Podzimní sraz Jesenice 2013

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Brady7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 29.02.2008 09:34
Bydliště: Černčice
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Brady7 »

Něco málo. http://uloz.to/soubory/Bradytec/sag-sra ... ika-20-22/" onclick="window.open(this.href);return false;
Alhambra TDi 81/112kw, Stadion S22 1,5/11kw ve stavbě, Uno Turbo 1300/1600cm3 - 73/2xxkw ve stavbě, Fiat 126 (bambino = made in italia)
diagnostika, plaťák atd.

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Jose1 »

...díky Katce Vodnici za uspořádání srazu ....!!
....a všem, co nelenili a dorazili.... :D

Jen tak mimochodem....Brno...sucho...slunečno....19°C.....!!
Já teda nevím, co vy to v těch Čechách vyrábíte za podzim...!! :D :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od michall »

Díky vodnici a všem účastníkům, sice jsme dorazili až v sobotu před obědem, ale i tak jsme přeci jen trochu pokecali.

Ovšem co nám zcela zkazilo náladu, bylo ubytování a restaurace. Kemp sice na pěkném místě, ale naše chatka č.1 - děs-běs. Pod matrací jsme našli pytlík s olejem a koření do čínské polévky, v "ložnici" díra ve zdi, ve dveřích chyběly střelky. Chápu, že je někdy nutné vést vodoinstalaci a "elektriku" povrchově, ale dá se to přece udělat lépe, pěkněji hned na první pokus, stačí chtít. Sobotní oběd (ačkoli měl být řízek, a byl guláš) stál za to - přes knedlíky byli vidět nejbližší klubáci, trochu se mu to přismahlo a asi ho byl lehký nedostatek, neboť já měl gulášek nejspíš naředěný kohoutkovým vývarem. Smažák byl plátkový sýr v tučném trojobalu. A večeře - takovéhle porce snad dostávají jen ve školkách. Pokud je jídlo dobré a je ho "správná míra", nemám problém s tím ho také náležitě ocenit, ale tohle ??? S nedělní snídaní jsme se raději spolehli na sebe. Obsluha též stála za to - "teď nosím guláše, kdo se přihlásí, tomu ho dám a vezmu si lístek" a "smažáky budu nosit potom". Na smažáky jsme čekali přes hodinu. Podle neověřené informace kuchař nejen že vařil (dá-li se to nazvat vařením), ale taky nandával jídlo a MYL NÁDOBÍ !?!?!? Konec dne byl završen hláškou o nezaplaceném pátečním lístku za 200Kč. Na webu kempu je uvedeno, že v chatce AN je dvojvařič a lednice, že tam ovšem není žádné nádobí se člověk dozví až na místě (stačí přece dvě skleničky, hrníček, lžičky, hrnec).

Zkrátka a dobře - za 630Kč za chatku/noc bych si představoval něco kapánek jiného. Nemusím bydlet v 5*hotelu, ale uvítám, když je čisto a vše funguje, byť to není nové.


P.S. "hromadné" WC u restaurace bylo sice novější, ovšem se studenou vodou, bez toaleťáku, bez mýdla a papírových ručníků.
Přílohy
SDC12825.JPG
SDC12828.JPG
SDC12829.JPG
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
RamuSAG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 04.09.2010 21:48
Bydliště: Praha-Žižkov

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od RamuSAG »

Tak mi to napoprvé nějak nevyšlo, takže píšu znovu. Dík vodnici za uspořádání srazu a všem účastníkům za srandu a fajnovej pokec. Opět jsme se po delší době sešli a ujistili se, že SAG rodinka žije a to je podstatné.
To já jsem na rozdíl od michalla taky netušil, že budu bydlet v přepichovém apartmánu včetně bezpečnostního klíče. A žádný trubky po zdi jsem tam neměl.
Přílohy
IMG_0907.JPG
IMG_0906.JPG
VW Sharan I 1,9 TDI CL 1997 66kW EGR OFF

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od smolda »

Tak se taky přidám... Díky všem za pokec, rád jsem vás všechny po dlouhý době viděl. Mrzí mě že si Katka naběhla na vidle s výběrem kempu. Když jsem ale večer viděl co Michall, kterýho mám za velkýho labužníka, do sebe ze zoufalství a nafalšovanýho hladu byl ochotnej nasoukat, brrrr fuj. Už vůbec nemluvím o referencích na polední guláš.
Nejdůležitější asi ale bylo. že jsme se všichni viděli a pokecali spolu o všem možným a nemožným. Hafani byly taky super, hlavně ty co byly křížený s kočkou :laugh:
Byl jsem s váma sice jen pár hodin, Iníška jsem komplet propás, ale není všem srazům konec. :good:
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od romank52 »

Tiez sa pripajame k podakovaniu za organizaciu zrazu. Boli sme prvykrat, iba na chvilu, v sobotu od obeda do do nejakej siestej. Spanilka bola paradna, ludia si skoro krky vykrutili, ked videli tolko SAGov. Na parkovanie sme vyuzili spravne miesto (vid. dopravna znacka na fotke). Kemp v peknom prostredi, pri gulasi predviedla casnicka ako vyzera naozajstna devalvacia. Za prvy si vypytala 78Kc, za druhy 85Kc a chvilu na to skasirovala niekoho pri vedlajsom stole 180Kc za dva. Ale taka malickost nepokazila prijemne stravene sobotne odpoludnie.
Přílohy
IMG_1085.JPG

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od michall »

... jen rád doplnil svůj příspěvek - kritika ubytování a restaurace je směrována na jejich majitele/provozovatele, nikoli na vodnici, která si těžko mohla vše vyzkoušet. Jí patří dík za odvahu při organizaci srazu.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
zyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Českobudějovicko

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od zyna »

Ahoj všichni,
jsme doma, u nás v jižních Čechách je stále podzim, na rozdíl od Brňáků.

