1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno

Chcete zopakovat podobný sraz na Džbáně ???

NE
0
Žádná hlasování
NE
0
Žádná hlasování
NEVÍM
0
Žádná hlasování
NEVÍM
0
Žádná hlasování
Neviem
4
50%
Neviem
4
50%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od Shemik »

Marty mas SZ :?

Kuci, pro Vas aspon strucne. Sraz pro me pada. Mam v jiznich Cechach rozjednanou jednu zakazku, na ktere pracuji uz nekolik mesicu a kdyz jsem se konecne dostal do finale a zakazku uzavrel, tak zavrseni (podepsani smluv, predani atd) melo probehnout tuto sobotu vecer, ale bohuzel mi klienti volali s posunem na prisi sobotu. Nemohu se jim neprizpusobit, takze vzhledem k tomu, ze to tam mame pristi sobotu v 8 rano, musim tam frcet uz v patek cili pro me pada sraz. Tak tam draci aspon poradne fotte, at z toho taky neco vidim :?

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od M@rty74 »

No pánové to nás bude opravdu do čepice . . .
To Shemik - SZ jsem četl dříve nežli to zde, takže moji odpověd na SZ ani nečti :-)
Navrhuji, aby když někdo odpadne jako Shemik tak aby povinně nominoval náhradníka - Shemo pro tebe tip - ten nově získaný člen se ještě na sraz nepřihlásil tak ho k tomu dokopej :good:
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od Shemik »

Cece, ja si na toho Miru (novacka) nevzal kontakt, tak treba se jeste ozve sam :lol:

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od Skyppy »

Tak hlásím účast dalšího člena na tajemném srazu. Sice to není SAG-ista tělem a duší, ale je to účastník. Tak M@rty může upravit počet u mé maličkosti na 1+1+1+1 :good:
Shemo: MÁŠ VELIKÉ VÝZNAMNÉ MÍNUS!!!! Tu budeš muset něčím odčinit. :laugh: :drinks: :laugh:

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od M@rty74 »

Skyppy dobrá práce !!! Jen prosim upresnit - bude patrit do posadky vwaseho vwagenu nebo ma auto vlastni ???
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od Skyppy »

Bude součástí posádky našeho autobusu. :laugh:

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od crazyduke »

Marty možnost "pokud nedostanu šichtu" má HONEY a BOURÁK né???? :pleasantry:
Šémo jak jsem už říkal... chyba, že sis nevzal číslo... Já hledal to auto v Hostiviích, ale nenašel... byl to šarda 1 tmavě modrý???? Dnes tam zase jedu "cukat" tak mi písni SMS.....
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od M@rty74 »

Crazy - Sharan I - černý - lepší foto jsem nenašel . Nemáte proím někdo číslo na ramuze (Romana) ???
IMG_0314.JPG
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Dedla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 18.11.2009 22:14
Bydliště: Praha

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od Dedla »

Čau.
Fakt nic neslibuju. Pétek je pro mě asi téměř nereálný.
Navíc má prcek neštovice a jestli to bude mít další,který má dnes teplotu a další,tak se na to netěším.
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od crazyduke »

JJ Marty díkes kouknu tam dnes po něm....
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od Skyppy »

Ahoj kolegové.
Chtěl jsem se zeptat, jestli je již nějaký plán pátečního odpoledne, podvečera, noci a sobotního dopoledne. Jde mi o to, v kolik se budeme v pátek srážet :velo: na utajeném místě, abych si popřípadě v práci zajistil kratší šichtu. Jinak dělám do 16:30 a to by znamenalo, že by jsme dorazili nejdříve v 19:00. Bojím se, aby to nebylo pozdě, když přivezu i proviant :fire: :xlb: :drug: . Jinak ještě dotaz ohledně páteční večerní zábavy. Manželka si koupila novou (skoro průhlednou) noční košilku, tak se ptala, jestli náhodou nebude PYŽAMOVÁ PÁRTY :laugh: :laugh: . Nebo po Lipně raději NÉÉ :rofl: :blush:

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od M@rty74 »

No program vzhledem k počtu lidi bude pokec, opekání stankovwickych uzenin . . . A pokud dostanu data narozeni jak jsem psal tak i malá kultúrní vložka. Ale vzhledem k pocasi nevim,nevim. . . sice se tu jeden chvastal jake ze si objednal,ale rosnicky mluvi jinak . . .
Do pyžamové párty já osobně už nejdu,ale jestli nám udělá Skyppyho manželka modni prehlidku nejsem proti :-)


Jinak bych to videl na sraz tak mezi 16-18 ??? Ale o tom muzeme diskutovat - jake jsou Vase navrhy ????


