Das volkspolo

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
ondRAT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.06.2010 22:08
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Das volkspolo

Příspěvek od ondRAT »

Tak vás tady všechny zdravím!
Konečně se mi dostalo do rukou moje vysněné polo 86c coupé, r.v. 92. Motůrek je poskromný 1.0i 33kw. Jíné bohužel nebylo ale s motorem se dá vždy něco vymyslet, když je dobrá kastle. Polo jsem koupil po důchodci, garážováné, jezdilo pouze po nákupech. Když jsem ho dal poprvé na zvedák nestačil jsem se divit. Autu nechybělo nic. Bylo potřeba pouze vyměnit lévý kloub na poloose a od původního majitele byla ohnutá zadní náprava. Po vyřešení běžné udržby, jako je nový olej + všechny filtry, kontrola rozvodú, svíček, kabelů a komprese motoru, se mohlo začít s úpravami.
Co se týče interiéru jsou v polu 3bod.bezp. pásy schrott, sportovní volant victor design o průměru 30cm, sportovní nášlapy pedálů sparco a přídavný otáčkoměr s indikací přeřazení. Zbytek interieru zůstává alepoň prozatím v serii.
Navenek polo dostalo novou přední masku bez znaku + bílé blinkry GT, do poloviny obroušenou kapotu a stylová zrcátka (hot rod). Na levém zadním okně najdete množství tématických hot rod samolepek, jak už to u ratu bývá. Nerezová koncovka výfuku ústí před levým zadním kolem. Na zadní nárazník přibyla s faset vyrobená německá vlaječka.
Po namontování sportovních pružin FK auto kleslo o 8 cm. Motor jsem přetěsnil a při té příležitosti jsem nalakoval víko ventylů černou matovkou, aby ladilo s kulatým filtrboxem. I jeho vzhled jsem trochu poupravil. Do plechového poklopu jsem vybrousil maltézský kříž, který jsem nechal lehce zreznout. Do motorového prostoru navíc pribyly 5ti tónové vzduchové fanfáry LA CUCARACHA s kompresorem.
Přicpaný zadní díl výfuku nahradila celonerozová trubka, která jak už jsem psal končí před levým zadním kolem.
Toto je zatím konečná fáze. Právě pracuji na renovaci kol r13x7.5 schmidt modern line. Na jaro je v plánu celolak….Předem děkuji za komentáře!
Přílohy
tak takhle nám to začalo
tak takhle nám to začalo
odborná demontáž
odborná demontáž
nová maska, výfuk, otáčkoměr,  blinkry a hlavně už je o něco blíž asfaltu
nová maska, výfuk, otáčkoměr, blinkry a hlavně už je o něco blíž asfaltu
focení pro obchod denny rose
focení pro obchod denny rose
;D
;D
154256_141482145903919_100001264040583_258056_3339365_n.jpg
DSC00123.JPG
s kamarádem
s kamarádem

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od Tomikcek »

wow . . . tak to vypadá hodně dobře :wink: Přeji hodně uspěchů s upravami :P
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Das volkspolo

Příspěvek od Martin. D »

Tak teda vítej mezi námi :wink: Tohle Polo je můj sen, doufám že si ho taky někdy pořídím. Zatím se mi tvé úpravy líbí, jen tak dál! RAT styl se mi zamlouvá ale musí být dělán z citem a smyslem pro detail :mrgreen:

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od Martinus.kali »

vitej mezi nami , jinak snad nejlepe zachovali co jsem kdy videl tak at jeste dlouho vydrží mozna vystrikat dutiny a natrit podvozek coz me taky ceka na jare : 8)
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Das volkspolo

Příspěvek od Hans86C »

Jak uz jsem psal,moc hezky..Jen ty pruziny bych na -80mm nevidel,ja mam na svym -60 a lezi vic.. :roll:

Uživatelský avatar
ondRAT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.06.2010 22:08
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od ondRAT »

tak děkuji za kladné názory, podvozek jsem ošetřil neboj, dutiny ještě dodělám jsem na tom špatně s časem a hlavně mám na dílně celkem kosu :( smysl pro detail to je přesně co ve výsledku tvoří povedenej rat.... jen mě štve že to moc lidí na srazech nebere vážňe.

