Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 313 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?
PříspěvekNapsal: 03.04.2008 18:01 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Tam to znam, bydlel jsem 1,5 roku v Tabore, ten rybnik jsme meli cca 3 km od baraku.
Je to pekne misto. Tak se na to jihocesi vrhnete :lol:

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?
PříspěvekNapsal: 03.04.2008 18:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.09.2007

112

Tábor (Lažany)

Já vím myslel jsem si že jsi vzpomeneš :)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 04.04.2008 08:37 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3829

Myslím si stejně jako kazbič, že nemusí celá kompletní organizace ležet na bedrech jediného člověka. Přestože by se jistě v našich řadách našlo pár lidí, co by to bravurně zvládli, myslím si, že nikdo z nás by organizátorovi případnou pomoc či vlastní nápad neodmítl. Tím chci říct, že pokud to bude v mých omezených možnostech a schopnostech, jsem připraven s organizací srazu případně pomoci (zavolat, zajistit, dojet a okouknout a podobně).

Renault Clio III 1,2i 55kW (*2012)

PříspěvekNapsal: 06.04.2008 03:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2096

Severní čechy

Co se týče Marka 77,tak je mi jedno,kdo co o něm píše a jestli něco napsal na galaxy foru,je mi jedno.Nelezu tam,protože galaxi nemám,ani o to nestojím (Myslím jejich forum).S Markem jsem si docela dobře na Seči púokecal a mám na něj svůj názor a jestli někde ulít,to se stane každýmu.
S tím srazem by se mělo začít něco dělat,než bude pozdě s počasím,atd.Jestli se bude čekat na to,až se vrátí tamten z dovolený,nebo tenhle,tak se nic dít nebude.Jestli bude jarní,nebo letni je mi taky jedno (hlavně aby byl).Klidně i na Moravě,tak je taky hezky,nebo na Slovensku,co ty na to abeljozef ?

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 06.04.2008 22:53 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3915

Trnava

No aby som to upresnil. Rad by som sa aj pokusil nieco zorganizovat ale najskor ziadam vsetkych clenov nech vyjadria svoj nazor ci su ochotny ist za zrazom aj na Slovensko. Dalej mam jednu moznu predstavu kde ten zraz zorganizovat aj mozno zo zaujimavimi atrakciami ale musel by som sa stretnut z riaditelom istej organizacie ci by bol ochotny takyto zrazik u nich povolit. Moznost uspechu s touto myslienkou a udelenia suhlasu neviem do predu odhadnut. Ak suhlasit nebude stratil som zatial svoj jediny napad a budem musiet hladat ine varianty. Ak by som aj suhlas dostal budem potrebovat aj nejaky cas, a asi zopar rad od ludi ako je pistahufnagl alebo patper ako to mam zorganizovat nakolko je to prvy krat co sa o nieco take pokusim. Z tohoto dovodu by som to videl skor na jesen za predpokladu ze sa mi podari to co by som mal v hlave.

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 06:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1946

Rakovnicko

Letos nemám plánovanou žádnou zahraniční dovolenou, takže pár dnů na Slovensku bych bral.

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 08:00 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3829

Z mé strany rovněž není problém. Slovensko je překrásná země, mám tam i velkou rodinu a vždycky se tam rád vracím.

Renault Clio III 1,2i 55kW (*2012)

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 12:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.09.2007

112

Tábor (Lažany)

No je to trochu z ruky :( ale když budou ostatní souhlasit tak se podřídím :D

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 13:05 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2244

CHOMUTOV

No a právě vwo tom to je.Když jsme chtěli s Bitvim udělat sraz u nás na severozápadě v Selském dvoře,tak se ozývaly hlasy,že je to z ruky.Na Slovač klidně taky pojedu,ale měli by jsme stát nohama na zemi.Kolik nás tam bude ?

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 14:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.03.2008

2611

Brno

Já to mám z Brna stejně daleko na všechny strany, takže mě je to jedno. A tak si říkám, že bych teda taky někam zajel se střetnout tady s těma anonymníma lidičkama u kterých už vím jak vypadá převodovka, podvozek, turbo jejich auta, ale jak vypadají oni, mě furt nějak uniká :-)
Zorganizovat ovšem sám něco, tak to snad později. Ale i o tom uvažuji.

http://www.avjose.cz

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 15:00 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.02.2008

438

Kamenná

KLUCI taky je mi to jedno z Šumperka to mám stejně daleko a když do toho něco nevleze taky bych jel.

