nějaká stará plánování srazů ......

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
hony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 12.03.2008 13:31
Bydliště: NOVA PAKA

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od hony »

rád to konečně zažiju na vlastní kůži.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Takže, pánové, všechno je jinak.

Přednesli jsme s Dědkem na fóru Ford-Galaxy nápad, že byste se možná rádi zúčastnili plánovaného srazu na Rozkoši.
Šeredně jsem narazil. Dá se říci, že jsem byl téměř rozdrcen tvrdou pěstí totalitní moci :-(.

Bylo mi vysvětleno, že se jedná o sraz uzavřené společnosti lidí a vnější vetřelci tam nejsou vítaní. Prý je tento sraz koncipován jako "První sraz uživatelů fóra Ford-galaxy.cz" a přes to vlak nejede.

Takže se moc omlouvám, že jsem se angažoval a snažil se řešit předem neřešitelné - prostě to nejde a nejspíš se nedá nic dělat. Mrzí mě to, to mi věřte.

Chtěl bych zde na základě této situace prohlásit, že jednání tamního organizátora srazu se mi nelíbí a nemohu se s ním ztotožnit. Nikdy na žádném z předchozích srazů, kterých jsem byl účasten, se nic takového nestalo. Nezažil jsem, že by se někomu bránilo se zúčastnit nebo že by se sraz uzamkl jen pro nějakou skupinku vyvolených a vnější vetřelci byli odpuzeni.
Nechci, aby to vypadalo jako provokace, ale na základě toho všeho jsem svou již potvrzenou účast na tom srazu zrušil (třeba ze solidarity nebo ať to každý bere jak chce), protože si myslím, že tak, jak jedná tamní organizátor, se "kamarádi" nechovají.

Ještě jednou se omlouvám. Sám si především z časových důvodů organizování srazu nemůžu dovolit (rodina a studia mi to prostě nedovolují). Ale jsem přesvědčen, že se zde najde schopný člověk, který SAG sraz uspořádá a já konstatuji, že takového srazu ve společnosti takových lidí se rád zúčastním.
Naposledy upravil(a) Marek77 dne 30.03.2008 14:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Subi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.03.2008 20:45
Bydliště: Lomnice n.Pop.

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Subi »

Já bych to tak černě neviděl, není všem dnům konec. Jde taky o to jakým způsobem se to přednese a projedná :wink:

Člen Galaxy-fóra, Galaxy 1,9TDi
Naposledy upravil(a) Subi dne 30.03.2008 14:45, celkem upraveno 1 x.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Můžeš to zkusit sám.............

Já jsem na "tvrdou pěst" administrátora toho fóra narazil už po několikáté a rozhodně to nemám zapotřebí. Dokonce zvažuji, že z tamního fóra úplně odejdu.

Uživatelský avatar
Subi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.03.2008 20:45
Bydliště: Lomnice n.Pop.

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Subi »

Rozhodně by to byla škoda, já jsem nováček a neznám ani jednoho z vás, ale doufám, že budeme mít možnost se sejít a řádně pokecat :)

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od widle »

Marek77: škoda, ale dík chlape za snahu.....
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Tamní organizátor (kterého můžete znát i z tohoto fóra pod nickem SKYPE) míní uspořádat něco jako "malou grillparty" pro zvané. Nevím jak jiní, ale pro mě je cesta 300 km tam a 300 km zpátky na otočku "jen" na grillparty pro zvané trochu luxus.
Když už se organizuje sraz a když už na něj mají přijet lidi, měl by to být sraz většího formátu, aby se účast lidem vyplatila (ve smyslu mnoha příjemných zážitků, poznání nových lidí, dovědění se nových informací) - přece jen něco to stojí.

Na grillparty si můžu sednout na dvoře za barákem a přizvat souseda - nemusím letět přes půl republiky.
Naposledy upravil(a) Marek77 dne 30.03.2008 16:02, celkem upraveno 1 x.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Nicméně pokud byste měli zájem uvažovat o kempu Olšovec v Jedovnici u Blanska, můžu sehnat nějaké kontakty. Pořádáme tam podzimní LADA srazy a pokaždé to bylo moc příjemné. Sám se organizace srazu ujmout nemůžu, ale rád pomohu aspoň takto.

Uvědomuji si, že je to dost "na konci světa" a především pro západněji žijící SAG-isty by to bylo dost daleko. Je to asi 25 km severo-východně od Brna, mezi Blanskem a Vyškovem v samém srdci Moravského krasu. Je tam neuvěřitelně krásně. http://www.olsovec.cz

GPS: http://www.mapy.cz/#x=138484890@y=13332 ... _145639297

http://www.olsovec.cz/foto/pohl.jpg - na této fotografii je vidět celý kemp. Srazy pořádáme na tom plácku úplně vpravo. Jedná se o louku situovanou do mírného kopce, v horní části louky jsou roztroušené chatky, z nichž některé zasahují až na okraj lesa. Na tu louku se v pohodě vešlo přes 60 žigulíků a ještě cca polovina louky byla volná.


