SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Shemik »

Zima je za dveřmi, tak se pochlubte, na čem lítáte či letošní zimu plánujete lítat po sněhu :?:
Mám na mysli nemotorové záležiotosti, jako lyže (sjezd, běh), snowboardy, sáňky, boby, skiboby a tak podobně :lol:

1) Na čem jezdíte :?: (lyže, snowboardy, jejich značky atd, fotky či odkazy)
2) Jakého je Vaše výstroj roku výroby a kolik Vás stála :?:
3) Jaký styl jezdíte :?: (dá-li se to nazvat stylem, závodně, rekreačně)
4) Kam se jezdíte vyřádit :?: (prozraďte dobré typy na sjezdovky a dobrá místa, odkazy na stránky...)
5) Používáte nějakou speciální výbavu a doplňky :?: (... a ostatní zajímavosti ...)
6) Vaše foto či video ze sjezdovky by se nenašlo :?: :mrgreen:

PS: Prosím bez větších OT a OT typu nelyžuji, nemám ... atd. Díky 8)
Naposledy upravil(a) Shemik dne 12.11.2008 11:18, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od standokan »

já lyže elan boty munari a nejlepší je Jedlová teda když je sníh což už dva roky nic :cry:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: SKY & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Paja_GIV »

Můj styl je takovej, že jedu šusem až dolů :) Jinak jezdim jen do Krušnejch hor na Bouřňák, tam je luxus kopec. A značku lyží ani datum výroby nevim, ale jsou hódně starý
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
Santiago
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1878
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Santiago »

rosiňoly a vzhledem k času tak akorát zadov nebo špičák, ski areal lipno je zoufalost zalostna....
last train to universe :bot:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od rapid.direct »

Tak teď si to trefil :wink: já jsem velice vášnivej lyžař :mrgreen:

Upřednostňuju race carving a carving.Momentálně bohužel žádný lyže nemám, protože jsem je minulej rok prošlánul :)

Až si nějaký pořídím (po sezoně jsou za bezva ceny) tak je sem hodím :wink:

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Benne »

ja nidecker dosku, Volkl viazanie, GNU boty, tieto veci maju asi 5 rokov a dokopy vysli na max 20 000sk... ostatne veci ako bundu a nohavice uz som raz menil myslim :) A jazdim rad velke ciste plane posiate cerstvym prasanom 8O
rad chodim k nam to Tatier, Chopok jasna a podobne :) Tento rok som mal ist do Francuzska v zime na ladovec, ale nevyslo mi to bohuzial :( Este chodim aj do Rakuska, len som zabudol,ako sa to vola :D najblizsie k Bratislave, myslim ze Semmering, je to tam celkom v pohode,na to ze je to asi 100km od BA. a robia skvele akcie, pridete vacsinou cez vikend na vlakovu stanicu skoro rano, a zaplatite cca 1200sk co je cena vlaku+cena celodenneho listka na stredisku :) A vecer samozrejme cesta domov :)

Uživatelský avatar
frantisek939
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od frantisek939 »

Na sjizdeni bilych kopcu mam prkno od Atomicu - oznaceni z hlavy nevim, ale je hodne rychle. Testoval jsem ho loni v Cortine a tamni svahy mi byly uzke :twisted:
a po patnacti letech jsem letos poridil lyze, takovy ty curvovy :lol: tak uvidim, jak si namelu nos 8)
A klasika vybava - blembak, echt kvalitni bryle, paterak, rukavice s chranicem zapesti a orteza na bolave koleno. Preci jen uz mi neni 20 a pady docela boli :wink:
Obrázek
OSBID o.s. - s autem svobodně a bezpečně :-) http://www.osbid.org

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od zviratko »

