VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od krivous »

Polo boy gti píše:
Redbull-X píše: to je presne to co me odrazuje ty finance a ten cas kterej nemam 8)
zajímává kára teda ta motorizace :mrgreen: .Ale,pořád mě štve že to nejde legálně a mezi námi Gti taky moc nejede :oops: ..A co se týče peněz věřím,že to je dost drahá sranda 8O
njn, GTI jede slušně, ale s mojí bývalou 1,6kou, jsem byl asi tak nastejno, jenže se mi to zdálo na můj vkus moc pomalý, tak jsem začal takhle blbnout, tak teď mám po dovolené tak se práce zase zpomalí na hodně dlouho

Uživatelský avatar
Redbull-X
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1288
Registrován: 02.03.2008 19:54
Bydliště: Severní Čechy

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od Redbull-X »

ty jsi mel taky 1,6 55kw? cim si zvednul vykon?

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od krivous »

vykuchanej komplet výfuk, otevřený sání a dál ti nepovim, páč to bylo udělaný z německa, ale jednou bych chtěl zkusit prohodit s jiným autem, třeba to bylo chipnutý, ale jelo to jak kráva

Uživatelský avatar
Redbull-X
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1288
Registrován: 02.03.2008 19:54
Bydliště: Severní Čechy

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od Redbull-X »

krivous píše:vykuchanej komplet výfuk, otevřený sání a dál ti nepovim, páč to bylo udělaný z německa, ale jednou bych chtěl zkusit prohodit s jiným autem, třeba to bylo chipnutý, ale jelo to jak kráva
hmm premyslim jak u toho lehce zvysit vykon ale zase aby se moc nezvysila spotreba tak uvidime...neco poresim 8)

Uživatelský avatar
bassmistrkuca
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 30.05.2009 11:45
Bydliště: kaplice

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od bassmistrkuca »

cus se toho nebojis tak to ma byt krasa.mnel bych ty brzdy predek jestli uz je nemas je to dost starej prispevek.jo sou na 280-tky kot.za dva a pul.kdyby si chtel.prosimte to je seat motor v serii?

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od krivous »

bassmistrkuca píše:cus se toho nebojis tak to ma byt krasa.mnel bych ty brzdy predek jestli uz je nemas je to dost starej prispevek.jo sou na 280-tky kot.za dva a pul.kdyby si chtel.prosimte to je seat motor v serii?
čus, jsem to tu psal, že se to zpomalý, protože jezdim s kamionem po evropě, samozřejmě že bych měl zájem o ty brzdy, jestli jsou komplet, těhlice, kotoče a brzdiče, nebo bez kotoučů, ty stejně asi budu muset koupit nový, jinak bych to bral. jo je to origo seat motor, 132kw, bohužel z TT se mi nepodařilo sehnat, ale i tak to pojede jak utržený ze řetězu :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
bassmistrkuca
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 30.05.2009 11:45
Bydliště: kaplice

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od bassmistrkuca »

jo sou bez kotoucu,na tohle delo musis dat stejne nejaky hooodne dobry jinak by origo schoreli jak papir,peknej vykon uz v serii stim se da uz neco vymyslet co

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od krivous »

bassmistrkuca píše:jo sou bez kotoucu,na tohle delo musis dat stejne nejaky hooodne dobry jinak by origo schoreli jak papir,peknej vykon uz v serii stim se da uz neco vymyslet co
zatim s tim výkonem vymýšlet nic nebudu, myslim si že to bude na tohohle malýho zmrda až až. co jsem koukal tak třeba samíkovi ten golf musí jezdit taky hodně a to tam má jen 110kw, tak jsem zvědavej co bude dělat tohle na silnici, ještě spíš uvažuju že tam dám komplet elektriku z octavie se vším všudy tzn. komfortku se zámkama a el. okýnkama na všechny4 okna a jestli se mi podaří sehnat i ASR tak to bude bomba

Uživatelský avatar
Redbull-X
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1288
Registrován: 02.03.2008 19:54
Bydliště: Severní Čechy

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od Redbull-X »

krivous píše:
bassmistrkuca píše:jo sou bez kotoucu,na tohle delo musis dat stejne nejaky hooodne dobry jinak by origo schoreli jak papir,peknej vykon uz v serii stim se da uz neco vymyslet co
zatim s tim výkonem vymýšlet nic nebudu, myslim si že to bude na tohohle malýho zmrda až až. co jsem koukal tak třeba samíkovi ten golf musí jezdit taky hodně a to tam má jen 110kw, tak jsem zvědavej co bude dělat tohle na silnici, ještě spíš uvažuju že tam dám komplet elektriku z octavie se vším všudy tzn. komfortku se zámkama a el. okýnkama na všechny4 okna a jestli se mi podaří sehnat i ASR tak to bude bomba
jee nechces mi to taky postavit :roll: :lol:

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od krivous »

Redbull-X píše:
krivous píše: zatim s tim výkonem vymýšlet nic nebudu, myslim si že to bude na tohohle malýho zmrda až až. co jsem koukal tak třeba samíkovi ten golf musí jezdit taky hodně a to tam má jen 110kw, tak jsem zvědavej co bude dělat tohle na silnici, ještě spíš uvažuju že tam dám komplet elektriku z octavie se vším všudy tzn. komfortku se zámkama a el. okýnkama na všechny4 okna a jestli se mi podaří sehnat i ASR tak to bude bomba
jee nechces mi to taky postavit :roll: :lol:
ne ne, trap se s tím sám, tohle jsem totiž jednou našel na netu a pak i tuning časák z německa a jak to dopadlo, ruplo mi v kouli a stavim a stavim. se koukni na němce http://www.derpolo.de" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Redbull-X
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1288
Registrován: 02.03.2008 19:54
Bydliště: Severní Čechy

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od Redbull-X »

skoda tak mit nic nebudu pac ja bycht o max rozebral ale uz nedal dohromady a jeste ktomu jinej motoro tam pasovat :mrgreen:

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od krivous »

já ho tam pasoval 14 dní jak magor, protože origo držáky na tenhle motor a přímo na polo stojí na naše asi 17000,- tak proto

Uživatelský avatar
Redbull-X
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1288
Registrován: 02.03.2008 19:54
Bydliště: Severní Čechy

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od Redbull-X »

krivous píše:já ho tam pasoval 14 dní jak magor, protože origo držáky na tenhle motor a přímo na polo stojí na naše asi 17000,- tak proto
nj ale ty se aspon vyznas v motorech to ja vubec krom par drobnosti..

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od krivous »

Redbull-X píše:
krivous píše:já ho tam pasoval 14 dní jak magor, protože origo držáky na tenhle motor a přímo na polo stojí na naše asi 17000,- tak proto
nj ale ty se aspon vyznas v motorech to ja vubec krom par drobnosti..
vtip dobrej, sice jsem automechanik, ale tohle je i nad moje síly, třeba to někdyi pojede :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Redbull-X
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1288
Registrován: 02.03.2008 19:54
Bydliště: Severní Čechy

Re: VW POLO 6N 1.8 20V Turbo

Příspěvek od Redbull-X »

krivous píše:
Redbull-X píše: nj ale ty se aspon vyznas v motorech to ja vubec krom par drobnosti..
vtip dobrej, sice jsem automechanik, ale tohle je i nad moje síly, třeba to někdyi pojede :lol: :lol: :lol: :lol:
tak aspon jsi automechanik ja jsem rad ze si dokazu vymenit olej atakovy tyhle jednoduchy veci...

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“