MAŠINY a vše kolem nich

vše o co se zajímáte

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

MAŠINY a vše kolem nich

Příspěvek od selkie »

Tak tohle mi tu chybelo :D , zjistuju, ze je tu celkem dost lidi, co litaj, tak sup fotecky vasich jednostopejch milenek :wink: a samo naky komentare k tomu jsou vitany

:arrow: co jezdite :?:

:arrow: tipy na vylety :?:

:arrow: masiny, co jste meli, mate, chcete, snite...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od selkie »

tak ja zacnu

zacal jsem jezdit asi ve 12 letech, klasika fichtl, vic sem to opravoval, jak jezdil...dokonce motor jsme s tatou staveli celej znova...nakonec jsem ho asi v 18 daroval jednomu znamymu

v 15ti prisel na radu Simson (bohuzel, nemam foto) - tenkrat super stroj, jezdilo to tejden na jednu nadrz. Uz ani nevim, kolik jsem na tom najezdil, ale urcite hodne :D

v 17ti MZ 251, to bylo celkem peklo, tenkrat jsem vazil ne vic jak 60 kilo, takze se mnou tech 20 splasenejch koni cvicilo solidne :lol: foto opet neni :oops: ale byla celkem pekna, modra metaliza, zkracenej zadni blatnik a obuta 140 guma

potom jsem mel takovou pauzu z duvodu nedostatku financi a orientace spis na nezne pohlavi 8)

kdyz mi bylo 24, tak jsem si rekl, ze je cas na dalsi masinu, takze jsem zacal vybirat...chtel jsem R6, ale pro jizdu ve dvou to nebylo ono (ano ano, tenkrat jsem premejslel, ze budu jezdit ve dvou :lol: ), takze nakonec to dopadlo tak, ze jsem si privezl R1...Yamaha YZF - R1...neskutecnej stroj, rad na ni vzpominam, byla to prvni masina, na ktery jsem prekonal rychlost 300km/h, na ktery jsem dal prvni koleno, na ktery jsem se nikdy nevymlel...byla proste prvni :)

bohuzel se stalo to, ze musela pryc, ale jako nahradu za ni a naplast na moje rozervany srdce jsem si koupil Ninju...pri srovnani s erjedna byla velka, tezka, nemotorna, ale jejim plusem byl motor, dodneska nechapu, co jsou ty japonci za hovada...takovej brutalni nastup vykonu, to se mi libilo...brzdy nic moc, vylepsili to raceovy desky a kdyz jsem dal vyssi zadni gumu, tak uz se v zatackach vodila mnohem lepe

prihodim jeste nejaky fotos, ktery budu prubezne doplnovat, podle toho, co kde najdu, bo mam ve fotkach mensi hokej :mrgreen:

prosim vas, toho ditete si nevsimejte, fakt jsem zatim jinou fotku nenasel
DSC00245.JPG
takhle sme byli napakovany na tri dny :D
DSC01358.JPG
komplikace na dovoleny muzou mit ruznou podobu :D
18082008496.jpg
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od Shemik »

Koukam Selkosi, pan zadnej troskar. Fakt pekny stroje :lol:

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od selkie »

Shemik diky diky, je to moje uchylka :oops: :mrgreen:

jinak v patek si jedu pro tuhle krasku :twisted:
243390_1.jpg
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od Pašák »

No jo tak sem selkiemu taky přispěju ať má radost kluk jeden ušatej :mrgreen:

Yamaha Sachs 125 V2 Roadster

začínal jsem na Jawa 23 Mustang toho sem se více natlačil jak najezdil :mrgreen: poté simson S 51 elektronic výfuck a blatník enduro to sem byl frajer panečku když sem jel z německa za deště :mrgreen: :mrgreen: No pak trošku zlobivá MZ 150 ETZ a teď tato Yamaha

No a Tipy na výlet no samo že Železný Brod ale bacha na to jo?? :old:
Přílohy
n (1).JPG
DSCF0547.JPG
DSCF1335.JPG
DSCF1336.JPG
DSCF1339.JPG
Naposledy upravil(a) Pašák dne 15.02.2009 20:00, celkem upraveno 1 x.
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od selkie »

Pašák cimpak ta emzeta zlobila? ja s ni nemel nikdy problem :|

jj, zelezny brod je parada...sem domluvenej s Marou, ze az tam v lete pojedu, tak se u nej stavim na kafe, on ma motorkare strasne rad :lol: :mrgreen:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od Pašák »

Ale bezkontakt nefungoval tak jak sem chtěl a párkrát mě nechal stát na dálnici (Super pocit když nevíš komu máš zavolat) :lol: tak sem ho musel předělat na klasické kladívka
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od ZALL »