Pouvažujte, popřemýšlejte. O nic nejde, je to jen takový nápad. Kdyby se to stihlo do 14.června, byly by ceny nižší (je to považováno za mimosezonní termín). Osobně bych preferoval víkend 6.-8.červen, ale samozřejmě se rád přizpůsobím většině.
Navíc jak se tak dívám do kalendáře, zjišťuji, že květnové svátky jsou ve čtvrtky, což by se možná dalo rovněž využít k pořádání srazu. Někteří z nás by si jistě mohli na pátek zajistit dovolenou a přijet třeba už ve čtvrtek odpoledne nebo během pátku. Takže druhý termín, který by třeba mohl připadat v úvahu, by mohl být o měsíc dříve než termín prvý, a sice 8.(případně 9.)-11.květen.


Jak jsem psal výše - o nic nejde. Když napíšete, že to není právě ono nebo že je to moc mimo dosažitelný koridor většiny účastníků nebo kterýkoli jiný důvod, prostě to přejdeme, jako bych nic nenapsal. Prostě mě to jenom tak nějak napadlo............... :wink: .

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

Patper

Název tématu je ....velký jarní sraz SAG.Svatba je 2.8.Myslím,že by tento termín ani neprošel,pááč plno lidí bude na dovče (včetně mně).

Shemik

Co ta lokalita u D1 jak jsi vzpomínal ?
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
PetrB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 05.10.2007 12:40
Bydliště: Hulín

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od PetrB »

To Marek:
8O 8O 8O
Dívám se, že dokážeš překroutit úplně vše, co z tebe vypadne. Tvrdá pěst dopadla pouze na to, že dnes je vše vyřízeno a domluveno a že od prosince, kdy se vše domluvá nikdo tuto myšlenku nenavrhl, ani Ty, jak jsem ti již psal. A za druhé bylo jasně řečeno, že pokud se někdo dostaví na tento srazík, tak bude vítán, ale bohužel již nejde moc čarovat s organizací, která je již nasmlouvána a zaplacena.
:D

Uživatelský avatar
Matisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 26.09.2007 17:30
Bydliště: Tábor (Lažany)
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Matisek »

Jo takže už víme že se koná sraz Galaxy ale to nás ani tak moc nezajímá :? nás by spíš zajímalo kdo udělá sraz SAG který je si myslím základ pro celé fórum :wink: já bych ho velice rád uspořádal bohužel ve čtvrtek mám termín narození malého SAGÁČKA a do toho ještě práce a škola :cry: velice rád vás všechny uvidím když se tedy najde nějakej hrdina bude mu patřit asi vděk nás všech 8)
Mám rád svoje auto SAG :-) Galaxy první generace 1.9 TDI 66 kw r.v.1996 :-)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

[quote="kazbic"]Patper

Název tématu je ....velký jarní sraz SAG.Svatba je 2.8.Myslím,že by tento termín ani neprošel,pááč plno lidí bude na dovče (včetně mně).

To mas asi pravdu,ale zase je to dost casu dopredu se o to pokusit,zda to neklapne :!: :wink: :D
:idea: Co ostatni :?: :!: :idea:

Uživatelský avatar
majatrabi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od majatrabi »

Místo, které navrhoval Marek77 se mi zda optimalní. Slovenští přátele to budou mít taky blíž.
Tak že bych navrhoval, kdo je z okolí Brna, by mohl uspořádat sraz. :wink:
Alhambra 1,9 TDi-PD 85kW AUY 2001
Jen létání je krásnější...Obrázek

Uživatelský avatar
Dědek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 431
Registrován: 17.12.2007 14:21
Bydliště: Ústí nad Labem a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Dědek »

Tak Marku dlouho jsem se rozmejšlel, ale musím reagovat, to co jsi předvedl dneska na galaxy foru, a rozumnej člověk, který si to přečte mi dá za pravdu, že máš opravdu nějakej šialen komplex, asi opravdu potřebuješ nějakého odborníka, aby ti poradil, protože věřím tomu, co jsi tam dneska vyváděl, by jsi nikomu takhle do očí neřekl, ale já jsem takovej, že si s tebou tu schůzku klidně domluvím a řeknem jsi to z očí do očí, znám lidi tady i tam a jestli chceš machrovat tímhle způsobem a urážet lidi jen tak z recese , nebo jestli k tomu máš nějakj důvod, tak si to vyřeš s tím dotyčným, jak říjkám z očí do očí a netahej do toho jiný nezasvěcený (myslím si o tom své), ani je pořádně nevyslechnout a nepochopit, to opravdu značí o tom jakej si člověk, nechci nikoho urážet, ale měl by si se nad sebou alespoň trošku zamyslet.....

Klucí co mne znáte, tedy poznali, omlouvám se, ale musel jsem zareagovat... :roll: tohle bylo i na mne moc... :roll:
Dědek

Pak, že srdíčko není širokej pojem.... :P


Přístroj, který je pod proudem vypadá stejně jako přístroj, který pod prodem není. Lyší se jen na dotyk.....

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

:158: tak jsem to prelouskal na 'galaxi foru'.... 8O a 8O a 8O a 8O a 8O a 8O a 8O
Jsem netusil ze je - skoro az :minzdr: nalada mezi Galaxi a VW clubem :(
No nic,radsi se tu nebudu rozepisovat :| si to tam prectete... :cry: :adr:
Jdu :zzz:
Pat :D

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“