Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno

Sraz podzim 2013 ve Sněžném ANO nebo NE ???

ANO, proč si nezopakovat příjemné setkání na pěkném místě?
7
29%
Spíš ANO, sice bych radši jinam, ale když by nebyla jiná možnost
1
4%
Je mi to jedno
5
21%
Spíš NE - sraz sice nebyl špatný, ale radši bych jinam
6
25%
NE - určitě chci sraz jinde než ve Sněžném
5
21%
 
Celkem hlasů: 24

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Příspěvek od Marek77 »

Zdravím všechny přátele a členy SAG klubu.

Rád bych otevřel hlasování na výše uvedené téma. Totiž již několik členů klubu mě oslovilo (někteří dokonce opakovaně) s dotazem, zda neuvažuji uspořádat sraz v roce 2013 opět v RS Adamos Sněžné, kde se konal na podzim v roce 2011. Několik lidí (například crazyduke, Kazbič a další) totiž říkají, že se jim tam velmi líbilo a sraz by si tam rádi zopakovali.

Neměl bych s tím asi problém, ale nechci o tom rozhodovat sám. Vím, že například na Lipně - srazu, který pořádal Petr Dub, jsme byli také vícekrát a asi nikdo s tím neměl problém. Ale přecejen by mě zajímal především váš názor, protože sraz je dobrý jen tehdy, jsou-li spokojeni jeho účastníci (na pořádajícím nezáleží ani trochu).

Takže ptám se jasně s srozumitelně:


Sraz na podzim 2013 ve Sněžném ANO nebo NE ???

Děkuji za vyjádření (za sebe jsem již hlasoval).

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Příspěvek od crazyduke »

Mě i mé drahé polovičce se tam líbilo, malá byla také spokojená, za nás tedy ANO....
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Příspěvek od Marek77 »

On důvod toho, proč se na Váš názor ptám, je také ten, že na Vysočině moc opravdu slušných kempů není. Vlastně krom Řásné a Sněžného o jiném nevím. Co si budeme vykládat - naše požadavky nejsou přehnané - vím, že jsme parta, co složí hlavu prakticky kdekoli, ale přecejen jsou určité aspekty, které místo našich setkání splňovat musí - už třeba jen kvůli dětem. A opravdu nevím, jaký kemp nebo rekreační areál na Vysočině by mohl našim představám odpovídat. Tak mě napadlo, že třeba by se dal sraz udělat někde, kde už byl. Řásná byla myslím pěkná, ale zásadní nedostatek byl ve velikosti a kapacitě jídelny - takže Řásnou jsem s lítostí zavrhl sám. Ve Sněžném jistě také nebylo vše OK, ostatně jako nikde, ale třeba kapacita jídelny neměla chybu.

Zatím se hlasování vyvíjí tak, že spíš zájem není. Mohu všechny ujistit, že budu rozhodnutí většiny respektovat.

Uživatelský avatar
Ontario
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 17.04.2008 21:27
Bydliště: Chodov 357 35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Příspěvek od Ontario »

Já tam sice nebyl,ale jel bych se tam podívat.Já jsem pro :potlesk:
Sharan 2,0 TDI, 135 kW - 2016
Touran 1,6 TDI, 77 kW - 2013

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Příspěvek od Jose1 »

Mě (nám) je to jedno.....hlavně ať se něco děje.... :wink:
My jedeme s vámi třeba do pekla.... :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Brady7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 29.02.2008 09:34
Bydliště: Černčice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Příspěvek od Brady7 »

Jestli mohu do vás vniknout :-D na srazu jsem nebyl, ale pojedu kamkoliv s touhle bandou :-) I když to máme přes republiku, ale zase chápu že se bere ohled na ostatní. Nemůže být vše na severu. Takže jsem pro jet třeba i do rakouska na lyže :-D

Jen takovej málej typ. Byl jsme na sraze (italiancars.org) v Jihlavě, nebo u Jihlavy teď nevím. Ale našel bych to. Tam taky hezky stvořené pro sraz aut. Hodně místa, chatky, topení atd. V Jihlavě je aqvapark kde by jsme mohli jít třeba v neděli s dětma ( děti nemám :D ) ale víte jak to myslím.
Alhambra TDi 81/112kw, Stadion S22 1,5/11kw ve stavbě, Uno Turbo 1300/1600cm3 - 73/2xxkw ve stavbě, Fiat 126 (bambino = made in italia)
diagnostika, plaťák atd.

Uživatelský avatar
Brady7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 29.02.2008 09:34
Bydliště: Černčice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz podzim 2013 - Sněžné ANO či NE ?

Příspěvek od Brady7 »

Nebo pak jsem byl i zde: http://www.zeleznehory-hm.cz/1846/autokempink-konopac/" onclick="window.open(this.href);return false; Ale je to cca 7let zpět :-D Taky to nebylo špatné. Ale mylsím že klbáci z tohoto kraje vyberou dobré spaní a (obsluhu :-D )
Alhambra TDi 81/112kw, Stadion S22 1,5/11kw ve stavbě, Uno Turbo 1300/1600cm3 - 73/2xxkw ve stavbě, Fiat 126 (bambino = made in italia)
diagnostika, plaťák atd.

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“