Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od Benne »

nooooo, mne sa m14ka paci velmi :P Je sice trosku dlhsia, ale zas neni az taka tazka, budes si muset zvyknut no :)

Uživatelský avatar
R@dka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 12.09.2008 07:11
Bydliště: Praha

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od R@dka »

Benne píše:nooooo, mne sa m14ka paci velmi :P Je sice trosku dlhsia, ale zas neni az taka tazka, budes si muset zvyknut no :)
To je prave to, co me trosku desi... Trosku delsi a na holku i trosku tezka, ale co jsem koukala po kratsich a lehcich, nelibi se mi... ;) Uvidime, mozna az to zkusim, nebudu mit na vyber, nez vzit neco mensiho... :)
Kdyz uz Te neco nastve tak si predstav, ze jsi kure a kure takove problemy nema...je krasne byt maly, zluty, mit zobacek a pipat... :gy:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od vtuni »

tak taky přispěju se svojí troškou do mlýna...
M4 SOCOM od firmy G&G s mírným upgradem... (inox hlaveň, zátzěžový motorek, komplet kovový střeva, kompletní vzduchotechnika)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od Benne »

no super, uz sa to tu mnoziiii :D
btw pekna vybava vtuni :P jak si spokojny s G&G ? pocul som,ze su to velmi kvalitne zbrane

byx0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.05.2008 10:17
Bydliště: Slovensko - Topoľčany

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od byx0 »

Konecne tema do ktorej mozem plnohodnotne prispiet :D. Par momentiek z lokalky. Snazime sa o predstavovanie ODA 574, A/3 5. SFG(A), takto fungujeme len pol roka, dovtedy sme boli kazdy viac menej na volnej nohe. Takze este stale vychytavame chybicky a doladujeme aby to aspon neako vyzeralo.

Obrázek

Moja malickost je vlavo, na fotke este chybaju traja clenovia.
Obrázek

A tuna v strede.
Obrázek

Adams : krasna vybava, klobuk dolu. Ta alica s chocolate chips je moja srdcofka :)
Vtuni : taktiez krasne, aj ked ja nie som velky fanusik ACU

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od vtuni »

Benne píše:no super, uz sa to tu mnoziiii :D
btw pekna vybava vtuni :P jak si spokojny s G&G ? pocul som,ze su to velmi kvalitne zbrane
jj to rozhodně je... předtím jsem měl marui a ta tomu G&G nesahá ani po kotníky...tohle je laicky řečeno natuněný už z výroby... zesílenej mechabox, kovový kola, píst ...atd....
je fakt že ja tam z původních střev už nemám nic... jen ted nevím proč mě lidi hlavně při boji v barácích nemají radi... :tooth: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

byx0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.05.2008 10:17
Bydliště: Slovensko - Topoľčany

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od byx0 »

Ako pisal vtuni, G&G su fakt super. Spoluhrac ma uz tretiu a fici krasne.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od vtuni »

mám ji 4 rokem.. mám výrobní číslo 0000011 (další zajímavost že každá zbraň má své výrobní číslo vygravírované na těle :wink: není to žádnej joke..kámoš ji objednával se mnou a má 0000008 )
což znamená že mám jednu z prvích ...co se vyrobili a za celou dobu jsem měnil jen 2x nebo 3x ramínko podavače... což je nejslabší článek snad všech zbraní..protože se nedá vyrobit z kovu (aby bylo dostatečně pružné) ...a upgradem se značně namáhá...
jinak naprostá spokojenost... a to střílím 0,28g střelivem...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

byx0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.05.2008 10:17
Bydliště: Slovensko - Topoľčany

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od byx0 »

Jednoznacne je G&G jedna z naj firiem na trhu. V kraji mame Deltu a ta na nich fici tiez neako okolo 4-5 rokov.
Ja som zatial spokojny s mojou TM M14, ma uz dva roky, rok je v nej uz SP120 +neake vecicky k tomu a zatial fici krasne. Akurat prave riesim to, ze my nechce podavat na full. Ale v budove je to otras a pri mojej sikovnosti som uz musel kupovat novy flashhider a narovnavat vonkajsiu hlaven :roll: :oops: Takze najblizsia kupa bude neaka cinska M4 :)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od Benne »

byx0 píše:Adams : krasna vybava, klobuk dolu. Ta alica s chocolate chips je moja srdcofka :)
Vtuni : taktiez krasne, aj ked ja nie som velky fanusik ACU
Co je alica ?Co je chocolate ? co je ACU ? :D

Btw sa mi podarila krasna vec :D Vystrielal som par zasobnikov a nadsene som zbran vycistil a nastriekal Konkorom :D Zistil som vsak z AS fora, ze to je blbost, tak som dnes takmer do srobiku rozoberal plynovku, a vytieral prec ten sajrajt a nastriekal to silikonom. Snad bude vsetko ok. Ale poviem vam, ze som sa zacal poriadne potit :D ale nakoniec som to nejak poskladal a zbran striela, zatial :D

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od Benne »

byx0 píše:Jednoznacne je G&G jedna z naj firiem na trhu. V kraji mame Deltu a ta na nich fici tiez neako okolo 4-5 rokov.
Ja som zatial spokojny s mojou TM M14, ma uz dva roky, rok je v nej uz SP120 +neake vecicky k tomu a zatial fici krasne. Akurat prave riesim to, ze my nechce podavat na full. Ale v budove je to otras a pri mojej sikovnosti som uz musel kupovat novy flashhider a narovnavat vonkajsiu hlaven :roll: :oops: Takze najblizsia kupa bude neaka cinska M4 :)
kup poradnu plynovku do budovy :twisted:

byx0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.05.2008 10:17
Bydliště: Slovensko - Topoľčany

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od byx0 »

To Benne : Alice je stary nosny system z 90 rokov, Chocolate chips je slangovy vyraz pre 6D uniform a ACU je staronovy vzor/strih maskacov US army.
Plynaka mam ale moc ho nepouzivam, hlavne teraz cez zimu nie. Je to TM M1911A1 GBB (klasika Colt), ma neaky ten rocik a pol a slape jak blaznivy :)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od Benne »

hej, nad tou som uvazoval chvilu aj ja ked som sa dozvedel o berettach od TM, ale nakoniec som nasiel inu lasku :D

byx0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 13.05.2008 10:17
Bydliště: Slovensko - Topoľčany

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od byx0 »

Jo jo TMkove M92 su dost nachylne na praskanie zaveru. Ale u nas su GBBcka zatial iba TMka ( Hi-capa 5.1 / 4.3 a Colt) a spokojnost nadovsetko :)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Airsoft (zbrane, vystroj, skusenosti, akcie... )

Příspěvek od vtuni »

tak ACU je spíš o stylu..jezdíme v nich do budov a tak...v lese je to naprosto kontraproduktivní takže tam starej dobrej woodland nebo novej CRYO multicam
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“