Hurá :ura1: i tady se najdou kucí motorkářský :ura1:
Já o mašině vždy snil, ale doma pro to neměli nějak porozumění...
Ale hned jak jsem se jen trochu postavil na vlastní nohy tak jsem si přivezl tuto krásku (foto ještě z inzerátu na netu, podle kterého jsem si ji vyhlédl, bohužel teď nemám po ruce žádné pořádné foto)
Někdo by řekl, že na první mašinu to je síla, ale ba naopak :old:
Je hodná, vypočitatelná a rozhodně na ní není nuda a člověku prostě chvíli vydrží :)
A nejlepší je, že jezdit se s ní dá jak po cestách tak necestách :P
Už s ní budu mít najeto pěkných pár km a nemůžu se dočkat nadcházející sezóny :fire:
Přílohy
Moje LC4
Moje LC4
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od parizek_ltm »

Tak tady je moje máša
Zadna extrovka, ale tu ja ani nechtel, mel jsem ji za skvely peniz. Ono se nic lepsiho ani poridit neda, kdyz vsechny elementy stojej proti motorce :)

Moje predchozi moto byl akurat Simson rok a pul, pak jsem ho prodal, pac omrzel. Chvilema jsem si mezitim pujcoval Jawu 350, pak BMW 650 GS Dakar. No a nevydrzel jsem si jen pujcovat, takze prisla tahle pohodovka.
I kdyz to neni vylozene cestovni stroj, ja jsem spis cestak, zadna pila. Letos planuju 4400km pres Rumunsko podel pobrezi Bulharsko, Makedonii a Chorvatsko, tak uvidime, jak se zadari moto pripravit a jestli to financne vyjde :)
Přílohy
Moje Suzi
Moje Suzi

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od Mr.babetta »

