Polidlo by Snajpr

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Polidlo by Snajpr

Příspěvek od Snajpr »

Rad bych vam predstavil moje 60-ti konove "pseudo GTI". :)
Vim ze neni presnou kopii GTI-cka, ale to ani nebyl umysl. Udelal jsem ho jak se libi me, a jeste neco zmenim. Ale zadne nevratne predelavky, spis jen esteticke upravy.
Dle mnozstvi foto asi pochopite jak jsem do nej zabouchlej... :blush:
Takze jedna se o Polo 6N2 Comfortline z roku 2001, benzin/LPG Renzo Landi se 60-ti kobylkama.
Najeto 141 tisic km, mam vsechny faktury ode dne koupe noveho auta az do dneska.
Na aute jsem udelal:
- vymena sedacek za anatomicke z Highline
- montaz zadniho spoileru patych dveri
- vymena anteny radia za ploutev se zesilovacem
- montaz radia JVC KW XR811 s Modrym Zubem
- montaz masky z GTI
- montaz predniho spoileru GTI pod naraznik
- vymena zarovek za Philips Xtreme Vision + LED pozicky
- montaz podlozek 20 mm pod kola
- montaz kamery F900 LHD

Chystane upravy:

- vymena budiku z GTI
- montaz zadnich repro do plata
- potazeni volantu kuzi + pytle kolem radicky, vse s cervenou niti
- vymena vzduchoveho filtru za K&N
- vymena za derovane brdove kotouce + desky FERODO RACING DS2500 (az dojedu tyhle)
- olej LiquiMoly Full Synt 5W-30 (az bude cas vymeny)
- svicky NGK (az bude cas vymeny)
(kola BBS z GTI nechci, pac se mi vic libi tyhle)


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od zigor »

vypadá skvěle :good: škoda,že těch kobyl není víc, ale zase to musí jezdit s tím lpg zadarmo.Kola tomu sluší :). Akorát teď nevím v čem jsou budíky z GTI,jiné než tyhle ?
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od Snajpr »

Dekuju za chvalu, jsem s nim opravdu spokojen. :)
zigor píše: Akorát teď nevím v čem jsou budíky z GTI,jiné než tyhle ?
Tady mas srovnani. Ty dole jsou sice z Lupa, ale krome bileho podkladu jsou stejne jako normalni z 6N2.
GTI maji chromovane obroucky, displej s venkovni teplotou a analogove podsvicene hodiny.
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

Uživatelský avatar
zigor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od zigor »

Aha ,děkuji za vysvětlení ...Ty z GTI jsou opravdu hezčí a o dost :wink: :)
VW polo 1,4 16V 74KW
VW lupo 1,4 TDI 55KW
aktuálně Škoda Superb 2.8 V6

Uživatelský avatar
cervenyji
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 09.06.2012 11:09
Bydliště: Praha

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od cervenyji »

Ahoj,

moc pěkná práce na Polu. :-) Ještě možná mrkni na pedály a hlavu řadící páky z řady GTI, třeba by se ti to ve svém kuse také líbilo.
Ta brzdová soustava, přemýšlels o origu? Teď jsem mohl porovnat dva výrobce a origo je origo, alespoň u GTÍčka...

edit: Ještě jsem si všiml, nevím jestli to máš schválně nedovřené, nebo ti to dělá taky. :-) Popelník na středové konzoli musí lícovat, tzn., že tam nesmějí být žádné prohlubně po okrajích když ho zavřeš. Kamarád si takhle celou dobu myslel, že to tak má být a bohužel.:-D
Naposledy upravil(a) cervenyji dne 22.10.2012 15:47, celkem upraveno 2 x.
Polo 6N2 GTI Cup Edition 2001 - béžo kožec :-)

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od Dejv01 »

fajne kočár...hned vidím co by se mi líbilo do bedýnky :smich: celej předek,palubovka a jako bonus sedáky :D

Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od Snajpr »

@Dejv001: Diky, jsem rad ze se libi. :)
Jinak takovejch by bylo co by vedeli co z nej sundat... :D

@cervenyji: Rovnez dekuju za chvalu, Polidlo mi opravdu dela radost. A to jak po strance esteticke tak co se jizdy tyce. Jen tak na okraj, ma to sice jen 60 koni, ale jizdni dynamika je podle me naprosto skvela. Nas mladej ma Golfa 4 benzin/lpg se 101 konemi, ale na vyjezdech z krizovatek a zatacek za mnou nestiha. :yahoo:

Ty brzdy jeste promyslim. Na ebayi chtej nemcouri 200€ za pouzity trmeny s kotoucema, a to se mi zda dost. Otazka je, jestli se take vejdou do elektronu.
Po radicce se uz take divam, ted uz jen cekam na postaka az prinese novej volant a pytel na radicku. (viz nize)
Ten popelnik jsem si nevsim u nikoho jineho, takze jsem na tom jako Tvuj kamarad, pac jsem doted take zil v tom ze to tak ma bejt. (ale nelibilo se mi to)
Otviram ho casto, jak kvuli nabijeni telefonu tak napajeni kamery. Ale urcite to dam do cajku. Dik za postreh. :good:

