nějaká stará plánování srazů ......

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

Kazbic

1 - mam je rad [nechci aby je tam nekdo sejmul]
2 - asi je tam tezko zabavim [ pro deti je to tam tak na hodku, podivat se a hura nekam na
hriste]
3 - ja jsem na tom stejne [ podivat se a hura nekam]
4 - o manzelce ani nemluvim :pila:

To vso :oops:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Bitvi, ja myslim, ze o Monacu nikdo nerikal, ze je daleko. Monaco je v pohode a ubytovani po zkusenostech uz neresime, to at si domluvi kazdy sam.

Jinak deti tedy nemam, ale take nevim v cem je problem s detma na VW srazu? Ono ostatni klubaci jsou mladsi a mozna budou drobatko rozpustilejsi nez my, ale deti snad nezerou, vetsinou taky pari jen vecer v hospode tak jako my a jak psal Kazbic, program pres den pro nas a deti si tam prece muzeme udelat uplne nezavisle na nich. :lol:

No Pato, Tve body 2, 3 a 4 se s ucasti ostatnich klubaku nijak nevylucuji, vyjit si nekam nam ostatni klubaci branit urcite nebudou (ale take pokud vim, tak na nsich srazech nikdo nikam nechodil), nicmene jak rikam s nima s klubakama se tyto body nevylucuji, skoro bych rekl, kdyz uz, tak naopak.

A ten bod 1, nevim no, nepletes si to s Mimoni? Tam bych deti opravdu nebral, ale Ty myslis, ze to na srazech nasich klubaku vypada jako v Mimoni, ze tam jezdi ozrali a podobne :?:

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

patper

1- proč by je tam někdo sejmul ? To není akce typu tuningových srazů.

2- už jsem psal-zábavu pro děti by jsme museli připravit sami dopředu.

3- vždyť na našich srazech si také nikam nejezdil.

4- manželka také nikam nejezdila když jsme měli sraz.
:wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

Kazbic se ptal - ja jsem odpovedel :wink:
Jasne ze myslim Mimon...
Je to muj nazor - nikomu ho nenutim :idea:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Shemik »

Pato v poho, o nuceni nejde, jen me take prekvapuje, ze to vidis az tak drsne. Ja myslim, ze az takova zver to na klubovych srazech snad neni, ale neresil bych to, pokud byste na tom s Bitvim trvali, tak to udelejme mimo klub. Na ten klubacky sraz i tak planuji ze cihnout asi dorazim a ten nas bychom tedy planovali mimo. 8)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

Jasne :D take to nemyslim ze rozhodne neeee :idea: Ale asi bych jel sam - nebo jen na chvilku se podivat :wink:
Mam zafixovene ty 'tuning party' :( a to neni pro rodinu :|

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od vilik »

Byl jsem vyzván k vyjádření, tak toliko činím.
V podstatě se jedná o dvě varianty.
1. Na ten víkend se uspořádá sraz poblíž Rakovníka, nejspíše v osvědčeném Monacu. Sraz by musel vzít do svých rukou někdo jiný, než já. Už tady byly náznaky od Patpera, ale nic mu nepodsouvám. Odjezd svatebčanů je krátce po poledni z Rakovníka do Mariánské Týnice a po obřadu zpět. Cesta k obřadu a zpět by se mohla spojit se Spanilou jízdou.Rodiny Sharanistů se samozřejmě zúčastnili také (pokud budou mít zájem), jen by se musel trošku upravit zasedací pořádek v autech. Myslím, že už se navzájem trochu známe, takže by nebyl problém, aby například Bitvi vezl rodinu Patpera a Patper vezl svatební hosty a tak podobně. To by se řešilo na místě. Před a po jízdě by probíhal normální program srazu. Bohužel není v mých silách zúčastnit se obou akcí najednou. To snad chápete. Jistě pochopíte i to, že nejsem schopen nakrmit celou Sharanistickou bandu, už jenom proto, že se nikdy dopředu neví, kolik lidí přijede.
Protože svatební veselice bude od Monaca docela blízko (pár stovek metrů), sám zorganizuji únos nevěsty mezi Sharanisty, i kdybych ji měl svázat do kozelce a přivést na žebřiňáku. :lol: Kdo jste byl na prvním srazu v Monacu, tak ji znáte.
Nevýhoda je, že je to v plné dovolenkové sezóně. Ale s tím nic nenadělám.

2. Nebude sraz. Pak bych potřeboval zajistit 8 kusů aut, já budu deváté, na odvoz svatebčanů tam a zpět. Pro posádky bude připraveno občerstvení.

