JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Kamyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 08.07.2008 20:43
Bydliště: Ostrava / Karviná / Brušperk
Kontaktovat uživatele:

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od Kamyl »

No my bychom i prijeli a taky radi poklabosili, ale momentalne je Sharik ve stavu, ze by tam asi nedojel... :( Mam zrejme napraskle tesneni pod hlavou (voda v oleji sice neni), ale uz jsem postupne nechal opravit snad vsechny trubky a hadice i pomalu cele topeni a porad mi to zere tak 1,5 - 2 l vody / 100 km (uz jsem do toho vrazil spoustu penez a posledni verdikt je, ze ASI mam praskle tesneni pod hlavou a nove + uprava hlavy + prace = dalsi hromada penez s nejistym vysledkem), takze do Podebrad bychom museli udelat asi 3 - 4 prestavky + vychladnuti motoru, doliti vody a pokracovat dal... Takze Shrikem sice jezdim normalne, ale jen tak do vzdalenosti tech 100 km max... (kupodivu v zime to skoro vodu nezralo, ted jak se oteplilo, tak uz zase to dela). To bychom museli dorazit druhym autem, ale to uz by nebyl SAG a navic uz je stejne pozde... :(
Obrázek

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od M@rty74 »

Kamyle pozdě není nikdy... Stačí si zavolat do kempu - chatka určitě volná bude a jakým dojedeš autem je přece fuk...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
zyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Českobudějovicko

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od zyna »

Kamyl píše:No my bychom i prijeli a taky radi poklabosili, ale momentalne je Sharik ve stavu, ze by tam asi nedojel... :( Mam zrejme napraskle tesneni pod hlavou (voda v oleji sice neni), ale uz jsem postupne nechal opravit snad vsechny trubky a hadice i pomalu cele topeni a porad mi to zere tak 1,5 - 2 l vody / 100 km (uz jsem do toho vrazil spoustu penez a posledni verdikt je, ze ASI mam praskle tesneni pod hlavou a nove + uprava hlavy + prace = dalsi hromada penez s nejistym vysledkem), takze do Podebrad bychom museli udelat asi 3 - 4 prestavky + vychladnuti motoru, doliti vody a pokracovat dal... Takze Shrikem sice jezdim normalne, ale jen tak do vzdalenosti tech 100 km max... (kupodivu v zime to skoro vodu nezralo, ted jak se oteplilo, tak uz zase to dela). To bychom museli dorazit druhym autem, ale to uz by nebyl SAG a navic uz je stejne pozde... :(
Klidně přijeď s čímkoli.
Někteří si jistě budou ještě pamatovat sraz na Seči v roce 2007, kdy jsme se Šardou ujeli 8 km a pak jsme hodně rychle měnili auto a přijeli Fabií. A to upozorňuji, že jsem den předtím čistil Šardu, leštil, kola i kartáčkem na zuby a ono přestalo fungovat servo řízení.

Uživatelský avatar
Kamyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 08.07.2008 20:43
Bydliště: Ostrava / Karviná / Brušperk
Kontaktovat uživatele:

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od Kamyl »

Dobra, kdyz nebude vadit, ze tam nebudem Sharikem, hodim rec s mou drahou polovickou a kdyz tak bychom si domluvili chatku individualne. Urcite tady dam vedet co a jak... :) A na spanilce bychom se holt neplantali mezi dospela auta a drzeli se vzadu, jako sberaci odpadliku :)
Obrázek

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od M@rty74 »

Na 1. stranu přidána anketa - hodinový výlet lodí
Konec ankety 30.4.2016


Základní info na obrázcích, komu nestačí tak na http://www.kraljiri.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
forum1.jpg
forum2.jpg
forum3.jpg
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od Jose1 »

