PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od M@rty74 »

Íňo čéče to není myšleno nijak zle ! Nemohla jsi tušit co se chystá !
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Iníšek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2694
Registrován: 08.08.2008 19:35
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Iníšek »

Já vím,že to nemyslíš zle,ale je mi jasný,že těch Kabátů bylo až až o divadle nemluvě,to bylo mimo mě úplně... :blush:

I já jako fanynka Kabátů,která jezdí na jejich koncerty,jsem si je ještě neměla odvahu doma pustit... :laugh:
INÍŠEK=INÍŠKOVÁ "ANDÍLEK S ĎÁBLÍKEM"


srazík Břehy 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RuYQMK9f ... e=g-crec-u" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=E6okTN4j ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od michall »

Tak to já je poslouchám cestou do i z rachoty :laugh:
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
palros
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od palros »

Tož jak to tu pročítám vrací se mi vzpomínka na Ivánka a je to masakr znovu mi hrkly do očí slzy ale od smíchu neboj Iníšku a děkuji za supr zpracování foto do klipsu hlavně ten Dřevěný Kladrubák bomba :good: :good: :good: opravdu supr sraz věřím že budu dlouho vzpomínat :D

Uživatelský avatar
Rados sv
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 19.09.2009 21:38
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Rados sv »

Krásná vzpomínka Inišku,zvedla jsi mi náladu,ani nevíš jak. :good:

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Skyppy »

palros píše:Tož jak to tu pročítám vrací se mi vzpomínka na Ivánka a je to masakr znovu mi hrkly do očí slzy ale od smíchu neboj Iníšku a děkuji za supr zpracování foto do klipsu hlavně ten Dřevěný Kladrubák bomba :good: :good: :good: opravdu supr sraz věřím že budu dlouho vzpomínat :D
Ták ták. Já tvrdím, že tento sraz byl velice vyjímečný a originální a každý kdo byl účasten si jistě i po dlouhé době vzpomene na "IVÁNKA". Můj syn z toho byl unešený, manželka rozčarovaná a já mile překvapený. Opravdu to bylo něco tak originálního, na co se nezapomíná. Jinak Iníšku díky moc za SUPER SRAZ a všem ostatním lidičkám díky za perfektní společnost, pokec a zábavu.

Uživatelský avatar
Iníšek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2694
Registrován: 08.08.2008 19:35
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Iníšek »

Hoši,díky... :thanks: :thanks: :thanks:

Michalle,
tak to klobouk dolů,já po srazu na chvilku Kabáty z auta odsunula,dostávala jsem za volantem záchvat smíchu,
při vzpomínce na srazík... :laugh:

Palrosi,
tak to jsem ráda,že jde o slzy jen od smíchu,už jsem se bála,že Ivánek bude všech doživotní trauma :blush:
Jinak většina foteček je půjčena od Barči a toho frajera Páju "jééédu na kóóni" jsem tam prostě dát musela :yahoo:

Rados sv,
tak to mám radost,že se to líbí,jen mi nikdo moc nechce věřit,že jsem nic nepila,ale kdo mě zná,tak ví,že jsem krapátko
blázínek,takže abych si dokázala užít zábavu a pařila,alkohol nepotřebuju... :D

Skyppy,
tak to je moc krásně napsané... Můj syn z toho byl unešený, manželka rozčarovaná a já mile překvapený.
Já byla také rozčarovaná a v šoku,ale pak mě přemohl záchvat smíchu a bylo vymalováno... :laugh: :laugh: :laugh:


DĚKUJI JEŠTĚ JEDNOU ZA VWŠECHNY INÍŠKY VŠEM,KTEŘÍ JSTE DORAZILI NA SRAZÍK,
PROTOŽE JÁ SI HO KRÁSNĚ UŽILA A TO HLAVNĚ DÍKY VÁM VŠEM CO JSTE TAM BYLI...
MŮJ NÁZOR JE,ŽE SRAZÍK JE HLAVNĚ O PERFEKTNÍCH LIDIČKÁCH A TY SE TU SEŠLI,DÍKY,DÍKY,DÍKY... :thanks: :thanks: :thanks:
INÍŠEK=INÍŠKOVÁ "ANDÍLEK S ĎÁBLÍKEM"


srazík Břehy 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RuYQMK9f ... e=g-crec-u" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=E6okTN4j ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Jose1 »

Ježišikriste...!!!
Nevíte někdo, proč jsem u té konzumace sýra dělal takový xichty...??!!