Takže závěrem. Bylo by super, kdyby to vyšlo se srazem. O nějakém zásahu do soukromí, nebo něco podobného nemusíte mít strach. Pokud se dohodneme na akci spojenou se srazem, postarám se o medializaci. Pro ostatní klubáky (VW)to možná bude inspirace a takových akcí bude víc. Jen ta naše bude první. :lol:
V Každém případě, ať do dopadne tak, či onak, nebo úplně jinak, svatba se nezruší a zeměkoule se nepřestane točit. :lol:

To je vše, co se týká srazu & svatby z mé strany.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

Selský dvůr

Odepsán.Chtějí zálohu 3 měsíce předem a nejspíš by nestačila kapacita chatek.Mají tam 9 dvoulůžkových a dvě čtyřlůžkové,což je pro předpokládaný počet 40 lidiček málo.Ostatní ubytování by neprošlo cenově. :(
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od patper »

Viliku,tak se sejdem a trosku to proberem :idea: zda by to vyslo :D co ty na to :?:
O sraz bych se samo postaral ....
P.S. a ostatnim dame co nejdrive vedet :wink:

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Bitvi »

Shemik píše:Pato v poho, o nuceni nejde, jen me take prekvapuje, ze to vidis az tak drsne. Ja myslim, ze az takova zver to na klubovych srazech snad neni, ale neresil bych to, pokud byste na tom s Bitvim trvali, tak to udelejme mimo klub. Na ten klubacky sraz i tak planuji ze cihnout asi dorazim a ten nas bychom tedy planovali mimo. 8)
Shemiku,já na ničem netrvám,jem mi jedno ke komu se přifaříte,ale já s rodinou na tenhle sraz nejedu.To si radši uděláme víkend u Patpera.
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

Bitvi

Dobře, tak to jste dva,ale nás tu je 309 kusů.Budeme muset udělat hlasování až příjde čas. :wink:

Celé se mi to zdá vwo hov*ě.Je nás tu tolik a vyjadřuje se k tomu pár lidí.Špatný přístup :cry:
Naposledy upravil(a) kazbic dne 08.04.2008 09:02, celkem upraveno 1 x.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Bitvi »

kazbic píše:Bitvi

Dobře, tak to jste dva,ale nás tu je 309 kusů.Budeme muset udělat hlasování až příjde čas. :wink:
Ale já se o nic neprosím,chápeš to?Já radši pojedu k Patrikovi.Je mi jedno co bude dělat dalších 309 kusů,jestli na tenhle sraz pojedou,nebo ne.
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od kazbic »

Ale já se také o nic neprosím,jeď třeba do pr*ele nebo k Patrikovi.Já jedu na sraz VW-CLUBU :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od Marek77 »

Pánové, koukám na to a pokusím se reagovat:

Kemp na Řásné má pro mě samé výhody a pozitiva. Především proto, že je to ode mě co by kamenem (z Třebíče skutečně dojdu pěšky, když na to přijde). Navíc je tam velmi krásně a na sraz je to místo víc než vhodné.

ALE: Víkend, který je termínem pořádání srazu, je sudý. V sudé víkendy mám dle rozhodnutí soudu v péči děti, za nimiž jezdím do Sokolova. Takže pokud by to celé bylo takto, musel by se tento sraz obejít beze mě.

Tím samozřejmě nechci, aby se na mě kvůli tomu brali ohledy, to rozhodně ne - kdyby se na každého "fňukala" měly brát ohledy, nikdy by se sraz neuskutečnil. Jen mě mrzí, že sraz "za humny" a já v tu dobu budu na druhém konci republiky. Kdyby to byly prázdniny, mohl bych si děti vzít třeba na týden k sobě a společně s nimi přijet na sraz, ale v červnu to nepřipadá v úvahu.

Škoda.......... :(

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: SRAZY A SETKÁNÍ: kdo a kde zorganizuje velky jarni sraz SAG?

Příspěvek od abeljozef »

Ludia vy pisete takym tempom ze to nestiham citat. 8O

V sobotu by som sa mohol stretnut z uz spominanym riaditelom a tam uvidim ci da suhlas alebo pohorim. Dam Vam vediet.

Ja osobne na nas SAG zraz pridem za vami kamkolvek, ale na VW zraz tak to ma tiez az tak strasne nelaka (ono seat by tam asi aj trochu moc svietil) ale hlavne to co sa mi lubi na nasich zrazoch ze je to viac o ludoch ako o tuc tuc a nuningu. Na zraze golfov to asi vyzera trocha inac lebo sa tam stretava "mladsia generacia" a ja osobne som radcej za nieco kludnejsie. Mozno sa mylim a zijem v nevedomosti, ak je to tak tak ma opravte.

Inac ak by sa konal zraz v kombinacii z Vilikovou svadbou tak na ten ak mi v tom nieco akutne nezabrani pridem tiez. 8)

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“