Barttisovo polo

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Skrat-G4 »

Barttis píše:Dneska namontovanej novej zadni aerotwin sterac :)
Uz jsem ho stihl i zaspinit :lol:
dobrej sterač, mám ten stejnej 8) A to rádio je super. Kéž by moje auto měla najeto jako to tvoje :mrgreen:

Uživatelský avatar
Barttis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Barttis »

Tak někdy ty kiláky najetý taky melo...ja ma ted 89 000 tuším takže ta stovka se blíží....
S radiem jsem maximalne spokojen....

Uživatelský avatar
Barttis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Barttis »

Tak přihodím nějaký jarní foto, foceno dneska s ELJEFEM...Snad si už konečně taky založí svůj topic... :lol:
Přílohy
P1060597.jpg
P1060605.jpg
P1060607.jpg
P1060611.jpg
P1060600.jpg
P1060613.jpg
P1060623.jpg
P1060627.jpg

Uživatelský avatar
ELJEFE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od ELJEFE »

Jo ty fotky se povedly :wink: jo jak si na to najdu chvilku tak to založím

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Polo boy gti »

ELJEFE píše:Jo ty fotky se povedly :wink: jo jak si na to najdu chvilku tak to založím
fotky jsou dobrý,ale takhle pást kozy :mrgreen: .Chtělo by to dolu :wink:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Barttis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Barttis »

Polo boy gti píše: fotky jsou dobrý,ale takhle pást kozy :mrgreen: .Chtělo by to dolu :wink:
To že by to chtelo dolu je jasny :oops: snad časem.... 8)

Uživatelský avatar
Barttis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Barttis »

Takže, dlouho sem nic nenapsal, tak s tím musím něco udělat!
Letos překročena hranice 100 000km, takže jsem udělal rozvody včetně výměny vodní pumpy.
Na zimu jsem koupil nové pneu na 15ky elektrony, takže jezdím i v zimě na normálních kolech. :lol:

A teď to důležitý, chci kupovat štelovák :!: , ale porád nevim, co všechno musím měnit ( nebo spís jestli musím řesit stabilizator, tyčky řízení...), nebo jestli opravdu stačí koupit tlumiče s pružinama složit k zemi a je to. :?:

Jinak taky pořád nejsem rozhodlej jakej podvozek vybrat...
I kdyz sem už asi rozhodlej že JOM to nebude, tak váhám mezi Ta technix a FK.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Martin. D »

Já už mám za sebou 150000 km :mrgreen: Uka jak vypadá autí na elektronech..... No měnit nemusíš nic....akorát tuším že se musí přehodit horní uložení. Jinak nic( ale počítej s tím že se ti zkrátí životnost uložení ramen nápravy a podobnejch blbostí :wink: ) který ale stejně časem musíš vyměnit. Koupil jsem TA Technix.....tak uvidím....zítra si pro něj jdu na poštu :mrgreen:

Uživatelský avatar
slimi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 18.09.2010 23:04
Bydliště: OSTRAWA
Kontaktovat uživatele:

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od slimi »

ja jezdim od noveho roku na FK cena dobra jezdi se s nim zatim dobre jen sjem koupil predni nov eulozeni kdyz uz sjem to menil jeste zajit na geosku a snad to bude v poho jen jsem dneska pekne drel Ostravu :D nekolikrat mi to na tech durach ujelo a jebl jsem ho zem jak cyp tak jsem resil co vsecko je nutne zakryt popipade sundat :D jinak s tema 15tkama jestli tam mas profil 50 to moc nesnizis :) mel sjem taky sice na 6n1 ale i tak ted mam RSLka 13tky a jsme happy :D ikdzy jsme 4cm od zeme :D tady fotka z dneska zkousel jsme jezdit na letnich spalil jsme vic paliva nez kdybych jel do prahy taka uto nechavam teda az po zime :D PS: doporucuji vymenit aspon predni ulozeni tlumicu a zajit na geomku mysli ze zbytek neni potreba resit arozperna tyc je si mysli osobne uplne na p**u pokud nemas pod kapotou kolem 230 koni zbytecn ekdyz do tebe auto v pali dojebe s eti i druha strana
Přílohy
kokoko.jpg

Uživatelský avatar
Barttis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Barttis »