Ke kauze "Ivánek"
Já se držím hesla..."jaký si to uděláme, takový to budeme mít"
A kulturní večírek s Ivanem byl super!!!!!
Nikdy jsem nic podobného nezažil a už asi ani nezažiji.....a to hodnotím pozitivně!!! :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
RamuSAG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 04.09.2010 21:48
Bydliště: Praha-Žižkov

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od RamuSAG »

Tak já ke srazu musím také ještě něco napsat. V pondělí jsem přijel do práce a oproti svým normálním zvyklostem jsem nechal zastavit linky, svolal všechny baby do hloučku a řekl jsem, tak holky teď vám něco ukážu, začal jsem poskakovat a ve stylu jose+pery, tj. ruce nahoru, vztyčený prst a začal jsem řvát "já mám rád to víno červený......", nejdřív koukaly jestli mi náhodou nepřeskočilo a pak byly mrtvé smíchy. Pak jsem řekl, tak holky, takhle se baví správná parta, skvělí lidičky. Prostě to bylo ve mě musel jsem se pochlubit. Mělo to samozřejmě dohru, protože tohle mé vystoupení šmírovala spolumajitelka firmy a taky si mě nezapoměla zavolat na "pokec", kde se mi ptala na takové maličkosti, jako jestli vím kolik stojí provoz linky apod, a jestli jsem si vědom toho jaký post u jejich firmy zastávám a kolik je mi roků a proč tedy ze sebe dělám kašpárka. Vše se mi podařilo vysvětlit včetně toho co je to SAG, protože vím, že oni jsou také klubáci, ale u Mercedesu. Zjihla a ptala se "a to vy tam jako děláte takovéhle věci ? " Tak jsem jí to všechno pořádně "vysvětlil" a myslím, že má informace ji uspokojila. Vím, že tohle mé povídání je trochu delší, ale vypovídá to o tom, že v našem životě jsou chvíle, které v nás zůstávají a tenhle sraz k těmto chvílím určitě patří. Íňo ještě jednou díky.



VW Sharan I 1,9 TDI CL 1997 66kw EGR OFF
VW Sharan I 1,9 TDI CL 1997 66kW EGR OFF

Uživatelský avatar
Iníšek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2694
Registrován: 08.08.2008 19:35
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Iníšek »

RamuSAGu,
tak teď brečím zase smíchy,úplně jsem si Tě představila,jak zastavuješ linky a paříš :yahoo: "Svařené víno červené"... :yahoo:
Jinak jsem moc ráda a šťastná,že v každém z nás,nějaké pozůstatky a vzpomínky na Iníšků srazík zůstanou... :thanks: :good:
INÍŠEK=INÍŠKOVÁ "ANDÍLEK S ĎÁBLÍKEM"


srazík Břehy 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RuYQMK9f ... e=g-crec-u" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=E6okTN4j ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Jose1 »

Mimochodem...jsem včera zjistil, že vál pojednávající o mé náklonnosti k rudému moku.......není od Kabátů!!!! :wink:
Což jsem nevěděl....(Harlej)
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Iníšek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2694
Registrován: 08.08.2008 19:35
Bydliště: VWýchodní Čechy

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Iníšek »

Jose,
to u nás ví a zná i naše Natálka,koukám,že máš ještě co dohánět... :rofl:

:yahoo: Tak Jose,Pery a ostatní kdo chcete...ruce nahoru a jedééééém... :yahoo:

INÍŠEK=INÍŠKOVÁ "ANDÍLEK S ĎÁBLÍKEM"


srazík Břehy 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RuYQMK9f ... e=g-crec-u" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=E6okTN4j ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dědek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 431
Registrován: 17.12.2007 14:21
Bydliště: Ústí nad Labem a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od Dědek »

Jéééjda, tak to jsem zase někde chyběl, a o hodně přišel... :good:
Dědek

Pak, že srdíčko není širokej pojem.... :P


Přístroj, který je pod proudem vypadá stejně jako přístroj, který pod prodem není. Lyší se jen na dotyk.....

Uživatelský avatar
pery
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od pery »

Jo jo Dědku , to my s Josem jsme tenhle song vůbec neznali , tak jsme zvedali ruce a hlásili se , aby chom se zeptali co že je to za neznámý nářez a kdo to vůbec zpívá a tak to dopadlo . :yahoo: , ještě že to tu Jíňa dala , aspoň jsem si to osvěžil.
Je to fakt Good :good:
Pokud si myslíte , že máte vše pod kontrolou, nejedete dost rychle

Uživatelský avatar
palros
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNÍ SAG srazík 2012 Břehy u Přelouče 21.9. - 23.9.

Příspěvek od palros »

Ja mam trauma ještě ted jen co vzpomenu na sraz ale jen v tom kladnem smyslu :pleasantry:
Naposledy upravil(a) palros dne 30.09.2012 09:50, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“