takze dnes som trocha vynovil svoju vyzbroj :D (snad mi to aj pomoze :) )
Přílohy
DSC00702.JPG

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od Shemik »

Muffino, cece co to je :?: To zluty vypada jako spunty do usi :lol: Je to tak :?: :lol:


Jinak, najde se nekdo na pinces v Praze :?: Pred rokem nas tady v Praze chodila hrat docela velka banda, tak koukam, ze to bud vsichni zapichli, nebo se odstehovaliu nekam do teplych krajin :lol: (...ale nejspis asi do pokecfora, takze zajdu pohledat nejake pincesaky tam :lol: )

MuFFin0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.09.2009 14:38

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od MuFFin0 »

tak ako mozno ze by sa to dalo pouzit aj ako spunty do usi :) ale su to take penove tamponiky ktore sa uchytia do takeho stipca co je v tom baleni a s tym sa potom pekne rozotiera rovnomerne lepidlo na potah a raketu pri lepeni ;) http://www.butterfly-world.com/index.php?id=17&L=1

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od Shemik »

Aha, jasny, Ty budes taky nejakej profik, ze :?: :lol:

MuFFin0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.09.2009 14:38

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od MuFFin0 »

kedysi som to hraval zavodne no ale mal som teraz 4 roky pauzu a raketu som vytiahol len kvoli vianocnemu turnaju v robote v ktorom som nakoniec vyhral meteostanicu za cca 100€ :) (2 miesto) , no a teraz mame v robote este vacsi turnaj lenze moje potahy uz nejsu z daleka to co byvali takze trebalo to trocha vylepsit lebo teraz chcem byt prvy :)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PING-PONG TÉMA: hraje někdo pinčes, kde, za kolik, čím, ...?

Příspěvek od Shemik »

Dobry cece, tak Ti drzim palce a dej pak vedet, jak jsi dopadl :lol:

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“