1. SRAZ SHARAN-ALHAMBRA-GALAXY v ČR 5.5.2007 Monaco-Rakovník

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

1. SRAZ SHARAN-ALHAMBRA-GALAXY v ČR 5.5.2007 Monaco-Rakovník

Příspěvek od patper »

Nazdar,tak co ten sraz :?: Muzu zaridit u nas {Rakovnik} motokary,ctyrkolky,vyrivka,ubytovani,atd... Je to dobrej napad,nebo jaky je to napad :lol:

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daber »

To ale neni vůbec špatnej nápad.to bych si nechal líbit,takovej servis a je to pro všechny dostupný místo.Já sem pro.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Parada :lol: Ja sem hodim jeste par foto pro predstavu-az to tam vyfotim :oops: Jinak deti tam muzou take jezdit-na ctyrkolce+trenazer WRC.A dobre tam vari :!:
Tak navrhnete datum :!: :wink: :!:
Naposledy upravil(a) patper dne 20.02.2007 20:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Já bych řekl že rok 2007 by byl pro konání srazu dobrý. Pokud souhlasíte navrhněte roční období, pak měsíc a den už asi necháme na patperovi. 8O Že by třeba středa, i když úterý by taky nebylo marné. :lol:
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
ferlich
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ferlich »

Všechny Vás zdravím. pokud by měli být na srazu v hojném počtu zastoupeni i moraváci a je jich dost, bylo by vhodné najít místo někde uprostřed republiky a hlavně ne prostředek týdne.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Měli by jsme asi začít tím,jestli to udělat na víkend (čemuž odpovídá návrh PATPERA),a nebo na jeden den (PISTAHUFNAGL). :?: :?: :?: Až se sjednotíme v tomto bodě,můžeme pokračovat dál.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Tak pro predstavu :arrow: http://www.rallycrossteam.cz/monaco3.html" target="_blank :wink: Pokud se dohodnem,tak to zaridim :wink:

Uživatelský avatar
lapaja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lapaja »

Ahoj ,, TY jo PATPER tohle máš u vás? No tam bych se hned nastěhoval :lol: , hlavně ten trenažér to nemá chybu. Jsem pro Rakovník. Moc pěkný,tam se nebudeme nudit.

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daber »

No patpere,je to fakt dost dobrý,ale když sebou vezmu svý 4 kluky,tak si myslím,že by se to mohlo udělat až na podzim,abych něco našetřil.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

TO:daber
Jak jsi tohle dokázal ? Čtyři kluky. :roll: Já mám dvě dcery a jednu vnučku.Chlapa žádnýho :cry: ,pokud nepočítám psa. :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

lapaja píše:Ahoj ,, TY jo PATPER tohle máš u vás? No tam bych se hned nastěhoval :lol: , hlavně ten trenažér to nemá chybu. Jsem pro Rakovník. Moc pěkný,tam se nebudeme nudit.
Taky tam jsme casto :!: Znam se s majitelem :wink: A taky jsem tam uz neco vyhral :oops:
První zleva je Jirka Jupa.Ten byl nejrychlejší (čas 29:743 s), ale jel mimo hlavní závod. Druhý zleva je Dan Adam (ten se úspěšně prokecal až do finále). Třetí zleva byl PAVEL OPAT na celkovém třetím místě s časem 31:055 s. Přivezl s sebou do MONACA i úspěšného bratra PETRA OPATA, čerstvého MISTRA SVĚTA v orientačním létání, jinak v civilu pilota Boeingu 737. Čtvrtý zleva je na fotce nejrychlejší muž MARTIN BOUŠEK s časem 30:003 s. Druhý zprava je celkově druhý nejrychlejší závodník PATRIK PERGNER s časem 30:153 s. A první zprava je MAJITEL MONACA, úspěšný rallycrossový závodník, několikanásobný Mistr republiky a Vícemistr Evropy Pavel Koutný, kterému děkujeme za to, že nám umožnil uskutečnit tuhle parádní akci. A ještě nesmíme zapomenout připomenout že jezdila i děvčata a nejrychlejší TEREZKA ZÁBRANSKÁ dosáhla pěkného času 41:990 s . Více se o MONACU dozvíte na http://www.rallycrossteam.cz" target="_blank <http://www.rallycrossteam.cz/> .
Přílohy
6024149[1].jpg
6024149[1].jpg (33.33 KiB) Zobrazeno 2381 x

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Příspěvek od abeljozef »

Ak by som sa mohol pridat tak by pre mna osobne by bol lepsi vikend. Ale prisposobim sa aj cez tyzden.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

abeljozef píše:Ak by som sa mohol pridat tak by pre mna osobne by bol lepsi vikend. Ale prisposobim sa aj cez tyzden.
Jak mohol - musis :lol: Tak to je mazec,jestli dorazis,nebo nad tim aspon uvazujes :wink:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravim, souhlsim s Kazbicem, nejdrive je potreba shodnout se na delce a umisteni srazu na vikend ci tyden. O srazu v tydnu bych vubec nepolemizoval, tim bysme odrizli spoustu lidi, takze ja jsem urcite pro vikend. Co se tyka delky, tak jak uz jsem tady psal driv, vzhledem k tomu, ze to bude poprve bych nedelal zadnou monstrozitu jako Pá-Ne, to by byla fakt velka akce a tu by bylo potreba opravdu dukladne pripravit, ovsem pokud by se tak velkych priprav nekdo chtel ujmout, tak samozrejme proti nejsem. Jinak bych byl pro jednodenni sraz na sobotu od rana do vecera, ale take jak jsem psal driv, nebyl by problem, pokud by nekdo chtel zustat a ubytoval se tak ok. Cili pokud by nekdo chtel prijet driv nebo odjet pozdeji, tak no poroblemo, ale oficialne bych byl pro celodenni sobotu. Tak piste piste lidicky a az se trochu shodnem na tomto, tak se posuneme k terminu a dalsim vecem. 8)

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Sobotu bych viděl také jako nejschůdnější.A potom,můžeme o tom dát hlasovat.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“