Chtěl jsem jen poděkovat Katce za zorganizování srazu. Nějak jsme to při loučení nestihli.
Ostatní nedokážeš ovlivnit ani poznat z jedné návštěvy a určitě slibů jaký to bude Ok.

Díky všem za toleranci a krásný pokec.
PS Máte někdo fotky ze stezky odvahy? Moc se mi líbila bílá paní, nebo co to na mne houklo.
Za všechny ZYNA

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od M@rty74 »

Ahoj všichni, tak jsme doma také.
Katce Vodnici díky moc za všechno kolem - jak jsem Ti říkal osobně: nenaděláš nic, protože při domlouvání nic není problém, včetně slunečného počasí, ale potom skutek utek... Zažil jsem to na jaře také.

Všem zúčastněným díky za fajn pokec, snad nějak do ledna a novoroční Patperovi sleziny vydržíme :rofl:

K ostatnímu - asi nemá cenu dokola opakovat to, co je zde již napsáno.

Pokud Vodnice napíše stížnost jak říkala, jsem zvědav jaká bude odezva
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od parizek_ltm »

Ahoj,
Diky za super sraz, povedlo se.A jelikoz jsem se jel bavit,tak mi ty nedostatky nevadi ;-)
Diky vodnici !

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od parizek_ltm »

Brady7 píše:Brady a Werisek taky děkují za uspořádání bylo to opět fajn. Jen jedna věc co nám vadila. Chápem že členové co maji nebo měli sag se chtějí přijet podivat. Proti tomu vůbec nic nemám. Ale milovníci aut jako ja a ostatní si nemužem ani vyfotit auta pohromadě. Nechci tím nikoho urazit a ani se tu nějak hádat. Jen mě to mrzí. Mohly se ty auta dat třeba vedle ale né před tu krasnou řadu aut :-( to je vše co bych řekl. Poděkování za organizaci vodníkům.
Jeste aby jsi mel neco proti tomu,ze po 5ti letech,co s temahle lidma jezdim, se prijedu podivat.
Brali jsme to s Patou jako recesi a dovoluji si myslet,ze to vetsina pochopila.
Pokud jsi takovej milovnik,stacilo rict 3 slova a dali jsme to pryc, v tom zas nevidim problem ja.Ale nerict ani slovo a pak tohle vyblejt,to mi prijde skoro sprosty.
Howgh

Uživatelský avatar
vodnice
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 25.05.2008 12:32
Bydliště: Rakovník

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od vodnice »

:blush: Moc vám všem Děkuju ,že jste tak v hojném počtu dorazili.Omlouvám se všem za výběr kempu,jak psal Michal na začátku vše jak bude OK a pak realita úplně jiná.Napíši na město jak to tam vedou,že je to síla a hnus.Jsem moc ráda ,že jsem vás všechny viděla .Tak se snad všichni uvidíme na jarním sraze někde jinde ,kde bude líp.
Všem moc děkuji. :thanks:

MOJJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 09.05.2011 19:51

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od MOJJ »

I MOJJíci děkují Kátě,že pro nás všechny sraz uspořádala.Rádi jsme Vás všechny zase viděli,pokecali,dozvěděli se pár novinek a pobavili se s prima lidičkama.Pejskové byli úžasní,strašidelný les taky moc fajn,díky i za výborný dort a perníčky.Na všechny se těšíme zase příště.A VO TOM TO JE..!!!

Pája6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.09.2013 20:52

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Pája6 »

Snad jen v krátkosti.
1) Chaty A a AN jsou před rekonstrukcí. Snad se podaří a stihneme jich pár do příštího roku. Myslím že víme nejlépe co nás trápí a vše nejde opravdu najednou. Uklízečka je také jen člověk a pokud přehlédne schovaný pytlík od čínské polévky, je to nemilé, ale stát se to může.
2) Chatky BN jsou vybaveny nádobím, tuto jste měli tuším jen jednu. Ostatní chatky viz. bod 1. V současné chvíli přidáme alespoň popisek do naší internetové prezentace.
3) Nájemci restaurace byla již cca před měsícem dána výpověď a nyní běží 3 měsíční výpovědní lhůta.
4) Studená voda v centrálním soc. zařízení je dovolím si říci nesmysl. Toaletní papír byl doplňován v pátek. Pokud v sobotu nebyl, mohl mě na to někdo upozornit.
Každopádně všem děkuji za kritiku a omlouvám se za vzniklé problémy.
Pavel Kyselka, ATC Jesenice.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od michall »

V tuto chvíli ovšem oceňuji přímou reakci provozovatele kempu, nicméně:

ad1 - ale asi by bylo vhodné na to upozornit na webu nebo při ubytování. Jistě, ale přišli jsme na to při stlaní postelí, takže to nebylo nějak zvvlášť schované.

ad2 - souhlas, nejde ani tak o chybějící nádobí jako spíše o chybějící informace. Budu-li předem vědět, že v chatce nic není, vezmu si svoje.

ad3 - snad se najde někdo lepší.

ad4 - to je vlastní zkušenost. Snad kdybych čekal, že ta teplá nakonec poteče. Papír nebyl ani v jedné z kabinek.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“