nějaká stará plánování srazů ......

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Tak já jedu.V pátek 20.4 mám mít odpolední,už jsem si zamluvil volno.Jen ještě nevím kolik nás bude.Tři,možná čtyři.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

pistahufnagl píše:
Shemik píše:No jasan, jedu a vezmu si nejspíš 2-lůžkovou chatku, kemp je super, už se těším, ale musím konstatovat, že to vše je z mé strany na 99%, protože je to na mě taky moc dopředu, závazně to dokážu potvrdit nejdřív tak měsíc předem, práci holt neporučím.

Ale divím, že to v tom kempu chtějí závazně potvrzovat tolik dopředu. Jednak 4 měsíce předem je fakt dost a pak v dubnu to tam určitě nebude plný, já myslím, že kdybych přišel i bez závazný objednávky, tak v dubnu se chatka i flek v kempu najdou i tejden předem. Něco jsem se nakempoval a jezdil i dubnové víkendové vody, jarní odemykání řek a tak a téměř vždy jsme v kempech byly téměř sami a lidičky na nás koukali jak na zjevení, tak bych se divil, že by tento kemp míval touto dobou plno. Pišto nedávaj tam jídlo a pití zdarma s obsluhou nahoře bez? To bych chápal, že tam bude nacvaknuto i v lednu.

Jinak pokud by bylo potřeba, tak s čímkoli co bude v mých silách píchnu.
Taky mě to trochu překvapilo, ale další víkend je kemp plný celý na nějakou firemní akci, další víkend tam je sraz trabantů a pak až do podzimu pořád něco. Na tento náš víkend zatím mají zamluvené jen 2 velké chaty, tak jsem to bloknul s tím, že jim dám do středy vědět zda bude aspoň nějaký zájem, aby je případně mohli nabízet dál. Ale zatím je zájem minimální, tak nevím jak dál. Počkám do zítřka a uvidíme.
No tak uvidíme ještě podle zájmu, ale myslím, že tudy cesta nepovede, problém je, že za 1 nebo 2 dny určitě nedáme dohromady dostatek závazných přihlášek, je to fakt moc narychlo a spousta lidí se sem na fórum dostane třeba jen jednou tejdně. Nechal bych tomu zatím volný průběh, alespoň dle mych zkušeností je potřeba ten srazík, resp. ten konkrétní termín nechat alespoň měsíc běhat éterem fóra (což teď ještě bude u spousty lidí omezeno vánocema) a pak se teprve začne projevovat konkrétní zájem. Na nějaký první závazný objednání kempu bych to viděl nejdřív na únor březen. Vypadá to, že tento kemp bude asi dost frekventovaný, tak bych to tam domluvil tak, že zatím nejme schopni závazně rezervovat tolik míst tolik předem, takže musíme počkat na zájem a pokud zájem bude a v kempu místo také, tak teprve pak závazně zapykáme místa. Kdyby tam už měli obsazeno, tak bych to jako tragošku neviděl, na termín na konec dubna toho seženeme i během ledna a února dost a taky v pěkných kempech.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 19.12.2006 10:41, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

A nebo to můžeme udělat úplně volně. Řekněme si, že se o tomto víkendu tam sejdeme a kdo bude mít zájem ať si ubytování zamluví sám. Kdo příjde déle bude mít samozřejmě menší výběr. Někdo bude třeba chtít přijet jen v sobotu bez noclehu. Co vy na to?
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

No viděl bych to dohodnout se tak 14 dní předem aby si mohl každý zorganizovat čas.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Jo, videl to nekde mezi. Rekl bych, ale ze termin budeme muset urcit driv nez 2 tydny predem, alespon tak mesic, aby s tim mohli lidi pocitat, 2 tydny predem by mohlo byt na dost lidi pozde, ale predbezne se muzeme zkusit dohodnout klidne i driv, na terminu bych se prubezne domlouval behem unora brezna tak na dubem kveten, ale nejpozdeji tak mesic mesic a pul pred srazem by jsme ho meli znat. A Pisto pokud bys to daval dohromady, tak ten kdo bude chtit mit jistotu, tak by Ti napsal zavaznou objednavku a ten kdo to nemuze rict predem by si proste objednaval ubytko sam. Mame kazdy jine moznosti, tak to musime nejak zohlednit.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Rezervaci jsem právě zrušil. Měsíc předem je pro mě strašně krátká doba. Protože máme hodně aktivit, tak plánuji víkendy už na příští rok - něco mám už i na prosinec, takže se bojím, že měsíc dopředu už to bude náhoda pokud budu moct jet. Ale třeba to vyjde.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Ahoj,sraz urcite :wink: ,ale je to na nas take moc brzo :cry: Ja to mam podle prace a bohuzel tak 3tydny do predu maximalne :oops: Ale den tam urcite vyhrabu na 99% :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No me by se take hodilo vedet to vic nez mesic predem, ale ctyri mesice je pro spoustu lidi fakt strasne moc a 14 dni bude bezesporu pro hooodne lidi zas strasne malo, musime delat kompromisy. Ja myslim, ze by nemel byt problem domluvit se na terminu rekneme cca do pulky az konce unora, tj 2 az 2,5 mesice dopredu na obdobi kolem prelomu kvetna a dubna. Kdo bude chtit rezervuje si misto hned po vzniku terminu, tj 2,5 mesice predem a ti kteri to nebudou vedet takhle brzo, si budou rezervovat mista prubezne az do srazu. Cim pozdeji si bude dotycny rezervovat misto, tim bude jeho sance mensi, ale tou sanci myslim treba sanci na chatku, ale sance na ucast na srazu, na pripadne prespani v aute ci ve stanu a tak se pro nikoho nesnizi, musime brat na zretel, ze nekdo proste driv rezervovat nemuze. Takhle dame sanci rezervovat vsem, jak tem co to porebuji vedet nekolik mesicu predem, tak tem co se dozvi zda budou moci jet i jen par tydnu pred srazem, ale vlastne i tem co se vubec neohlasi. Take totiz pocitejme s tim, ze se tam prijede podivat pravdepodobne i spousta neohlasenych a tady ve foru neregistrovanych lidi, protoze si to tady na webu prectou a proste prijedou. Ale jak rikam na konci dubna je naprosta vetsina kempu volnych, jde o vybrani dobreho kempu (kolik bude k dispozici chatek, restaurace, moznost vytapeni atd.), protoze prece jen dalsi vec je, ze prelom dubna a kvetna byva jeste dost chladne pocasi na spani v aute nebo ve stanu a obzvlast budete-li chtit vzit ratolesti. Proto budou chatky dulezite hlavne pro rodiny, kdyz bude teplo, tak je to jedno, proto si take ted uvedomuji, ze nevim zda bychom chatky nemeli nechat hlavne tem s detmi, ale o tom vsem jeste plkejme az do srazu nebo minimalne do konce unora.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