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 15:28 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Bitvi:
Souhlas, Marek77 je pohodovy typek, jen obcas jde na veci drobet impulzivneji, nez ostatni a mozna se v par vecech vyjadril ne zrovna presne a kdyz se takovy lidickove potkaji dva ci vic, tak nemusi ani jeden z nich byt spatny, ale i tak to obvykle skonci nejakym tim povykem. Nic vic bych za tim nedavnym humbukem nehledal. Souhlas bitvi, jsme jen lidi a tim bych to ukoncil.

Me pri poruse meho Sharana po ceste na Secsky sraz Marek velmi pomohl radou, coz mi umoznilo na sraz vubec dorazit, za coz mu jeste jednou diky. Takze ja myslim, ze pohoda a dal bych to neresil. Howk. :lol:

Kazbic:
Take souhlas, pro srazik u Jozifka na Slovaci rozhodne jsem, ale spise bych ho nekoncipoval jako hlavni jarni ci letni megasraz. Jde o tu ucast. Jak pise Kazbic, i na uplnem zapade uz by asi byla omezena, natoz pak na Slovensku. Obavam se toho, ze ted by tady hodne lidi napsalo "Slovensko jasne, pohoda" a pred srazem si teprve lidi uvedomi jaka je to dalka, kolik penez a casu na cestu, jak narocny to je pro deti a malokdo pred srazem napise, ze ze si to jen rozmyslel, nebo ze si teprve uvedomil tu dalku a pak by to tu mohlo byt same "neco mi do toho vlezlo, dite marodi a podobne". :!:

Cili Jozifku srazik udelej, to co nakusujes zni docela tajemne ale i lakave cili mohla by to byt dobra, ale predpokladam, ze spise mensi akce. Ja bych, pokud by zrovna byl casek a chechtacky pravdepobne jel, ale uprimne bych daval prednost srazu s vetsi ucasti, coz asi hodne lidi. 8)

Proto bych ten velky sraz smeroval nekde po Cechach :lol:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 17:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

941

Český Krumlov

No chlapy na slovač je pro mě trošku z ruky,tak bych jako hlavní sraz bral spíš něco ve vnitrozemí.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 18:30 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1725

Královéhradecko

Vyzývám všechny potencionální organizátory aby se nenechali ničím odradit. Udělejte sraz tam, kde to máte svému srdci nejblíže.. Zatím tady jen každý naříká a vyzývá ať někdo jiný sraz udělá a když se někdo odváží přihlásit že ho zorganizuje, tak je lynčován. Samozřejmě že třeba do Aše nepřijede tolik lidí jako do Jihlavy, ale myslím, že srazy by se měly přizpůsobovat jejich organizátorům a ne obráceně. Tedy mluvím o srazech s programem. Zamluvit kemp bez ničeho může kdokoliv kdykoliv kdekoliv.

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 07.04.2008 19:00 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Pisto nesil, nikdo nokoho nelincuje. Ja myslim, ze je fuk kde ten sraz bude, jen pokud by melo jit o ten hlavni sraz, tak Slovensko je opravdu hodne daleko. Proto rikam, Slovensko ano, jen to nejspis bude o dost mensi akce, nez byly dosavadni megasrazy cili pokud chceme aby tam prijelo hodne lidi, tak proste musime bliz, komu se bude chtit na sraz jet skoro 500 km, obzvlaste s malyma deckama, ktere tady ma kazdy druhy :?:

V porovnani s tim Slovenskem jsou Kadanaci za rohem. Cili i ja jsem driv rikal, ze uplny zapad neni moc strategicky, ale z tohoto pohledu, kdybych si mel vybrat, tak asi i pro vetsinu lidi z Cech klidne ta Kadan. Coz ale samo nema vliv na delani srazu kdekoli jinde i na Slovensku, jen jak rikam, nebyl by to tam asi megasraz. :lol:

Pro megasraz, tak aby na nej mohlo prijet co nejvice lidi by byly idealni stredni a vychodni Cechy ci jizni Morava, to je docela hopdne velky rozptyl. Kazbici a Ty by jsi si to u vas vzal na hrb :?:

ICQ   Profil

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 313 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]