1) Na lyžích :-) Atomic , Volki , Big foot , boty Atomic.
2) Ro výroby nevím , ale už je nemám jelikož mi vykradli sklep kde jsem je měl :-(
3) Rekreačně a někdy mi hrábne :-) Jinak normálně .
4) Do CR nejezdím už vůbec , jedině Rakousko , TUX , Pitztal , a ted Stubai.
5) Brýle Carrera , Rukavice , a samo oblečení , krém proti sluníčku :-)
6) Ty sem dávat nebudu :mrgreen:


Jinak jsem zjistil že se spíš vyplatí si lyže půjčit přímo na sjezdovce a tudíž sebou nemusím nic vozit , akorát svoje bigfooty , které se vejdou do ruky :-)
Teda beru zapůjčení v AT , c CZ nevím.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Shemik »

Zvire, ukazkova odpoved :mrgreen: Hele a na kolik za den to vypujceni v tom AT vyjde :?:

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od zviratko »

Shemik píše:Zvire, ukazkova odpoved :mrgreen: Hele a na kolik za den to vypujceni v tom AT vyjde :?:
Já tam byl naposledy asi cca dva roky , jelikož mi to ted moc nevychází a parta s kterou jsem jezdil taky nějak nemá moc času.
Jinak já to řešil tak že jsem jezdil prvních pár dní na svých bigfootech abych se rozjezdil a pak na dva dny jsem si je půjčil.
Záleží jaký chceš půjčit , když je to novinka tak je to myslím 25€ na den , ale já si bral Carving Atomici , Volki nebo to co bylo na skladě a platil jsem na den myslím 10 - 15€ a svoje jsem si dával do úložný schránky za 1€ na den :-) tak že jsem je sebou vůbec netahal :-) je to super přijít bez ničeho až na sjezdovku a tam si vzít lyže a jít lyžovat :mrgreen:
Hlavně tam je úplně jiný přístup ke všemu než tady u nás.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Shemik »

JJ souhlas, ty rozdily s venkem jsou velke. Ja jezdil lyzovat k segre do italskych Alp a to se s precpanyma a predrazenyma Krkonosema nedalo srovnavat 8) To i v tech Tatrach je lepsi pristup k lyzarum, nehlede k vybaveni a sjezdovkam. 8)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od zviratko »

Shemik píše:JJ souhlas, ty rozdily s venkem jsou velke. Ja jezdil lyzovat k segre do italskych Alp a to se s precpanyma a predrazenyma Krkonosema nedalo srovnavat 8) To i v tech Tatrach je lepsi pristup k lyzarum, nehlede k vybaveni a sjezdovkam. 8)

To je taky důvod proč jsem přestal jezdit do CZ na hory. Hlavně když si vezmu čerstvé jídlo na sjezdovkách a to jídlo tam , hmmmmm hned bych tam jel a jenom bych zase žral a kašlal bych nalyže :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Maharadza »

1) Lyže - Head IC200 155cm
2) Fun Carving
2) Beskydy Forever (nejčatěji Sviňorky http://www.skimoravka.cz/ - 200m přes les uod chaty)
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
prito
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od prito »

Ja mam Rossignoly 9s, model myslim tak 2004-2005, lyzaky Dechstein ze zacatku 90 let, je to nejaky zavodni model tehdejsi doby a porad drzi a sedi perfektne tak nemam potrebu menit :-)
V cechach nikde nelyzuju v zime, tyden v alpach to uplne vynahradi.. Jedem ted tretim rokem do Varsu ve Francii, cesta sice delsi ale cenove to vychazi supr a ty moznosti lyzovani jsou tam nesrovnatelne treba s rakouskem nebo italii..

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SKI & SNOW TÉMA: Na čem a kde lyžujete, snowboarduajete atd?

Příspěvek od Shemik »

prito píše:...Jedem ted tretim rokem do Varsu ve Francii, cesta sice delsi ale cenove to vychazi supr a ty moznosti lyzovani jsou tam nesrovnatelne treba s rakouskem nebo italii..
Tak si vemte jak se tam musi lyzovat, kdyz Rakousko a Italie jsou nesrovnatelne s Cechama :lol:

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“