POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Shemik »

Tak podsekce srazu SAGistu je na svete a je dokoncena :lol: Ctete prosim kratke info jak bude fungovat:

:arrow: Prosim, od ted kazdy, kdo bude chtit usporadat sraz na to zalozi zde v teto podsekci nove tema. Tim padem bude jeho info v prvnim prispevku, ktery pak bude moci jeho zakladatel behem cele pripravy srazu upravovat a doplnovat, podle toho jak se poradateli srazu budou hlasit lidi na sraz, ubytovani, pripadne platby a podobne, nebo take pro pripad potreby zmeny udaju o srazu.

:arrow: Prosim vsechny poradatele srazu, aby vzdy v nove zalozenem tematu na jejich sraz, aktualizovali vsechny dulezite udaje o srazu do jejich prvniho prispevku v tematu o jejich srazu. Je to z toho duvodu, ze prvni prispevek je porad na stejnem miste a lidi najdou aktualni info vzdy tam, cimz odpada neustale opakovani a dopisovani aktualnich informaci na konec tematu a tim i zbytecne opakovani stejnych informaci, natahovani a zneprehlednovani tematu.

:arrow: Prosim vzdy do predmetu - nadpisu tematu a do prvniho prispevku uvadejte dulezite info o srazu, nize Vam udelam jakysi priklad, neco jako prazdny formular a ten si tam tady odsud muzete prekopirovat a pak do nej jen doplnovat potrebne udaje.
nadpis - predmet:
NADPIS NAZEV SRAZU: termin srazu, misto srazu

prvni prispevek:
NADPIS NAZEV SRAZU: termin srazu, misto srazu

:arrow: misto: (kemp, hospoda / mesto, ves / okres / kraj)
:arrow: termin konani: (od - do)
:arrow: Mapy.CZ: (odkaz na presne misto na http://www.mapy.cz" onclick="window.open(this.href);return false;)
:arrow: GPS lokace: (souradnice GPS)
:arrow: moznost ubytovani: (hotel, chatky, auto - kemp, ...)
:arrow: moznost stravovani: (hotelova, kempova restaurace, nejblizsi hospoda-vzdalenost, jidlo s sebou, ...)

SRAZ NA SPANILKU:
:arrow: misto: (misto ze ktereho spanilka pojede)
:arrow: termin odjezdu: (cas odjezdu spanilky)
:arrow: Mapy.CZ: (odkaz na presne misto na http://www.mapy.cz" onclick="window.open(this.href);return false;)
:arrow: GPS lokace: (souradnice GPS)

INFO JAK SE ZAVAZNE OBJEDNAT NA SRAZ:
Poslat poradateli do SZ tyto informace:
:arrow: 1) nick
:arrow: 2) kolik dospelych osob + kolik deti (x)
:arrow: 3) ktere noci (patecni / sobotni / obe)
:arrow: 4) spani (hotel / chatka / auto nebo nespime)
:arrow: 5) Peníze poukazujte na účet ................ / ....... + nick
(PROSÍM NEZAPOMÍNEJTE K VAŠÍ PLATBĚ DÁVAT NICK, ABY PLATBY BYLY IDENTIFIKOVATELNÉ :!: )

(x): o ten pocet deti jde z duvodu mensich a levnejsich detskych jidel, takze zvazte, jak je vase dite male. PS: 16ti lety sharanista by se s detskou porci asi nespokojil

PROGRAM SRAZU:
(strucny popis programu srazu, co na ostatni chystate zajimaveho, atd ...)

