Sněhurka

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Sněhurka

Příspěvek od zigor »

Od malička jsem maniak do aut ,snil jsem snad o všem, co mělo čtyři kola :D Nakonec jsem koupil něco co jsem vůbec nechtěl a to malý tří dveřák. Ale oblíbil jsem si ho tak, že bych se s ním teď těžce loučil :) .Bylo koupeno při 157 tis. a s letními orig. koly BBS plus zimní na ocelových. Úpravy jsou zatím decentní ,vyměnil jsem několik rádií (od Sencoru až po Sony xplod BT, kde jsem spokojen). Krom střešního okna, vyhřívaných sedaček je snad v plné výbavě.V ČR jsem druhý majitel, původ je z Itálie ,díky tomu vypadá karoserie a podvozek tak jak vypadá (bez jakékoliv rzi,zatím.. musím zaklepat ).Motor v tom je 1,4 16V 74kw a na tak malé a lehké autíčko plně postačuje :twisted: .Udávaná spotřeba 5,5/6,5/9,5 ..já jsem se v létě při rychlejší jízdě hlavně v městě pohyboval okolo 8,7 ,teď jezdím za 6,7 (město) ale to se člověk už musí snažit ,jízda hlavně na nesignalizovaných křižovatkách a s velmi velmi lehkou nohou.Ale jde to :roll: při dnešních cenách pohonných hmot je v tomhle zlaté TDI. :wink:


Úpravy:

osvícení nohou bílými led páskami napojené na stropní světlo, červené varovné světlo ve dveřích z Octavie, řadící páka z fábie elegance, US svícení (zatím v šuplíku), čiré boční blikače, dálkový centrál s 2x vystřelovacím klíčem ,teď mě víc nenapadá.

plánované úpravy:

Uvažuji nad zadními světly z 6N2 ,ale nějak si to zatím nedokážu představit :? ,možná sportovní filtr KN do orig. airboxu, změna podsvícení středního panelu (nechám zelenou, jen tam dám diody). Zatím jsem pouze student, takže moc korunek na rozhazování není ,ale někdy žasnu jak tady vidím pěkné pola :good:

opravy:

2x termostat (první byl neoriginální díl), příruba termostatu, spojkové lanko ATE (byla velmi tuhá spojka), olej 5W40, zadní vzpěry kufru, nová řídící jednotka ABS, jinak zatím nebylo nic víc třeba ,všechny čepy ,ramena,výfuk jsou zatím v pořádku :)
Přílohy
DSC00654.jpg
DSC00638.jpg
DSC00658.jpg
DSC00661.jpg
DSC00674.jpg
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

zima :roll:
Přílohy
DSC00803.jpg
DSC00805.jpg
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka

Příspěvek od Martinus.kali »

tak , tu vítej mezi namí :yahoo: , doufam že sem postupem času budeš davat fotky protože tyto přestavby me baví . sam ted jednu menší přestavbu dělam :laugh: :laugh: něco malo už mam v topicu ale snažím se to držet jak páru pod pokličkou :laugh:
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

Děkují za pěkné uvítání :) Fotky určitě dodám , taky mě to baví :twisted: a rád se podíívám a přiučím od ostatních :) ,ted se na mě propadl strop při mokrém čištění interiéru, tak uvidím co s tím.Asi to nechám dát rovnou do černa ,když už tak už :wink: ..Mimochodem tvé Polo se mi moc líbí :) tak doufám že tu pokličku moc dlouho neudržíš :D
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka

Příspěvek od BigBang »

stropnice se nesmí moc máčet, jelikož se to pak odlepí a dopadne to tak jak to asi dopadlo u tebe :D poloň vypadá good a těšim se na další foto :)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

díky :wink: ... No na vlastní kůži jsem to zjistil :evil: a to jsem do toho šel s dobrým úmyslem :lol: .Uvidím co dál, napadá mě flock. Ono totiž to lepidlo, které to před tím drželo udělalo takové jakoby kuličky, hrudky..Tak by to chtělo sundat a podívat se co jsem to provedl :roll: .Přidám pár fotek včetně stropnice.
Přílohy
Následky dobré myšlenky.JPG
Varovné světlo 8).JPG
Trpaslík.JPG
Fabia řadící p..JPG
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhurka

Příspěvek od BigBang »

takovou šaltrpáku nemám ani ve fábce :D ta látka sedadel vypadá zajímavě :D
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

luca_ferina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 23.01.2011 12:03

Re: Sněhurka

Příspěvek od luca_ferina »

Ahoj, mám dotaz ohledně toho termostatu,jak se ti to projevovalo s tím neoriginálním,já koupil termostat ve škodovce na feldu 1.6 a pořád to nedrží teplotu jak má,takže mě napadlo ještě čidlo teploty nebo znovu termostat vyměnit asi.
Mohl bys nahodit foto těch klíčů,taky přemejšlim o téhle upravě.

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

SZ :)
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

osvětlení pokus č.1 :D ,požadované klíče a když už přidávám fotky tak jedna z léta :)
Přílohy
DSC00820.JPG
DSC00651.JPG
DSC00636.JPG
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

pár aktuálních fotek :D
Přílohy
DSC00862.jpg
DSC00947.jpg
DSC00957.jpg
DSC00933.jpg

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

:)
Přílohy
brzdy.jpg

Uživatelský avatar
Stevee_s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.03.2010 14:09
Bydliště: Brno

Re: Sněhurka

Příspěvek od Stevee_s »

nazdárek sněhuruku já znám nestával si někdy v Brně v líšni? 8) je to moc hezké zachovalé polo :good: , co já bych dal za takový stav :(

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhurka

Příspěvek od zigor »

jééé svět je malý :D stával tam původní majitel :) .. Děkuji moc ,taková pochvala vždy potěší :wink: snažím se ji udržet v původním stavu, ale přibily menší škrábance z parkoviště na zadním nárazníku, vždy mě to nasere a zamrzí :( člověk se snaží aby měl pěkné auto a pak mu to někdo ... :evil:
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
Stevee_s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 06.03.2010 14:09
Bydliště: Brno

Re: Sněhurka

Příspěvek od Stevee_s »

no ani mně nemluv tady na tom sídlišti se tomu člověk prostě neubrání :( dokud nenašetřím na garáž člověk s trochu počítá :( ale jednou jsem došel k autu a škrábanec přes celej bok, to už teda nepochopím, na ženskou a na auto se "nesahá" :baseball:
a co jinak tam plánuješ upravit? moc se mi líbí ty pozičky z oktávky ve dveřích docela mě to inspirovalo :idea:

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“