Hasičovo Polo-auto 6N2

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
bubeniczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.03.2012 21:44
Bydliště: Česká Lípa

Hasičovo Polo-auto 6N2

Příspěvek od bubeniczek »

Zdravím vás všechny, rád bych vám představil i svoje Polo, které mám necelý rok, časem zde budu psát novinky a přidávat fotky z vylepšení atd. Určitě se najde i u mého auta něco zajímavýho :lol: :thanks:
Pro začátek: Je to jen litřík, v základní výbavě, není posilovač ani bag, zkrátka nic. Jezdí ale hezky, po čase jsem však narazil na problém s převodovkou, neudrží v sobě olej, ale to je následek předchozí majitelKY :baseball: mechanicky poškodila táhlo, kde je vryp, který řazením vyhazuje olej. Proto jsou dost ojetý už synchrony, takže podřazuju jedině s meziplynem :pleasantry: . Krom toho jsem na autě měnil zapalovací kabely, svíčky, oleje, palivový filtr, opravoval AE světla, protože se mlžily - stačilo objet silikonem. Teď se chystám na výměnu rozvodů a rád bych již přezul kola :yahoo: Dříve tam byly 15, tak jsem je prodal a koupil 14 - 185x75..uvidíme co dál... :offtopic:
Přílohy
tak takhle nějak vypadalo v létě, po koupi..
tak takhle nějak vypadalo v létě, po koupi..
Naposledy upravil(a) bubeniczek dne 17.03.2012 22:10, celkem upraveno 2 x.
VW POLO 6N2 2001 37kW

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hasičovo Polo-auto

Příspěvek od BigBang »

dYlema ti vyřešit nepomůžu, ale co takhle foto těch kol?? :) já bych neriskoval, protože to naše hezký počasí je celkem nevyzpytatelný, takže jeden den bude 12 °C a druhej -1 a bude sněžit.... a jelikož jsem zastánce povinnejch zimních a to ne jen v případě kdy můžeš na cestě očekávat sníh, tak moje rada je jasná :mrgreen:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
bubeniczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.03.2012 21:44
Bydliště: Česká Lípa

Re: Hasičovo Polo-auto

Příspěvek od bubeniczek »

Jo, máš pravdu, jen ta touha je tam dát je děsně záludná! :roll: Kola jsou bazarový, ale v pěknym stavu, i pneu málo jetý, dal sem za ně 3500,-, což je fajn :)
Přílohy
tohle jen pro představu
tohle jen pro představu
VW POLO 6N2 2001 37kW

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hasičovo Polo-auto

Příspěvek od Martinus.kali »

ahoj , tak tě tu vitam ,konečně nejaky 6n2 mezi nama :good: , jinak k otazce jsem zastancem 15" kol na autě ,ale když maš ten 1.0 tak bych ty 14" i nechal nebude to tak líný na rozjezdy aspon :twisted: :mrgreen:
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

Uživatelský avatar
bubeniczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.03.2012 21:44
Bydliště: Česká Lípa

Re: Hasičovo Polo-auto

Příspěvek od bubeniczek »

Přesně :good: a hlavně to tam dávám i kvůli rázům, takhle díky menšímu průměru mám víc místa na vyšší profil u gumy, takže víc vzduchu a ušetřim si tlumiče trochu :laugh:
VW POLO 6N2 2001 37kW

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hasičovo Polo-auto 6N2

Příspěvek od -DaNNy- »

Též vítám kolegu s 6N2.
nevím jaké jsi koupil kola, ale jestli tam dáváš pneu co jsi psal, tak to bude vypadat úplně šíleně tragicky... Navíc tento rozměr není pro Polo homologován.

Uživatelský avatar
bubeniczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.03.2012 21:44
Bydliště: Česká Lípa

Re: Hasičovo Polo-auto 6N2

Příspěvek od bubeniczek »

-DaNNy- píše:Též vítám kolegu s 6N2.
nevím jaké jsi koupil kola, ale jestli tam dáváš pneu co jsi psal, tak to bude vypadat úplně šíleně tragicky... Navíc tento rozměr není pro Polo homologován.
Já myslím, že to nebude až tak tragický, to autíčko na to vypadá slušně. S homologací snad není problém, spadá to do běžnejch průměrů, co mám v techničáku a to, jestli na tom je jiná pneu... :blush: já nevim, ale tohle běžnýho policajta ani nenapadne řešit, protože to nebude vypadat ani nijak podezřele... :drinks: se koukni tadyc, tohle je přímo fotka těch kol :good:
Přílohy
net3.jpg
VW POLO 6N2 2001 37kW

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hasičovo Polo-auto 6N2

Příspěvek od -DaNNy- »

Ideálně na takovéto kola bych dal 185/55/14. Na kolech to zas tak tragicky nevypadá, máš pravdu... Tak hlavně že jsi spokojen, jen píši mé poznatky.

Uživatelský avatar
bubeniczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 03.03.2012 21:44
Bydliště: Česká Lípa

Re: Hasičovo Polo-auto 6N2

Příspěvek od bubeniczek »

Líbí??? :baseball: :pleasantry: :taunt: :thanks:
Přílohy
*
*
VW POLO 6N2 2001 37kW

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hasičovo Polo-auto 6N2

Příspěvek od BigBang »

jsou to balony :)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“