SEZNAM UCASTNIKU SRAZU:
..........................
:arrow: Prosim, pokud mozno vsechna tato pravidla a informovanost dodrzujte, pomuzete tak ostatnim v orientaci a predejdete tak zbytecnym haldam dodatecnych otazek co, kde, kdy a jak atd. :idea: 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO PODSEKCE srazy & setkání, návod jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Shemik »

Ctete prvni prispevek :lol:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO PODSEKCE srazy & setkání, návod jak připravit sraz (-:

Příspěvek od patper »

:158: Ooooooooo,super prace cece :D :mrgreen: :D

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: INFO PODSEKCE srazy & setkání, návod jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Jose1 »

Shemik
Super nápad od tebe a super práce rovněž. X krát jsem se vracel k různým srazům a orientovat se v tom byl nadlidský úkol.
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO PODSEKCE srazy & setkání, návod jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Shemik »

Tak jsem zase pooddeloval dalsi sraziky, jde to la pomalu, je drobatko mravenci prace.
Tak jeste nejakej ten den a bude kazdy sraz ve svem tematu :lol:

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: INFO PODSEKCE srazy & setkání, návod jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Jose1 »

Potřebuješ ještě něco zjistit? Ohledně termínů, strany, třeba?
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO PODSEKCE srazy & setkání, návod jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Shemik »

Jose, diky, puvodne jsem chtel napsat, ze jo, ale rekl jsem si, ze vzhledem k tomu, ze marodim, tak neco najdu a nejak se mi to povedlo dokoncit. Ale v kazdem pripade diky za ochotu. :lol:

Takze panove a damy, podsekce SRAZY & SETKÁNÍ je uplne dokoncena a vsechny srazy jsou rozdeleny do jednotlivych temat. Tak tady prosim udrzujte poradek a po dokonceni srazu se vzdy vracejte do pokecu a oeOTte zbytecne do srazovych temat a nedelejte z nich OTpokecy. Diky za pochopeni a udrzovani poradku v teto nasi nove podsekci, ktera by nam mela pomoci udrzet poradek a prehled ve srazech, coz v jednom tematu uz prestavalo byt mozne a unosne. :lol:

PS: Pokud byste nasli v ramci nejakeho srazu jiny mensi podsrazik, ktery jsem neoddelil, tak mi sem hodte odkaz a ja ho oddelim.
8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Shemik »

Tak panove, kdo pripravi dalsi srazik :?: :lol:

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Marek77 »

Přemýšlím o tom...

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Galaktický Aleš »

Napadla mě taková šílená myšlenka - co takhle udělat vodu? Před dvěma lety jsme s dětmi jeli Sázavu a bylo suprově. Letos jsme měli jet na Ohři ale nakonec z toho sešlo. Rád bych zase zamával pádlem, jenže nemáme nikoho kdo by do toho šel s námi a trochu znal některou z řek.
Aktuálně sleduji možnost alespoň víkendu na Moravici, Opavici nebo Opavě. Nemá někdo zkušenosti s touto vodou?

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Marek77 »

Mám opravdu dobré zkušenosti s Ohří, kterou jsi tu nabízel. Jsem od Karlových Varů a jako dlouholetý vodák jsem ji přirozeně prozkoumal mnohokrát. Znám ji od Chebu po Klášterec, tedy přes 60 km.

Nicméně nejsem si jist, zda by sraz SAG (tedy rodinný sraz s mnoha maličkými dětmi) mohl býti pojat jako vodácká akce (osobně, i přes letité zkušenosti, bych do toho s dětmi nešel), a to ani přesto, že Ohře je velmi klidná řeka "rodinného typu". Mnoho lidí nemá se sjížděním řeky žádné zkušenosti, třeba nikdy v lodi neseděli - takoví by měli co dělat sami se sebou, aby se neudělali dřív, než odrazí od břehu. Jak by potom mohli zvládnout ještě děti (navíc mají-li jich víc, třeba jako já)?

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Shemik »

No ta voda je zajimavej napad, ale jak rika Marek, s tema malyma deckama by to asi bylo tezky. Ja osobne jsem zacal vodacit v 2. tr. zakladky, sjel jsem vetsinu rek CR a nejvickrat samo Vltavu u ktere jsem vyrostl. Tu uz bych mohl jet snad i poslepu, takze tam bych nebyl mozna spatnym pruvodcem (i kdyz uz par let nejezdim, ale to se pry, jako jezdeni na kole, nezapomina :lol: ), ale take to moc nevidim s tema deckama a bezpecnosti, ohledne vodackych zkusenosti nebo mozna spise nezkusenosti asi povicera lidi.

