Sněhurka

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

Jestli budeš chtít, klidně Ti ty pozičky nějak líp nafotím.Vychází to tak, že když jsou dveře zavřené svítí to přímo zadním cestujícím pod nohy :) napojil jsem to na stropní světlo, takže když mám někde dlouho otevřené dveře můžu je vypnout a když zadní cest. něco hledají tak to zapnu :D .. Plány nějaké jsou.Teď se zrovna peru s podsvícením čudlíků,tlačítek a tak ..Akorát na fotce je ta barva taková divná :? Každopádně nechávám zelenou,akorát je taková tmavá..prostě opravdová zelená :) uvažuji nad nějakými lepšími sedačkami a upravení stropnice,kouřovým denním svícením(nejsem si vůbec jistý),lepší přední reproduktory, možná kola z GTI.Ale není teď moc financí a snažím se učit :roll:
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
Stevee_s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.03.2010 14:09
Bydliště: Brno

Re: Sněhurka

Příspěvek od Stevee_s »

No ty pozičky se mi líbí moc, a snad s tím nebylo ani tolik práce... a ty čudlíky mě taky zajímají, tam jsou všude diody, nebo jen žárovičky? ale to by bylo moc jednoduché vyměnit kus za kus žejo? :/ po sedačkách koukám taky ale to je ranec peněz :( nejjednodušší je asi sehnat origo Recara z Gti... stropnici teť všichni okolo mně lakují na černo a nevypadá to špatně, ale jak říkám všichni už to mají, tak mě to zase tolik neláká, spíš něco jiného originálního vymyslet... dennímu svícení moc nefandím, snad jen kdyby auto sloužilo jako daily car, aby netrpěli tolik ty žárovky, ale s mojí frekvencí ježdění... :)

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

Máš pravdu, s pozičkami moc práce nebylo :wink: stačilo vyvrtat otvor a zacvaknout a natáhnout kablík.problém jsem měl s dveřním svazkem,který jsem nemohl zaboha odpojit, tak jsem kablík musel vyvést zvlášť myslím že to jde na některé fotce vidět :( :evil: .. s čudlíkami to bylo tak na půl, u některých je žárovička (ovládání výhřevu okna, ovládání oken) tam stačilo místo žárovky dát ledku s odporem a trochu ji zabrousit, aby tak moc nezářila..Horší to bylo s ovládáním světel, kde jsou 2 žárovky. Jedna na osvit otočného kolečka a druhá tam složí k osvětlení světlovodu, které pak osvití mlhovky, signalizaci osvětlení, potkávaček a kolečko ovládání jasu.Tam jsem musel použít víc ledek a nasměrovat je nějak tak aby to svítilo normálně. Pak jsem si ještě osvítil kolečko kolem zapalovače :) horší je el. ovládání sklápění zrcátek, kde jsou takové ty pidi malinkaté ledky, tam jsem to zatím vzdal..

Sedačky by se mi taky líbily ,takové zelené recara (zelené brzdy, zelené podsvícení :arrow: zelené recara :twisted: a pak možná i volant se zeleným šitím) ,ale ty penízky to je fakt ranec..

Já tu stropnici ani lakovat nemůžu, páč bych nevyřešil problém s propadlým stropem. Někdo tady na fóru nabízí orig, látku z BMW přímo i s tím molitanem (v černé a šedé) myslím si že by to nemuselo být špatné řešení .. :?:
A denní svícení už jsem taky vzdal, raději to nechat v originálním stavu :)
Přílohy
26052012041.jpg
26052012043.jpg
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Sněhurka

Příspěvek od caddySK »

len ten strop nestriekaj.. urobis najhorsiu vec.. tu mas nejake foto mojich prac. staci na to len sadnut a dokazes si to ocalunit aj sam..stoji to za to..

Vw Lupo- cierna tenucka latka ,povodne bola siva.. stropnica nevidela vobec lepidlo.. krasne ponatahovane presite cez to ..