Vyhlídka počasí od pátku do pondělí:
Oblačno až zataženo, zpočátku na většině území, postupně místy déšť nebo
přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 12 až 7 st.C. Nejvyšší
denní teploty 15 až 20 st.C, postupně 19 až 24 st.C.
temp.jpg
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od crazyduke »

já dělám do 16:00 tak v 16:30 můžu vyrazit.....
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od Skyppy »

Termín srazíku se blíží a nějak podezřele to tady usnulo. Děje se něco, o čem bych nevěděl??? :sorry:

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: 1.středočeský tajemný MINI sraz - STS: 1-2.7.2011

Příspěvek od M@rty74 »

Skyppy Ty si nepamatuješ tu krásnou písničku Hanky Zagorové ve které se zpívá cosi jako : usnul nám spí. . .
Psal jsem ti SZ s osvětlením jak jsem na tom momentálně časově . . .

I pro ostatní info: Zcela neplánovaně mám pracovně na krku organizaci kávového servisu jednoho zprofanovaného "malého" hudebního festivalu ( předpokládaná návštěvnost na 4 dny konání je cca 10-15 000 lidí za den-je to průměrná návštěvnost za poslední dva ročníky, takže je dosti reálná ) a to jak dvou kaváren ( pro cca 100 lidí jedna ), tak ještě kompletní nápojový servis v backstage pro vystupující a samozřejmě VIP zónu.

Bohužel o této skutečnosti jsem byl informován až 24.6.2011 pozdě odpoledne s tím, že mám celých 5 dní na přípravu...Naštěstí se mi to povedlo uhádat s naším panem majitelem tak, že mákám na projektu, zabezpečení veškeré technologie, personálu atd. jen do pátku odpoledne, kdy v 16h předám naložená auta a mám volno do sobotního poledne. Od soboty poledne dělám rychlou spojku mezi Hradcem a Prahou se zásobováním a řeším veškeré další "průsery", kterých jak doufám nebude moc.

Všem se Vám omlouvám, ale z těchto důvodů zde ve středu odpoledne zveřejním přesné místo konání srazu, protože není v mých silách udržet původně naplánované věci jako dojezd na místo se slepou mapou atd.


Program srazu je opravdu prostý - v pátek pokec, popíjení a pojídání pochutin od Skyppyho. Proto sem napiště, kdo se účastní kolik sní buřtů a klobás ať to může Skyppy zajistit. Opékat se bude na ohni. Chleba, hořčice a tácky přivezu já. Každý si vezměte něco na sezení a pokud by mohl vzít někdo nějaký skládací kempovací skládací stůl bylo by to super - rovněž tak třeba "dráty" na opékání se neztratí. Pokud chcete někdo okurky nebo beraní rohy tak je prosím kupte.

Finančně - za místo srazu se platí za jedno osobní auto necelých 50,- Kč, dá se přikoupit přípojka na 220V, toalety a sprchy jsou v ceně základu.

Skyppyho prosím o "vyvěšení" cen uzenin - ty jsem zapoměl, ale kdo byl na grilování na Džbáně, tak ví, že to není žádné finanční drama. Pivo koupíme na místě třeba do petek nebo uvidíme.

Fakt ještě jednou všem sorry - chtěl jsem to mít jiné a zajímavější, ale už jen to že nás bude 5-10 aut možná - to je omezení aktivit už samo o sobě.

Díky za pochopení !!!
Naposledy upravil(a) M@rty74 dne 29.06.2011 00:22, celkem upraveno 1 x.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“