Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jarní sraz SAG: Lipenská přehrada: 16.-18. 5. 2008
PříspěvekNapsal: 08.04.2008 15:18 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

941

Český Krumlov

Ahoj lidi.Přečetl jsem si toho dost a jelikož i já mám možnost vás pozvat k nám na jih,tady je má nabídka http://www.hotel-racek.cz/web_1/c1.php. Sice sem ještě nic takhle velkýho neorganizoval,tak nemůžu zaručit výsledek,ale zkusit se má všechno.Kamarád ten hotel vlastní,takže bysme domluvili cenu.Už takhle mi ale přislíbil nocleh v hotelu za 200,-kč na osobu a na chatce za 150,- kč na osobu.Ale muselo by to bejt buď koncem května,nebo potom až v září nebo začátek října.Program bych konzultoval s už osvědčenýma pořadatelama.

INFO K JARNÍMU SRAZU SAG NA LIPNĚ

:arrow: Sraz pořádá Daber, profil s kontakty zde: memberlist.php?mode=viewprofile&u=3428
:arrow: Termín konání: pátek 16. až neděle 18. 5. 2008
:arrow: Místo konání: jižní Čechy, Černá v Pošumaví, Hotel Racek, zde:
http://www.mapy.cz/#x=132282467@y=13115 ... _145639297 8)
GPS: 48°44'8.823"N, 14°6'0.143"E
:arrow: Sraz na spanilou jízdu Českým Krumlovem, ve 13.00 hodin, na parkovišti před LIDLEM, zde:
http://www.mapy.cz/#x=132833776@y=13146 ... _131464784 8)
GPS: 48°49'33.07"N; 14°19'59.89"E

PROGRAM SRAZU:
daber píše:
Hlavní program začíná v sobotu 17.5.2008 ve 13:00 hodin na parkovišti Lidlu v Českém Krumlově.Po sjednocení a focení by měla být spanilá jízda centrem města a poté společný oběd v jedné zdejší restauraci.Poté odjezd na hotel Racek do Černé,kde budou nějaké zábavné činnosti s přispěním nás všech.Večer bude minidisco.
Cena ubytování na hotelu je 200,-kč na osobu/děti pod 10 let 100,-kč/pokoje 2+1
chatka je 150,-kč na osobu/děti polovina/pro 4 osoby
Na občerstvení se vybírá záloha 250,- na dospělého a 150,- na děti/každý podle uvážení jak je dítě velké.V ceně(pouze jídlo) je započítán oběd v Č.Krumlově,večeře a snídaně na hotelu Racek.Také případný průjezd městem.
Pokud někdo jednu z těchto částí nebude absolvovat,napište mi SZ a cenu upravíme.
Peníze poukazujte na účet 3002004156/5500 + nick
Plus jak jsem se dozvěděl nějaká ta prekvapení :lol:

CYKLO a IN-LINE vylet na srazu SAG na Lipne
Blizsi informace zde: :arrow: viewtopic.php?f=50&t=16281&p=745618#p745618 :!:

Kuci, Vy co uz vite jiste, ze na Lipensky sraz SAG pojedete, sem od ted zavazne piste tyto informace:
1) nick
2) kolik dospelych osob :?: + kolik deti :?: (x)
3) ktere noci :?: (patecni / sobotni / obe)
4) spani :?: (hotel / chatka / auto nebo nespime)

(x): o ten pocet deti jde z duvodu mensich a levnejsich detskych jidel, takze zvazte, jak je vase dite male. PS: 16ti lety sharanista by se s detskou porci asi nespokojil :lol:

Seznam účastníků Jarniho srazu SAG na Lipne:
Daber / 2+4 (?+?) / patek sobota / místní ...................................(peníze dorazily)
Shemik / 2 / sobotni noc / hotel ................................................(peníze dorazily)
Kazbic / 4+1 / sobotní noc / hotel (dva pokoje). ............................(peníze dorazily)
Vilik / 5 / sobotní noc / hotel ....................................................(peníze dorazily)
Alikvosa / 3+1 / páteční a sobotní noc / hotel ...............................(peníze dorazily)
Matyasss / 2+1 / sobotni noc / hotel .........................................(peníze dorazily)
Abeljozef / 1 / piatok a sobota / hotel .....................................(----------------)
petrg / 2+2 / patek sobota / hotel .........................................(----------------)
Bitvi / 2+2 / páteční a sobotní noc / hotel .................................(peníze dorazily)
Jose1 / 2 (?+?) / pátek sobota / hotel ......................................(peníze dorazily)
Zyna / 3 / sobotní noc / chatka ...............................................(peníze dorazily)
Ivan142 / 1 / pátek a sobota / chatka s Pištou ................................(peníze dorazily)
PistaHufnagl / 1 / (patek) sobota / chatka s Ivanem142 .....................(peníze dorazily)
Patper / 2+2 / patek sobota / hotel .............................................(peníze dorazily)
Matisek / 1 / sobota / auto .......................................................(peníze dorazily)
Midar / 4 / sobotni noc / hotel ..................................................(peníze dorazily)
Matuf / 4 / patek, sobota / hotel ..................................................(peníze dorazily)
Dědek / 1 / pátek, sobota / auto ..................................................(peníze dorazily)
Jenda / 1 / jen spanilka ............................................................(platba v hotovosti)
Sarikk / asi jen spanilka ............................................................(----------------)
JardaHes / asi jen spanilka nebo Lipno .........................................(----------------)
Rammi / asi jen spanilka a odpoledne Lipno ....................................(----------------)
Max22 / nevi jiste, takze mozna

