Jarní sraz SAG: Lipenská přehrada: 16.-18. 5. 2008

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od kazbic »

Jose1

:D Pěkný.Až do dnes jsem si myslel,že mám stříbrňáka.Je vidět že jsem se pletl,ale je to holt auto k "sežrání" :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od patper »

...jen jsme neprovedli spolecne foto :cry: :!:

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od kazbic »

No joo člověče fakt.Takových lidiček a nikdo si na to nevzpomněl.Škoda.A nebo že by jsme to o víkendu zopakovali a nafotili ? :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od patper »

Nojo no a to jsem mel i stativ... Chtel jsem v sobotu,ale nejak jsem odpadnul :oops:

Uživatelský avatar
alikvosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: chomutov

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od alikvosa »

Ahoj mám všechny pozdravovat od Babičky, moc se jí to líbylo a už se těší na další sraz. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od Shemik »

Tak zasilame srdecne pozdravy jak Alikvosovic sympaticke babicce, tak i Matufovym velmi milym rodicum, se kterymi jsem se seznamil. :lol:

No a s tou spolecnou fotkou jsme to nejak propasli. Ja tenhle vikend stejne zas opet jedu do CK, tak Vas kuci cekam v sobotu v poledne pred Rackem a napravime to. :lol:

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od golfgti16vv »

jak tak koukam na fotky ze srazu tak mne mrzi ze jsem tam nebyl ale bohuzel jeste nejsou hotove spz ale pristi sraz urcite navstivim

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od pistahufnagl »

človíčkové, slyšel jsem už 2 názory od "mladších" členů tohoto klubu, že by se jim takový sraz líbil, ale že se jim nechtělo "vtírat" do "staré party" klubáků, kde se všichni známe. Chápu, že třeba z těch osobních narážek na foru takový pocit mít můžete, že někteří mají k sobě blíž než jen jako návštěvníci a ono to tak opravdu je, ale neznamená to, že srazy se pořádají pouze pro ně. Ba právě naopak. Ti co se znají, se navštěvují i během roku, bez ohledu zda sraz je nebo není. Sraz je tu právě pro to, aby noví klubáci mohli poznat ty ostatní a naopak. Rodina SAGistů by se právě tak měla rozrůstat. Vždy se těšíme kdo z nových tváří, kterého známe jen pod jeho přezdívkou na foru se přijede ukázat a budeme si moci spojit nick s konkrétním obličejem.
Tak prosím všechny SAGisty, kterých je tu na foru požehnaně, přijeďte na příští sraz bez ostychu. Jsme sice jedna velká rodina, ale s otevřenou náručí, která ochotně adoptuje nekonečně mnoho dalších majitelů některého z vozů SAG. (SharanAlhambraGalaxy). :D :lol: :D :lol:
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od Marek77 »

S tím nelze než souhlasit :wink:.

Pro příklad: Já jsem na tomto fóru cca rok. Na sečský podzimní sraz jsem dojel víceméně jako naprostý novic, který podle přezdívek znal asi 20 lidí - ale konkrétně nikoho. A to přijetí a přivítání ve chvíli, kdy jsem se objevil ve dveřích hotelové restaurace, to bych opravdu každém přál zažít. Prostě jsem si připadal, jako bychom se všichni znali několik let.

Takže tímto se připojuji k Pištovi (a ostatním "starším" klubákům) - neváhejte ani chvilku a koukejte se na nejbližší akci přivalit (třeba i s rodinkami), neboť na srazech této společnosti lidí jste vždy srdečně vítáni.

Uživatelský avatar
vw frog
Závodník
Závodník
Příspěvky: 534
Registrován: 22.04.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od vw frog »

Pišto krásně si to napsal.Až jsem musel zamáčknout slzičku.Po tom,co napsal Marekk77 mě ještě víc štve,že jsem nebyl.Myslím si,že nebudu lhát,když řeknu za ostatní NOVÁČKY,že si vážíme Vašich rad tady na fóru a otevřené ,,NÁRUČI,,.Líbí se mi,že nejste uzavřená komunita a že mezi sebe přijmete jakéhokoli nováčka,co si koupí krásný auto.Je to nejen o lidech ale i o lásce k našim mazlíkům. frog
SHARAN I 1,9TDII1998,81kW SKATER
Prodejce nových vozů SEAT

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od patper »

Pisto - krasne napsano :999:

Jinac,ted se budeme pripravovat na "Vilikovu" svatbu :!: To znamena,ze se sejdeme v Monacu :D

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od Marek77 »

V tu dobu bych měl být na západě - chci se u našich a u dětí zdržet na dovolenou. Odtud to mám k Vilikovi necelou stovečku kilometrů. Není tedy vyloučeno, že se na svatbě jeho dcery taky ukážu.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od Shemik »

pistahufnagl píše:človíčkové, slyšel jsem už 2 názory od "mladších" členů tohoto klubu, že by se jim takový sraz líbil, ale že se jim nechtělo "vtírat" do "staré party" klubáků, kde se všichni známe. Chápu, že třeba z těch osobních narážek na foru takový pocit mít můžete, že někteří mají k sobě blíž než jen jako návštěvníci a ono to tak opravdu je, ale neznamená to, že srazy se pořádají pouze pro ně. Ba právě naopak. Ti co se znají, se navštěvují i během roku, bez ohledu zda sraz je nebo není. Sraz je tu právě pro to, aby noví klubáci mohli poznat ty ostatní a naopak. Rodina SAGistů by se právě tak měla rozrůstat. Vždy se těšíme kdo z nových tváří, kterého známe jen pod jeho přezdívkou na foru se přijede ukázat a budeme si moci spojit nick s konkrétním obličejem.
Tak prosím všechny SAGisty, kterých je tu na foru požehnaně, přijeďte na příští sraz bez ostychu. Jsme sice jedna velká rodina, ale s otevřenou náručí, která ochotně adoptuje nekonečně mnoho dalších majitelů některého z vozů SAG. (SharanAlhambraGalaxy). :D :lol: :D :lol:
PRESNE TAK !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od daber »

Pišto napsal si to ouplně přesně a trefně.To sem ani netušil,že by někdo nechtěl ject jen kvůli tomu,že je tady nějaká stará garda.

Uživatelský avatar
petrg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 26.09.2007 11:06
Bydliště: PRAHA

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: Jarní sraz SAG Lipno 16.-18. 5. 2008

Příspěvek od petrg »

Souhlasim s Markem77. Na Sec jsem se jel jen podivat a proste parada. Takze na lipno jsem dorazil mezi prvnimi a zase parada. Dik vsem za perfektni vikend. :wink:
Naposledy upravil(a) petrg dne 21.05.2008 20:25, celkem upraveno 2 x.
Ford Galaxy 1,9TDI 85KW Ghia, 2003

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“