OK. Mezitím by nám někdo, kdo už na nějakém tom srazu byl, mohl povědět, jaké to tam bylo.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No ale i tak me napada, a uz jsem to tu naznacoval pred nekolika dny, zda by bylo rozumne hned prvni sraz poradat na 2,5 dne. To je totiz fakt dost velka akce, na kterou je potreba pripravit program a krome ubytovani i spoustu dalsich veci. Kluci verte mi, poradal jsem srazy tech CB-cek, ty byli jednodenni a i ty mi dali zabrat a vim, ze pokud ta akce ma za neco stat, tak je potreba ji dukladne pripravit a naplanovat, abychom tam pak na sebe neciveli a lidicky nam druhy den neodjizdeli s pocitem, ze uz vsechny stejne znaj a Sharyky uz taky videli, tak pomalu pojedou.

Ja bych se zpocatku drzel pri zemi a usporadal prozatim jen takovy odpoledni setkani nebo i celodenni srazik, ale zatim asi bez oficialniho a planovaneho ubytovavani. V tuto rocni dobu by to bylo snazsi asi hlavne pro rodinky s minisharanistama. No a od rana do vecera se toho da stihnout az az. Trochu se poznat, poklabosit, Sharyky si ukazat, mensi burzicku na dily usporadat a treba i nejaka ta srandicka a soutezicka by se s odpoledni pro zacatek asi jen preprodukovanou muzikou vesla. Kdo by to mel blizko muze prifrcet na 10 ci 11 hodinu a kdo dal, tak prifrci po obidku no a vecer kdo bude chtit a mit sofera ci soferku, muze u dobreho moku posedet (nebo se samozrejme i ubytovat a zustat do rana) a kdo nebude moci nebo chtit, pofrci vecer k domovine. Rekl bych, ze i s timto scenarem bychom se nenudili, nejakou tu zkusenost pobrali, peknych Sharyku, dobreho jidla a piti i srandy s mamkama a detma si uzili.

mike.vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mike.vw »

chlapi,vždyt se po celé republice pořádají srazy k tomu určené,autohifi,tuning....někdy je to na letišti,někdy na soukromém pozemku ,někdy v kempu.co takhle se přidat k nějakému z nich? stačí si vybrat v kalendáří pořádajícího ten či onen sraz a tam se sejdeme?zábava,občerstvení a zázemí je zajištěno vždy....byl jsem už na dost takových srazu a většinou super akce.Rád bych si s váma pokecal a skouknul vaše sharany. :wink:

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Osobně se mi teda nechce jet jen na sraz, ale když už někam pojedu, tak to chci spojit i s prohlídkou toho místa - příroda, památky a tak. Myslím, že to něco jiného než tuning srazy, nebo nabušený auta mladých nevyřáděných kluků.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

souhlasím s pištou, nedávno byl v Plzni u Tesca sraz VW a bylo to docela divný, takový snobský, každej se chtěl jen pochlubit jaký má křídlo a spojler ve předu a jak mu prdí výfuk. Jak tady pročítám fórum tak si myslím, že tady by určitě o žádný snobismus nešlo. Myslím si, že jsou tu fajn lidi co opravdu chtěj poradit a pomoct druhému. Můj názor je, že první sraz někde v průsečíku cest se v klidu srazit a na rozjezd by stačil ai jen jednodenní abysme zjistili jestli nám to půjde tak dobře i ve skutečnosti jako tady na netu. Pro sraz jsem určitě. Čekáme sice koncem února přírůstek, tak ten duben už by snad mohl nějak vyjít.
Jarda

mike.vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mike.vw »

a ty myslíš že jsou tam jen samí frajírci??? hele pořádali jsme sraz v kempu Křivonoska u Hluboké n/Vltavou a nebylo to o žádným machrování,ale záleží samozřejmě na lidech...např.kluci z ford-focus.cz,se minulý rok domluvili na tom samém o čem se mluví zde... o pohodovým srazu fandů do focusů na Hluboké,tak nevidím důvod uspořádat něco podobného,nebo to i s někým skloubit.A památek na Hluboké je dost,i Zoo tam je.....je to na každém

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

říkal jsem jen že to tak na mně působilo. Nerad bych se někoho dotkl. A myslím že (pohodový) sraz je supr.
Jarda

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“