EDIT: Ty pedaly myslis tyhle ? A to bych musel vymenit komplet cely nebo jen "slapky" ?
Přílohy
P1070689.JPG
P1070690.JPG
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

Uživatelský avatar
cervenyji
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 09.06.2012 11:09
Bydliště: Praha

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od cervenyji »

Přesně tak, dynamika jízdy je skvělá! Navíc dokonale nadčasový interiér, o zpracování ani nemluvě. Co se týče motoru, kterým je osazená 6n2 v GTÍčku, tak je to dle mého jeden z nejlepších motorů, co kdy u VWéček dali dohromady. :-)
Z Popelníku si nic nedělej, myslím, že to půjde fixnout raz dva, stačí snad jen trochu násilím povytáhnout.
K pedálům, to jsou přesně oni, jedná se o šlapky, pouze převlíkneš... pokud dáš pak budíky z GTÍčka s chromovou mřížkou, je to pecka. :-) S červenou nití jsem koketoval taky, bohužel já mám bílou kůži v interieru, tak už by to asi působilo moc přeplácaně, nicméně u tebe v tom černém je to naprostá pecka... :-) Hodně zdaru s další úpravou.
Polo 6N2 GTI Cup Edition 2001 - béžo kožec :-)

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od -DaNNy- »

Hezké Polo!
Ten popelník máš podle mě opravdu křivě. Já jsme s tím jezdil v domnění, že je to tak správně, ale pak jsem viděl popelník právě u Cervenéhoji, kde byl osazen tak jak má být. Podívej se pořádně na středový tunel co drží popelník. Jsou tam pro něj po stranách kolejničky. Na popelníku je zarážka, tak ji akorát zacvakni mezi kolejničky a sedí to tak má. Po 5ti letech to mám takto konečně i já. Musíš za to trochu zabrat, ale je to plast, povolí to...
Ať se daří a Polo ať slouží

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od -DaNNy- »

Ještě k těm rámečkům okolo budíku. Nemusíš kupovat celé GTi budíky, stačí kroužky z leštěného hliníku http://www.tuningsamolepka.cz/e-shop/al ... :770.eshop" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od Snajpr »

-DaNNy- píše:Ještě k těm rámečkům okolo budíku. Nemusíš kupovat celé GTi budíky, stačí kroužky z leštěného hliníku http://www.tuningsamolepka.cz/e-shop/al ... :770.eshop" onclick="window.open(this.href);return false;
Nechapu ty krouzky Danny. Na fotce jsou normalni matne krouzky. To jdou nacvaknout na ty origo? Nemas foto jak to vypada v realu?
A nebrani to pak nulovani prubezneho pocitadla km? Ja to delam pokazde kdyz vezmu plnou plynu abych vedel kolik jsem ujel do prazdne. (prumer je tech 390-420 km za 570Kc plna nadrz = 142,50Kc/100km coz se mi zda slusne)
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od -DaNNy- »

Real foto nemám. Na ilustračním obrázku je opravdu originál šedivá matná. Zkus tam zavolat nebo napsat, určitě ti odpoví. Já jsem je nikdy neviděl, jen vím, že je mají v nabídce. Nechceš na Polo originál Gti BBS dvoudílná kola, když už to stavíš do Gti stylu? Hodily by se ti tam 8)

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od Dejv01 »

esli bude tvuj volant volnej asi bych o nej mel zajem(esli jde narvat do predesle generace) ma caddynka chce vomladit:)

Uživatelský avatar
Snajpr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.09.2012 22:56

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od Snajpr »

-DaNNy- píše:Na ilustračním obrázku je opravdu originál šedivá matná. Já jsem je nikdy neviděl, jen vím, že je mají v nabídce.
Tak jsem trochu studoval tu fotku, i fotky jinych modelu, a dospel jsem k presvedceni ze nabizeji ten tenoucky krouzek uvnitr budiku kerej je na fotce sotva videt. A to se faaakt vyplati! :D
-DaNNy- píše: Nechceš na Polo originál Gti BBS dvoudílná kola, když už to stavíš do Gti stylu? Hodily by se ti tam 8)
Dane, ja vim o tech kolech co prodavas. Asi jsi necetl poradne muj prispevek dostatecne pozorne. Posledni radek textu nad prvni fotkou: "kola BBS z GTI nechci, pac se mi vic libi tyhle" :wink:
Ledaze by byly za dva a pul coz nebudou, pac bys byl uplny magor prodat mi to za tu cenu... :) Kazdopadne dik za nabidku.
-Dejv01- píše:esli bude tvuj volant volnej asi bych o nej mel zajem(esli jde narvat do predesle generace) ma caddynka chce vomladit:)
Tak to opravdu netusim esi pasuje do Caddyho. :?
________________________________________________
Polo 6N2 Comfortline 1.4 60HP r. 2001 LPG Renzo Landi

izzy9
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 03.06.2013 17:35

Re: Polidlo by Snajpr

Příspěvek od izzy9 »

Kde jsi prosim tě nechal obšívat ten volant? Případně na kolik to tak vyjde? Díky! Jinak Polo moc pěkné líbí se mi! :good:

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“