86c GT kupéé

Fotky, inspirace, tuning...

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
KuboTD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.10.2012 15:31

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od KuboTD »

Snajpr píše:Moc hezky auto. Tohle Polo nikdy muj sen nebyl, ale musim uznat ze ma neco do sebe.
Dej do poradku to orosene leve predni svetlo, zbytecne Ti odejde parabola. A jak vime, prevence stoji min nez naprava. :)

Jeste jeden detail. Jsou na tom hezky poklice, ze elektrony tomu vubec nechybi. Jen je osklive jak pres otvory v poklicich prosvitaji plechove disky. Kup jeden cerny matny sprej a nastrikej je, uvidis tu zmenu. A bude Te to stat nula nula nic. :D

P.S: mas aspon kopii italskeho TP?
hej hej svetlo asi na jar kupim nove lebo je prasknute po mensom tukanci....a ku tym kolesam na jar pojde nieco ine :) a ten technicak nemaaaam (sa mi zda) :D

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od Hans86C »

KuboTD píše:
Hans86C píše:Ještě jsem zapoměl na přední mlhy,pak je to echt.. Jinak jedny zadní GT světla mám :wink:
predne hmlovky by som chcel :) tie nemas? :D a tie zadne svetla moc ani nechcem a ked tak tak ich streknem sprejom a bude :good:
Mlhovky nemám..Origo je origo,ale červený sprej bude taky dobrý..

miter1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.09.2011 16:03

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od miter1 »

Ahoj. Mam na Teba este jednu prosbu. Nevies nahodou z akeho typu su tie puklice? Pripadne nevies ake je ich cislo dielu?

Uživatelský avatar
KuboTD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.10.2012 15:31

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od KuboTD »

taaaaak trošku to tu zomrelo tak to trošku preberem ;-) už ide aj sezona tak som dnes oživil plasty, pracuje sa na novom svetle prednom, zajtra mi pride spojka a o tyzden si idem po brzdy, na leto pripravene prelisy ( alebo prevarky ako to vy volate :D) a zajtra sa popytam na tmavu foliu na svetla dozadu aj dopredu :-)...aaaa co sa tyka tych puklic tak to netušiiiim

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od BigBang »

poklice jsou z lupa ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

miter1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.09.2011 16:03

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od miter1 »

Pomalicky sa chystas na sezonu :) Tiez som na tom podobne. Pocuj aky podvozok mas na aute? Ja mam seriu a oproti Tebe to mam ako off road :)

Uživatelský avatar
KuboTD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.10.2012 15:31

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od KuboTD »

miter1 píše:Pomalicky sa chystas na sezonu :) Tiez som na tom podobne. Pocuj aky podvozok mas na aute? Ja mam seriu a oproti Tebe to mam ako off road :)
he s podvozkom je to otazne...predok by mal byt len zrezany a zadok ani neviem aky je len viem ze sa da trosku stelovat....ale original stelovacka na 86ku to nieje

Uživatelský avatar
KuboTD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.10.2012 15:31

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od KuboTD »

taaaaaaaak smetlo vymenene :!: zdany motorcek na stierac taktiez ale mam jednu otazku...ked pustim stierac...tak zotre, chvilku pocka a zotre zase...potom zase pocka a zotre zase...a tak to ide ide ide ide. Vie mi niekto povedat preco to???

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od BigBang »

a když zmáčkneš páčku podruhý, tak by se měl vypnout a nebo na jednoduchý setření jen krátce zmáčknout, ale opravdu jen krátce - měl by odjet jen jeden cyklus (3 setření :?: )
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
KuboTD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.10.2012 15:31

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od KuboTD »

jo dakujem :wink:

Uživatelský avatar
KuboTD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 10.10.2012 15:31

Re: 86c GT kupéé

Příspěvek od KuboTD »

Ak by mal niekto zaujem polo by bolo na predaj...ak tak napiste ss alebo 0918 153 873

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen moje Polo“