Auto na elektronech vypadá stejně jak v letě, akorát jsou na nich jsou jiný pneu 195/50/15.
Jinak horní uložení asi udělám a geošku určitě taky, jelikož ju má kámoš v práci, kde mě podvozek bude měnit.
Jinak pneu má profil 45, ale až k zemi se určitě nechystám, protože cesta domů je jeden velkej tankodrom a hlavně u nás máme celkem ostrej retardér. No co jsem si pročetl tak asi nakonec půjdu do Ta technix.
Ale jestě si to nechám projít hlavou.
Možná potom přijdou i nový elektrony ale to hodně předbíhám....
Jinak rozpěrnou tyč jsem nemel na mysli, 230koní nemám ani ve snu, ale myslel jsem stabilizátor řízení. Ten řeší asi jen u Golfa IV
Jinak SLIMI máš to krásný!
A Martine až ti doje podvozek, doufám že hodíš foto a potom i foto z montáže :lol:
do tvýho topicu.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Martin. D »

slimi píše:ja jezdim od noveho roku na FK cena dobra jezdi se s nim zatim dobre jen sjem koupil predni nov eulozeni kdyz uz sjem to menil jeste zajit na geosku a snad to bude v poho jen jsem dneska pekne drel Ostravu :D nekolikrat mi to na tech durach ujelo a jebl jsem ho zem jak cyp tak jsem resil co vsecko je nutne zakryt popipade sundat :D jinak s tema 15tkama jestli tam mas profil 50 to moc nesnizis :) mel sjem taky sice na 6n1 ale i tak ted mam RSLka 13tky a jsme happy :D ikdzy jsme 4cm od zeme :D tady fotka z dneska zkousel jsme jezdit na letnich spalil jsme vic paliva nez kdybych jel do prahy taka uto nechavam teda az po zime :D PS: doporucuji vymenit aspon predni ulozeni tlumicu a zajit na geomku mysli ze zbytek neni potreba resit arozperna tyc je si mysli osobne uplne na p**u pokud nemas pod kapotou kolem 230 koni zbytecn ekdyz do tebe auto v pali dojebe s eti i druha strana
Ale no tak....dávejte si pozor na sprostý slova kluci :!: Díky :wink:

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Martin. D »

Barttis píše:Auto na elektronech vypadá stejně jak v letě, akorát jsou na nich jsou jiný pneu 195/50/15.
Jinak horní uložení asi udělám a geošku určitě taky, jelikož ju má kámoš v práci, kde mě podvozek bude měnit.
Jinak pneu má profil 45, ale až k zemi se určitě nechystám, protože cesta domů je jeden velkej tankodrom a hlavně u nás máme celkem ostrej retardér. No co jsem si pročetl tak asi nakonec půjdu do Ta technix.
Ale jestě si to nechám projít hlavou.
Možná potom přijdou i nový elektrony ale to hodně předbíhám....
Jinak rozpěrnou tyč jsem nemel na mysli, 230koní nemám ani ve snu, ale myslel jsem stabilizátor řízení. Ten řeší asi jen u Golfa IV
Jinak SLIMI máš to krásný!
A Martine až ti doje podvozek, doufám že hodíš foto a potom i foto z montáže :lol:
do tvýho topicu.
Jasná věc čéčé :mrgreen:

Uživatelský avatar
slimi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 18.09.2010 23:04
Bydliště: OSTRAWA
Kontaktovat uživatele:

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od slimi »

Martin. D píše:
Barttis píše:Auto na elektronech vypadá stejně jak v letě, akorát jsou na nich jsou jiný pneu 195/50/15.
Jinak horní uložení asi udělám a geošku určitě taky, jelikož ju má kámoš v práci, kde mě podvozek bude měnit.
Jinak pneu má profil 45, ale až k zemi se určitě nechystám, protože cesta domů je jeden velkej tankodrom a hlavně u nás máme celkem ostrej retardér. No co jsem si pročetl tak asi nakonec půjdu do Ta technix.
Ale jestě si to nechám projít hlavou.
Možná potom přijdou i nový elektrony ale to hodně předbíhám....
Jinak rozpěrnou tyč jsem nemel na mysli, 230koní nemám ani ve snu, ale myslel jsem stabilizátor řízení. Ten řeší asi jen u Golfa IV
Jinak SLIMI máš to krásný!
A Martine až ti doje podvozek, doufám že hodíš foto a potom i foto z montáže :lol:
do tvýho topicu.
Jasná věc čéčé :mrgreen:
TO BARTIS DIKY MOC VZDYCKY POTESI
To "D" Martin jej promin nejak sjem si to neuvedomil :D timto se omlouvam

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Martin. D »

V poho :wink:

Uživatelský avatar
Barttis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Barttisovo polo

Příspěvek od Barttis »

Ještě přemýšlím co s kolama a napadlo mně ze by nebyly špatný v černé s červeným okrajem...trochu sem si hrál v gimpu jak by auto mohlo vypadat... :lol:
Zároveň sem ho i snížil :lol:
Přílohy
polo snizeny2011.jpg

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“