Tak nám se to zase pěkně zamotalo.....takže už teď vím, že žena nejede, bo MUSÍ být v práci.....
Ale to nevadí já přijedu určitě a vezmu s sebou malou. Tak doufám, že tam bude ze pár malých prťat se kterými se zabaví. Nebo si s těma taky singl chlapama ani nepokecáme.....třeba o převodovkách. :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od Jose1 »

to Kamyl.....pokud vím, tak spousta lidí jezdila poslední dobou na srazy úplně s něčím jiným, než SAG. To není to hlavní....víme....
Však přijdou časy, kdy se nám ty auta začnou rozpadat......my nemusíme.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kamyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 08.07.2008 20:43
Bydliště: Ostrava / Karviná / Brušperk
Kontaktovat uživatele:

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od Kamyl »

Mas recht Jose, ten muj milacek uz ma prece jen 16 roku a dostava celkem zabrat... Tak asi jo, pokud se v tento termin do te doby neobjevi neco zivotne duleziteho, co by nam to zhatilo, tak bychom asi dorazili v nasem miniSAGu Opel Meriva... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
petrg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 26.09.2007 11:06
Bydliště: PRAHA

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od petrg »

Ahoj lidi, nějak nebyl čas sledovat SAG a on je srazík. Pokud to ještě jde, udělám vše pro to abychom dorazily.
Ford Galaxy 1,9TDI 85KW Ghia, 2003

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od michall »

Jde, viz odpověď pro Kamyla - jen si musíš sám zajistit ubytko v kempu.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
petrg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 26.09.2007 11:06
Bydliště: PRAHA

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od petrg »

Přivezu si svoje, zamluvím misto. :-)
Ford Galaxy 1,9TDI 85KW Ghia, 2003

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od parizek_ltm »

Kamyl píše:No my bychom i prijeli a taky radi poklabosili, ale momentalne je Sharik ve stavu, ze by tam asi nedojel... :( Mam zrejme napraskle tesneni pod hlavou (voda v oleji sice neni), ale uz jsem postupne nechal opravit snad vsechny trubky a hadice i pomalu cele topeni a porad mi to zere tak 1,5 - 2 l vody / 100 km (uz jsem do toho vrazil spoustu penez a posledni verdikt je, ze ASI mam praskle tesneni pod hlavou a nove + uprava hlavy + prace = dalsi hromada penez s nejistym vysledkem), takze do Podebrad bychom museli udelat asi 3 - 4 prestavky + vychladnuti motoru, doliti vody a pokracovat dal... Takze Shrikem sice jezdim normalne, ale jen tak do vzdalenosti tech 100 km max... (kupodivu v zime to skoro vodu nezralo, ted jak se oteplilo, tak uz zase to dela). To bychom museli dorazit druhym autem, ale to uz by nebyl SAG a navic uz je stejne pozde... :(
Kamyle, ja resil kdysi to same. Ze zacatku se ztracela voda, pak se pridalo "vareni" pri jizde v tahu do kopce. Olej ve vode nebyl. Bylo by prijemne, kdyby to bylo necim jinym. U me to bylo take tesneni pod hlavou. Vec za par korun, ale ty prace kolem... A preci jen, ty motory na to trpely a 16let je krasny vek i na zenskou :mrgreen:

Uživatelský avatar
Kamyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 08.07.2008 20:43
Bydliště: Ostrava / Karviná / Brušperk
Kontaktovat uživatele:

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od Kamyl »

No jo, taky se obavam, ze to bude ta prava pricina... No budu muset to nekdy hodit do servisu uz, protoze takhle se jezidt neda...).
Obrázek

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od M@rty74 »

Kluci nic proti, ale tady je to o srazu...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
vodnice
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 25.05.2008 12:32
Bydliště: Rakovník

Re: JARNÍ SAG SRAZ - 20.-22.5.2016 Poděbrady

Příspěvek od vodnice »

:cry: Tak pánové a dámy už víme ortel nad srazem .( opět jsem se těšila).Je nám to velice líto,ale nedorazíme.Manžel změnil práci a bohužel mu vyšla šichta přesně pátek,sobota,neděle 12h .je tam nový takže si nemůže ještě vyskakovat.Tak snad příště (na podzim) se uvidíme.Hezky si to tam užijte budeme na Vás myslet jak jste redy. :sorry:

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“