Nicmene jsme kdysi, kdyz jsem byl uplne prtavej a nebylo to na lod, tak vzpominam, ze jsme jezdili s par rodinama k Vltave jen kempovat a taky to bylo celkem bajo. Ono uz i to kempovani je asi pro mamky s malyma prckama dost terenni zalezitost, ale bylo by to rozhodne bezpecnejsi a rozsirilo by to ci spise mene omezilo, pocet potencialnich "ucastniku zajezdu" :lol: Zvolit jeden kemp s prijemnou hospudkou, vzit samo kytary a ostatni vercajk a tam se od patku a soboty sjet a zakempovat do nedele :lol:

Takto by mi to, kdyz uz, pripadalo pruchodnejsi :lol:

PS: Nicmene to samo tu vodu pro par tatku na otrlejsich mamek s vetsima ci otrelejsima deckama, take nevylucuje, akorat by to asi nebyla akce pro masy :lol:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od vilik »

No, AquaSAG sraz není špatná myšlenka. Jen mám obavy, že by to byla spíše kategorie minisrazu. Ale nic proti tomu. Jen si dost dobře nedovedu představit realizaci. Někam se sjede pár (pár desítek) aut, o která se bojíme, necháme je stát někde u vody a pojedeme lodičkou po proudu. Pak zpátky vlakem? Autobusem? .... ??? Nebo část posádky zůstane v autě a pojede do cílového přístavu, kde bude čekat na zbytek, až je přinese voda... :tit: ? U některých účastníků by to bylo 50:50, někdo jezdí na srazy sám, to už si vůbec nedovedu představit. :?
Spíš bych to viděl na způsob, jak píše Shemík. Jinak je to stejné, jako u minisrazíků. Když se dá dohromady parta lidí, může si sraz udělat podle svého gusta. Ovšem nikdy to nebude a ani nemůže mít formát Lipna a Pištových srazů, popřípadě jiných, které jsou naprosto univerzální. :wink:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
Galaktický Aleš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 638
Registrován: 16.07.2008 12:53
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od Galaktický Aleš »

AquaSraz by určitě nebyl z kategorie GIGA. Přece jen to je outdoor což ne každý může/chce.

Pokud jde o autíčka, my jsme měli jen 2 a jezdili kyvadlově. Tedy ráno obě auta sjela po proudu do cílového kempu, tam se jedno zaparkovalo a druhým jeli řidiči zpět do výchozí stanice. Odpoledne jsme dopádlovali k tomu spodnímu a tím se zajelo pro "horní" auto. Díky 7 sedačkám se tak dá obhospodařit jedním SAGem pěkná grupa kánoí.

Výhodou bylo, že jsme některé věci (kytary, stany, spacáky atd.) nemuseli táhnout loďmo což zjednodušovalo plavbu pro začátečníky.

Navíc je jen na dohodě, zda by třeba někdo s nečekal dole v kempu s autíčkama. Třeba se najde někdo, komu by vartování v kempu vyhovovalo více než pádlování.

P.S.: samo že se nám jednou stalo, že jsme dojeli dolů a zjistili že klíče od spodního auta leží v tom horním. Pomohly České Dráhy. :D

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: POKEC o srazech & setkáních, INFO jak připravit sraz (-:

Příspěvek od vilik »

Přiznám se, že já maximálně sjížděl náš obecní potok v neckách ještě v době, kdy nám ve třídě na stěně visel Novotný. Ale možná bych se přemluvil a vyzkoušel to s nějakým zkušeným říčním vlkem. :mrgreen:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Odpovědět

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“