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?
PříspěvekNapsal: 08.04.2008 16:54 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Dabere jdi do toho, Hotel Racek znám, je to super místo.
Lipno je krásná země, kde jsem strávil mládí. To by bylo super. :lol:

Jasne Jozef, srazu muzeme udelat kolik chcem a jezdit z jednoho na druhej. :lol:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?
PříspěvekNapsal: 08.04.2008 17:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

567

Náchodsko

Souhlasím se Shemikem a jako první se hlásím :ura1: že přivezu něco KRÁSNÉHO A DOBRÉHO :mrgreen: .Tak a teď záleží na Daberovi :D Myslím že Lipno nebude špatný.A když to bude jinde přivezu to taky :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 17:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1946

Rakovnicko

Možná pomalu nazrává čas pro Shemíka, sesumírovat návrhy a dát hlasovat, ať se to někam pohne. Čas kvapí.

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 17:20 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2244

CHOMUTOV

Paráda,paráda.Začíná se blýskat na lepší časy.A jak jsem psal o té pomoci Daberovi,tak mám pro děti vymyšlenou hru na bázi elektriky (co jiného čekat od elektrikáře).Udělám a přivezu.Líbilo se mi minule jak Patper přivezl chůdy ze svého truhlářského oboru.
O děti se nebojte,bude to na baterie :D No a takhle když se přidá každý,tak o dětech nebudeme vůůbec vědět.A my si budeme moct v klídku s Bitvim "vylít" hlavu :P

vilík
Ještě aspoň dva dny vydržať.Mám něco rozjednáno.

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 17:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

941

Český Krumlov

Dobrá domluvím termín,kdy bude ještě volno a dám to shemikovi ať dá hlasovat.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 18:31 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

JJ, ja bych udelal hlasovani, ale zatim neni o cem hlasovat. Pokud by slo o hlasovani mezi navrhy, tak do ted byl jen jeden. Takze Dabere a vlastne vsichni, kdo o necem uvazujete, je potreba zjistit volne terminy, bylo by dobre mit moznost na vyber alespon ze 2 terminu, ape pokd by u dane moznosti byt termin jen jeden, tak to nevadi. A dale je poztreba zjistit kapacitu ubytovani, pocty chatek, pokoju, parkingu a take moznosti stravovani, hospody stanky, atd.

Tak zjistujte a do konce tydne to sesumirujem a udelame nejake to hlasovani 8)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 18:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

941

Český Krumlov

Shemiku už to mám všechno naštudovaný.Chatky maj kapacitu na 120 lidí,cena 150,- na osobu.Na hotelu kapacita 63 osob s cenou 200,-na osobu.Jídlo v restauraci s tím že na vybraný pokrmy mi udělá cenu.Tak samě mi udělá cenu i na pivo,jen se tam točí eggemberg,ale je tam hold i lahvový(gambáč a plzeň).Parkoviště před hotelem má dostatečnou kapacitu a prostor na hulákání je taky velkej,což ti asi nemusím připomínat.Předběžně jsme se bavili o termínu 23-25.5.2008,tak uvidíme.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 19:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2096

Severní čechy

V Č. Krumlově je parádně a kolem Lipna taky.Nedávno jsem tam byl vykládat.Shemík mi dělal navigaci po telefonu,tak jsem mu říkal,že je to tam super.A taky jsem viděl,kde Shemík vyrůstal :wink:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 19:16 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Dabere parada, takze Te muzu brat zavazne :?:

Kazbici a Ty taky dej vedet co nejdriv a pokud byste meli terminy stejne tak dame hlasovat, nebo jinak muzeme udelat srazu i vic. Vzhledem k tumu ze to je na ruznych koncich republiky, tak by se verim dobre uzivili oba. Pripadne i ten u Jozifka v Trnave. Koneckoncu misto jednoho velkyho muzeme jich mit vic vetsich, ale jak nas znam, tak jich budeme mit vic vetsich. :lol:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 19:18 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Dabere spanilka skrz Krumlov, to by byla fakt dobra akce :lol:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 19:19 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

260

chomutov

Zdarec chlapy,
pohnuli jsme se správným směrem, lokalita krásná. Kéž by vyšlo počasí. Už teď se na vás všechny těšíme. Určitě bychom dorazili také. :P

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 19:43 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

941

Český Krumlov

No shemiku,to víš že sem na spanilku krumlovem pomýšlel a už sem taky začal prošlapávat cestičky.Jen jak víš v krumlově už bude sezona,takže všude plno lidí,ale pracuju na tom.Jinak ten termín bude stoprocentní zejtra.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 19:53 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

OK, Zitra si to potvrdime 8)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.04.2008 20:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5489

Praha-Rakovnicko-Praha

A dalsi 'sraz' 2.8. - Monaco + doprovod Hostu na svatbu :D

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]