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

k tomu taketo sedacky.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

stropnica Rover a kozenka..
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

chrysler-povodna latka vplyvom tepla sa mu to zvesilo.. len presite
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

VW Golf4- strop +stlpiky.. (pozri madla a clonky vo farbe- humus) ..a dnes to ma nie cierna ale spinavo sive.. :D
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

dalsi VW Gol4
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

moc pěkné a zajímavé řešení :good:
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Sněhurka

Příspěvek od caddySK »

tak urcite nie striekat sprejom,, :D robis to na dlhsie tak nech to je aj poriadne.. :D

Uživatelský avatar
Stevee_s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.03.2010 14:09
Bydliště: Brno

Re: Sněhurka

Příspěvek od Stevee_s »

hmm pěkné řešení, ale musí to budejt pěkně zdlouhavý, škoda že se to nevleze do šicího stroje ta stropnice... :D no jestli se do toho pustíš sám tak jsem zvědavý na výsledek, držím ti palce :good:

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

Z neoriginální řadičky za 200,- se mi slouply písmenka :lol: Takže je třeba zainvestovat do originálu.Ale který? Co si myslíte o kožené řadičce z Golfu IV,Bory ,nebo zase fabii?


Mojí favorité audi: http://www.autodilyjimo.cz/radici-paka- ... zena-p1442" onclick="window.open(this.href);return false;
Fábia: (za stejnou cenu jsem našel i řadičku z RS,ale myslím si že to logo vrs do VW nepatří,co vy na to? zase se mi líbí ta děrovaná kůže u vrs) http://www.autodilyjimo.cz/radici-paka- ... avia-p4391" onclick="window.open(this.href);return false;
a nebo z golfu: http://www.autodilyjimo.cz/radici-paka- ... -5st-p2149" onclick="window.open(this.href);return false; - bohužel neorig.díl
a zatím nejvíc mě zaujala http://www.obautodily.cz/skoda_fabia_ra ... 11113AD34E" onclick="window.open(this.href);return false; ale ta cena :(


Pokud někdo máte tipy kde sehnat levněji,rád se dozvím :)


Jinak proběhlo pár změn,hlavně přední repro http://www.ahifi.cz/reproduktory-jbl-cs-6c.html" onclick="window.open(this.href);return false; a zítra dám do zadu tmavší folie. :D
Naposledy upravil(a) zigor dne 21.06.2012 18:10, celkem upraveno 1 x.
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Sněhurka

Příspěvek od skacel99 »

mě osobně se teda tahle varianta s prošíváním vůbec nelíbí.Připomíná mi to strop ve starejch škodovkách...ale každýmu se líbí něco jinýho...pokud člověk koupí dobrou látku a lepidlo,není problém si to přečalounit tak,aby to vypadalo jako origo.Ale je to piplačka

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Sněhurka

Příspěvek od caddySK »

varianta 1-3 u mna..

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka

Příspěvek od BigBang »

za mě ta audi ;) na tu poslední jsem daky koukal do fabky, ale 1500 se mi za ní dávat fakt nechce a koženkovou nechci, protože se pak trhá...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Stevee_s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.03.2010 14:09
Bydliště: Brno

Re: Sněhurka

Příspěvek od Stevee_s »

Za mně taky ta audi řadička je nej :) a co s těmi reproduktory, si spokojený? taky jsem uvažoval co bych tam dal, ale netuším jestli je lepší
komponentní jaké sis vybral ty a nebo koaxiální, je fakt že u těch komponentů dáš ty výškáče na místo těch původních ale jestli je to kvalitnější ta reprodukce :/

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka

Příspěvek od BigBang »

to repro bylo na mě??? já s ním nic nedělal ;)golfar se o něco pokoušel, ale vůbec nevim jak to dopadlo, protože jsem se s nim dlouho nepotkal
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

Díky za reference,ale nikde kde ji mají není skladem :( ...tak zatím vyčkávám a koukám jinde :roll: ...Tak s reproduktory spokojený jsem, za tu cenu si myslím že velmi slušné.Ve spojení se zadními na plátě nikdo nechápe že nemám subwoofer ani zesilovač..Jako bassové přímo nejsou,ale jako doplněk určitě :good: Výškáče jsem dal místo těch původních a myslím že reprodukce je lepší..Už si to přesně nepamatuju ,ale vím že jsem přesedával ze stranu na stranu a zkoušel :lol: Jestli někdy budeš mít cestu okolo, určitě se stav na poslech :wink: Jediné co byla nevýhoda tahat kablík od repro k výškačům na místo originálních..Páč se mi nedaří ani zaboha odpojit dveřní konektor na svazek kabelů,tak to zase vedu bokem :evil:
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka

Příspěvek od rapid.direct »

Vím, že učenej z nebe nespad, ale to prošívání je neuvěřitelně ošklivý... :roll:

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“