Uživatelský avatar
ondRAT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.06.2010 22:08
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od ondRAT »

Hans86C píše:Jak uz jsem psal,moc hezky..Jen ty pruziny bych na -80mm nevidel,ja mam na svym -60 a lezi vic.. :roll:

hele měřil jsem to před a po a opravdu to šlo o 80 dolů. Každopádně nekončím na jaře se chci dostat ještě níž a hlavně v zádu tam je to vysoky, už mám připravený koni tlumiče zadní štelovací vejška a do předu bych chtěl ještě dát ty snižovací mysky. Radu jak to dostat ještě víc dolů přijmu jedině rád, měl jsem dříve G2 a tam to šlo samo :D

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Das volkspolo

Příspěvek od Hans86C »

Tak ja pak mam tedy -100 :mrgreen: Ne o to asi tak nejak jaky minu mas nejde,spis o to aby to poradne lezelo na brise kor RAT..A jeste k tem kolum,na RAT myslim ze takovy prevary treba 8,5x13 by mozna sedely lip.. :idea: Jinak bez stelovaku to asi nikdy nebude ono,taky do nej jdu... 8)

Uživatelský avatar
ondRAT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.06.2010 22:08
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od ondRAT »

Hans86C píše:Tak ja pak mam tedy -100 :mrgreen: Ne o to asi tak nejak jaky minu mas nejde,spis o to aby to poradne lezelo na brise kor RAT..A jeste k tem kolum,na RAT myslim ze takovy prevary treba 8,5x13 by mozna sedely lip.. :idea: Jinak bez stelovaku to asi nikdy nebude ono,taky do nej jdu... 8)

štelovák to jo ale ta cena je hroznej masakr, budu muset šetřit na příští sezonu :D no ty kola budou udělaný tak aby to k tomu šlo leštěný límce a červeně lakovaný středy uvidím jak to bude vypadat kdyžtak nějak pozměním uvidím na jaře :)

Uživatelský avatar
slimi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 18.09.2010 23:04
Bydliště: OSTRAWA
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od slimi »

taky te vitam a jsem zvedavej nedavno tu nekdo prodaval za 15tisic G40 polo coupe :) skoda ze ho tu nevidim ale i tak hodne zdaru :)

Uživatelský avatar
ondRAT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.06.2010 22:08
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od ondRAT »

zdravím všechny jen jsem se chtěl zptat scháním zadní lampy GT nemá někdo na prodej díky za odpovědi 8)

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Das volkspolo

Příspěvek od Hans86C »

ondRAT píše:zdravím všechny jen jsem se chtěl zptat scháním zadní lampy GT nemá někdo na prodej díky za odpovědi 8)
Ted je jedno GT v Polo bazaru za 10tis.,tak ho vem a mas nejen zadni lampy.. 8)

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od draaczech »

Na eBay se válí GT lamp víc a sou už od 1 eura :wink:
Yeah, low and wide!

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Das volkspolo

Příspěvek od Hans86C »

draaczech píše:Na eBay se válí GT lamp víc a sou už od 1 eura :wink:
Od eura ano,ale vetsinou se vysplhaji..Jo nemci vsechny ty veci s oznacenim GT,G40 umi ocenit.. :wink:

Uživatelský avatar
ondRAT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.06.2010 22:08
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Das volkspolo

Příspěvek od ondRAT »

Hans86C píše:
draaczech píše:Na eBay se válí GT lamp víc a sou už od 1 eura :wink:
Od eura ano,ale vetsinou se vysplhaji..Jo nemci vsechny ty veci s oznacenim GT,G40 umi ocenit.. :wink:

to jo no jinak jsem kokal dneska na ty štelováky a vyhlídnul jsem si KW a stojí jenom něco přes 40 tisíc :D na zadek jsem vyštrachal stvitelný tlumiče koni, tak pr**l dostanu dolu ale ten čumák mě vrtá hlavou ...

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“