Koukám že se to tu rozjelo celkem slušně a tak přispěju taky svojí troškou do mlejna.Motorky :!: Jak to vlastně začalo? Abych řek pravdu tak ze začátku sem k nim neměl nijak vřelej vztah...... Nevim v kolika letech to bylo,myslim tak kolem 8-10 let si můj táta koupil bouranou Yamahu XT 660 Ténére.Tenkrát sem přijel ze školy v přírodě a táta řek že má doma náký překvápko. No čuměl sem jak blázen,ale velkou radost sem s toho neměl,bál sem se že si táta něco udělá. No ale pak sme na ní začali dělat,opravovat jí atd.....No a nakonec se mi to začlo líbit a už sem se těšil až to projedem. Bohužel pro to neměla pochopení máma a tak jí táta nakonec prodal....i když von tenkrát řikal že to bylo spíš na kšeft,ale bůh ví jak to bylo. No a potom byla nějakou dobu pauza,až když sme jeli na dovolenou do Itálie s člověkem od kterýho táta měl Tenérku. On tam jel dodávkou,protože chtěl zase nějaký motorky přivést....no a tam tátu zlanařil ke koupi Aprilie RX 50 rok to byl myslim 2001. Motorka byla akorát rozebraná,ted už nevim z jakýho důvodu.No nic,tak sme jí v Itálii očíhli, a táta řek že jí teda vezme. Samo že se to ,mámě nelíbilo,ale tak ukecali sme jí že na tom moc jezdit nebudu atd,no znáte to :lol: .... Když sme jí konečně přivezli domu,začli sme jí skládat,nandali motor do rámu a takový ty blbosti okolo. A dodneška tomu nerozumim,ale jen sme jí poskládali,táta otočil klíčkem,JEDNOU šlápnul a motorka běžela jak švýcarský hodinky ! Je fakt že měla málo najeto ( asi 2000 km) ale stejnak sme to nečekali. To mi tenkrát bylo asi 12 let. No táta jí nepřihlašoval,protože sme s tim jezdili jen po Klecanech a hlavně v terénu,takže značky nebyly třeba. nejdřív sem jezdil s tátou ,tak že táta seděl za mnou a já před nim,držel sem řidítka a přidával. Pak když sem zjistil že z ní došáhnu normálně na zem mi řek at to zkusim sám. A tenkrát mě to asi fakt pořádně chytlo......paráda. Ta volnost..... No prostě super. Byla to sice padesátka,ale jezdila jak drak.No a samozřejmně nezůstalo jen u ní. Táta chtěl něco silnějšího,tak si pořídil Suzuki Rm 125 z roku 1991 myslim. Postupem času sme si tady u nás udělali takovou dráhu a blbnuli tady. No a jelikož se Pašákovi nelíbí moje vyprávěníí,tak to teda zkrátim...... Na těhlech dvouch motorkách sme s tátou asi 3 roky jezdili,převážně o víkendy a o prázdiny častějc...... Bohužel pak sme na to nějak neměli čas, já navíc z Aprilie vyrost,takže sme jí prodali a dál sme jezdili jen na Suzuki. Bohužel u tý sme jednou před zimou zapoměli vypustit chladící vodu a zamrzla nám......do dneška nevíme co se tam kde prasklo,ale blbě chytala a z vejfuku stříkala emulze jak kráva.....tak šla z domu....Tou dobou sem už nějak měl po svým zesnulím dědovi Babettu 210. No a po tom co sme prodali obě motorky mi zůstala jen babetta.Zrenovovali sme jí s tátou a dál sem se věnoval jen Babettě a na ostatní stroje sem zanevřel.....Asi v půlce devátý třídy sem se zbláznil a koupil si další babettu,původně na kšeft.....bohužel renovace se dost protáhla a ani dnes neni druhý babetta dodělaná. Fotky Vám najdu,myslim že pohled na ten krásnej lak stojí za to. No a tak sem se staral je o babetty.....No a přišel můj první ročník na učilišti. Tam sem poznal nejlepšího kámoše jakýho sem potkat moch.....no a ten mi řek že si dělá řidičák na motorku. A já sem si řek že bych si ho moch udělat taky abych tady na tý babettě moch jezdit legálně. No a kámoš mi řek že jeho táta mu koupí nějaký enduro. A tak sme se s kámošem o motorky začli víc zajímat a nakonec sem svýho tátu taky ukecal aby mi koupil k tomu řidičáku i motorku. No a tak sme se jeli podivat na moje současný détéčko. Zvláštní na tom všem je to že už tenkrát když sem měl Aprilii sem si přál jednou détéčko vlastnit :mrgreen: . No a vono se to splnilo. Sorry za takovej "román" ,ale nemoch sem si pomoct a musel trochu zavzpomínat :mrgreen: :wink: . Jinak zatim si détéčko asi nechám,minimálně asi tuhle sezonu určitě,ještě se na ní vyblbnu a pak jí prodám a až budu mít řidičák na velkou mašinu tak bych si chtěl koupit nějaký velký cestovní endruo. Dost se mi líbi Honda Africa Twin ,nebo něco podobnýho. No a fotky vám sem dám zatim jen Détéčka,Suzuki nemám na digi fotkách,ale jen na normálních,takže je musim oskenovat,to samí Aprilii. Babetty někde určitě vyhrabu. Tak sorry za román,ale nějak sem se nechal unést :mrgreen:
Přílohy
Tak přesně takovouhle Aprílku sem měl,akorát mi na ní chyběli plácačky na řidítkách a neměl sem to madlo na zadním blatníku.
Tak přesně takovouhle Aprílku sem měl,akorát mi na ní chyběli plácačky na řidítkách a neměl sem to madlo na zadním blatníku.
Takovou sme měli Suzuki,akorát sme měli modrý sedlo a jiný polepy....a navíc sme si jí nechali olakovat .
Takovou sme měli Suzuki,akorát sme měli modrý sedlo a jiný polepy....a navíc sme si jí nechali olakovat .
Možná tu fotku znáte,ale v tomhle notesu žádný fotky nemám,tak je to z netu vzatý. No prostě moje Détéčko no.
Možná tu fotku znáte,ale v tomhle notesu žádný fotky nemám,tak je to z netu vzatý. No prostě moje Détéčko no.
dva krosaři a nerozluční kámoši.
dva krosaři a nerozluční kámoši.
a taková byla Tenérka,jen v jinech,tradičních barvách.
a taková byla Tenérka,jen v jinech,tradičních barvách.
Naposledy upravil(a) Mr.babetta dne 16.02.2009 16:25, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od Pašák »

Ty voe babeto to má bejt stručné a né celej životopis od narození VOE :mrgreen: :mrgreen:
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od Mr.babetta »

ZALL píše:no pěknej Kvalitní Terénní Motocykl :wink: :mrgreen:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od widle »

Pincek

ty říkáš krosení, ježdění po chodníku v lese? :mrgreen: :mrgreen:

a co třeba tohle?
Přílohy
P5170188.JPG
P5170189.JPG
P5170192.JPG
P8090150.JPG
PB080967.JPG
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od Mr.babetta »

widlíku až se dostanu na počítač s Cd mechanikou tak ti sem dám foto z pískovny a jiné jo? :wink:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Mašiny a vše kolem nich

Příspěvek od widle »

jsem zvědav...per to sem........ :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Odpovědět

Zpět na „Hobby - zájmy - koníčky“